Shadowasassiaky inceler misiniz tekrar buyuk bir yanlislik var

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı sabahlar dilerim . 14.12.2016 tarihi 09.23 sularında pazardayken ban yedim ve hemen ardından defalarca mesaj atıp kojirodan sonunda cevap almış bulunmaktayım yalnız cevap çok saçma çünkü sontekliften satış yaptığım konusunda bana böyle bir suçlama yapıldı fakat ben bunun tekrar incelenmesini istiyorum çünkü böyle birşeyin olmadığı bariz belli ve nasıl bir yanlışlığın olup böyle bir sonucun çıkması da çok ilginç gerçekten şoklardayım sadece bir kere olsun loglara bakılsın ben kime item vermişim para vermişim karakter kontrol edilsin ve hesabım ip numaram herşeyim kontrol edilsin yapmadığımız yemediğimiz bir bok için böyle bir suçlamayla bütün haklarımın yenmesine seyirci kalmak gerçekten üzücü elimden de birşey gelmiyor ki sadece kontrol edilsin ve tekrar bir sonuca varılsın büyük yanlışlık var :(

R

Rocknesss

Guest
Yargısız infaaz Pazar Çharım aynı şekilde ban yedi neymiş tl item satıyormuşum aksini inkar etme shadow inanmıyorlar kanıtlarıda yok

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
sevgilimden tokat yemiş gibi oldum,en sevdiğim serverda kalitede tek gördüğüm incelenerek gerekenin yapıldığını bildiğim bi yerdi hani kolay kolay kimsenin soyulamadığı harcanamadığı hakkının yenmediği bir yerdi burası benim için fakat bu son durum herşeyi yıktı geçti çünkü çok büyük bir haksızlık yapıldı biz sonuna kadar mertiz sadece kendi yakınlarının birşeyi olduğunda nasıl inceleniyorsa buda incelensin istiyorum çünkü yanlışlık var diyorum hemde büyük niye benim hakkım yensin

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
benim karakterim de tradeden en fazla 1 gb verilmiştir daha fazlada verilmemiştir oda taş patlasın 2 yada taş patlasın 3 kişi sabittir onlarada bakınız ki jobu priesttir
toplasan 6 gb bile etmez ki
yeri gelince herşey inceleniyor buda incelensin büyük bir yanlış var tekrar diyorum sabahımızı aksamımıza karıstırdık biz bunun için değildi

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
Oyundaki ekonomiyi alt üst edip herkesi TL ile satmaya teşvik ederseniz olacaği budur.
Hergün düzenli kontroller yapilacak ve TL ciler banlanicak.

• Like
Reactions: Angelladyy
Status
Not open for further replies.