Shungokusatsu

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
A

aequ1tas

Guest
Yaklaşık 2 party oyuncuyla Supreme DB'sine başlamayı düşünüyoruz. Bizimle oynamak isteyen INT Priler gruba yazabilir veya özel mesaj atabilir..
En son 4KO veya TheMYKO DB si miydi tam hatırlamıyorum haksız yere ban atılmıştı. Bazı kisilere ise imtiyazlar gösterilmişti. Bu olayların tekrar olmamasını istiyoruz ve Bu defa sıkıntı cıkarsa elimizde kanıtla geliriz ve yine çıkar gideriz oyundan. Aynı seylerin olmaması dileğiyle.
Clanla yapılmış ufak bir Pk sahnesi;

Clan facebook sayfası;
https://www.facebook.com/groups/209456472745568/?fref=ts

H

HelloMotherFucker

Guest
Kojironun böyle bi düşüncen varsa siktir git başka server'da oyna dedğini hatirliyorum sana bir kaç gün önce hala ağlıyormusun burda Kojiro tolerans gösterio başkalarına die? Gidersen git adam başta siktiri çekmiş sana yani neyin tribindesin..

A

aequ1tas

Guest
Kojironun böyle bi düşüncen varsa siktir git başka server'da oyna dedğini hatirliyorum sana bir kaç gün önce hala ağlıyormusun burda Kojiro tolerans gösterio başkalarına die? Gidersen git adam başta siktiri çekmiş sana yani neyin tribindesin..
Siktiri çektiği kişilerin banını açıp tekrar oyuna girebilirsiniz demek nasil bir tutumdur peki? Madem öyle attığı banları açmayacak yaptıgı seyin arkasında duracak ve Sen kojiro ile aramda geçen mubabbetleri bilmediğin için burada boş konusuyorsun. Hala atarlı ergen modunda devam ediyorsunuz nickname'minden nasil bir mal oldugun belli.

H

HelloMotherFucker

Guest
Siktiri çektiği kişilerin banını açıp tekrar oyuna girebilirsiniz demek nasil bir tutumdur peki? Madem öyle attığı banları açmayacak yaptıgı seyin arkasında duracak ve Sen kojiro ile aramda geçen mubabbetleri bilmediğin için burada boş konusuyorsun. Hala atarlı ergen modunda devam ediyorsunuz nickname'minden nasil bir mal oldugun belli.
Adam bikere işine geliosa oynarsın dedimi ban ları kaldırması işine gelmiosa yol alıp gidersin su forumda ne zaman gorsem senı aglıyorsun ıtem satmakdan banlandın dıe yok baskalarını banlamıo ( kojırounun sana 2 gun once dedıgı gıbı banları kaldırmasıda ısıne gelmıosa oynamazsın )

A

aequ1tas

Guest
Anlatmak istediğimi anlamadın. Tabi kapasiten yetmedi. Diyorum ki madem bana yol verdi banladı vs. Neden banımı tekrar açıyor oyuna girebiliyorum ? Bunu izah et hadi bana. Ben siktiri çektiğim kişilerin banını tekrar açıp iki yüzlülük yapmazdım? Ya da söyle düşüneceksin kişilerin arasında baska bir muhabbet dönmüş baska seyler olmus deyip bilmediğin için susacaksın. Herkes işine geldiği gibi davranıyor. Kojiro kendini hakli gösteriyor, ben kendimi haklı buluyorum. KGG'lerin en ufak item satisini görürsem ya da baskalarının yapıştırırım foruma. Böylece onlar STEAM'da oynuyor deyip alakasız bir sekilde item satısı yapmadıklarını ifade edemez sanirim.

H

HelloMotherFucker

Guest
Neden açmasın adam player sayısına bakar tl sine bakar kendını fasulye gıbı nımettenmı sayıyon bıde

A

aequ1tas

Guest
Neden açmasın adam player sayısına bakar tl sine bakar kendını fasulye gıbı nımettenmı sayıyon bıde
Adam TL işine bakıyorsa ben de keyfime bakıyorum. İşin içine tekrar yersiz şeyler girer keyfim kaçarsa tekrar çıkarım ya da tartışırım banlarlar. Bu defa bu seyleri dile getirirken de kanıt sunarım bak sen bu adamları banlamıyorsun ama bunlar böyle böyle yapıyor buyur bunlar da KSC'ler derim. Belki de en son db'de bunu yapmadıgım için yeterli delil teskil edemedim ve kojiroca haksız bulundum. Ha kojiro da seninle aynı düşüncedeyse buyursun banlasın. Baska sw'ye geçeriz oralarda keyif ararız. Solo olarak baslayacak olsam o kadar münakasadan sonra girmem buraya lakin 15 tane adamla oynayınca onların da düşüncelerini dinleyip ona göre karar veriyoruz.

B

BarneyyRoSS

Guest
Hayırdır kojiro senimi sikti sen cevaplyon adam buraya clan konusu açmış kendince bişey yazmış sana ne oluyo sanırım kojironun orospususun

Last edited by a moderator:
A

aequ1tas

Guest
Kojironun değil ortalik orospusu :) Anca bacısının götünü profil resmi yapar

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Hayırdır kojiro senimi sikti sen cevaplyon adam buraya clan konusu açmış kendince bişey yazmış sana ne oluyo sanırım kojironun orospususun
Kardeş küfür etmeyin bırakın oyun açılınca pk da kapışın amk :D

• Like
Reactions: aequ1tas

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter