Serverlar hakkında !

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
K

Kizaru

Guest
Öncelikle hepimiz serverların uzun ömürlü olmasını istiyoruz. burada server zamanı suresı hakkında bısey yazıp mılletın algısını kötü yöne cevırmek ıstemıyorum ama biraz düşünüce sizce tarih yanlıs degıl mi. mayısta acılcak sw fınallerdı okullardı derken buyuk bır kıtle hazıranda tatile girmiş olcak ve server beklıcekler sureklı yenı server konusunu accaklar 1 aylık servera kımse gırmek ıstemıcek yani benim düsüncem tarihin etkisiyle 1 ayı ancak cıkarcak 4ko. Uzun soluklu bır server ıcın tarıhe dıkkat edılmelı benım görüsüm siz ne düsünüyorsunuz ?

Euphony

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
16
3
78,052,425
105
Dostum gecen server sw de sorunlar olmustu o yuzden 1 ay kadar surmustu kı acılan 19xx serverlerınde etkısı var bunda. Bu sefer dıger oskodan 6 gun sonra acılcagı ıcın user sıkıntısı olcagını dusunmuyorum ben sahsen. Fakat yaza kadar en kotu hazıran ortasına sonuna kadar gıdecegını dusunuyor cogu ınsan, sonrada TheMYKOnun yaz db sını acıcagını dusunuyoruz.

• Like
Reactions: Kizaru

Dona

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 6, 2015
46
27
78,235,575
162
Odullere bi goz at. Ilk ayin sonunda npler 0lanicak. Diget odul icin 70 char scleri falan gerir. Yani finalleri bitenlerde 1 haziranda dahil olmus olurlar. Mykoya 1 ay sonra user gelmesi demek serveri baya baya uzun sure ayaktsa tutacaktir eiye dusunuyorum