Serverdaki Hileciler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
S

SekmeTH

Guest
TheMYKO yu 4-5 yıldır oynuyorum. daha önce hiç koxp ve tbl ye denk gelmedim. ama bu db sinde onlarca kişi var ki koxp ve tbl kullanıyor. bunun en son örneği choi denen human warrıor. şerefsiz herif suyun içinden gelip milleti kesiyor suyun içine kaçıyordu ban yedi. dm de 10lu ok vurup dm kesenler var. şimdi bu konuyu açtım. kojiro zoruna gidecek büyük ihtimal kapatacaksın. belki de beni forumdan banlayacaksın ama serverinin gerçeği birader. daha önceki db lerde olmayan bir olay varki bu db de millet bunun açığını kullanıyor ve db sh el kaldırmadan nowa vurma, yürürken cure atan priestler, koşarken nowa vuran mageler var. şimdi diyeceksin senin netin sorunlu. netim sorunlu felan da değil. gayette sağlıklı. bu oyunda onlarca insan görüyor. tbl leri hileleri. allah var ilgileniyorsun bişe dediğim yok banlıyorsun. ama arkadaş banlamakla bitmiyor. bu hilelerin sebebi oyuna senin kendi macro nu getirmen. o macronun açığını kullanıyorlar. koxp üretiyorlar. bunuda kabullenmeyeceksin. ama gerçekler bu.... koşarken nowa vuran magelerden bıktım, yürürken cure basan priestlerden bıktım. en basiti jedy diye human bp. adam koşarak malice atıyor gelirken icesini cure ile koşarak siliyor yanına gelene kadar birde heal basıyor. bunların hepsi yürür vaziyette oluyor. belki 10 defa kesildim adama. eziğin teki 2 yiyor ama seri healı var koşarak yanıma gelene kadar full heal. sonra anına malice ve 62 ile ben 2 yiyorum. al sana oyun adaleti. ister konuyu kapat. ister banla.yada eski sürümlerindeki db yi yükle herşey düzelsin...

Erra

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2014
253
166
99,786,225
991
10lu ok vurarak dm kesen arkadaş bunu görüyorsan bana özelden yaz :D

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964
Oyuna ne kadar hile ile giren varsa tespit edebiliyoruz ve bilgi topluyoruz bir çoğu banlandı bu dediklerinin. CZ de bunu yapmaya calişan herkes banlandi. Olayları abartarak anlatmadiğiniz sürece problem yok.

• Like
Reactions: Jackass
Status
Not open for further replies.