Server Tarihi.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
C

C4RR0L

Guest
Başlık dikkat çekmek amaçlıdır şimdiden vaktinizi aldığım için özür dilerim. Daha server tarihi bile belli değilken k0xp satışları başlamış heryerde reklamları mevcut buna bi el atılmalı. TheMYKOyu hevesle bekleyen insanlar artık çekimser davranıyor en azından kendim için bu böyle. ilk 1 hafta yerden kalkamayan adamlar 2. hafta cast yemiyor. 4 magenin zorlanarak döndüğü slotları 1 mage seri 33 le rahat rahat dönüyor. Emek veriyorsak karşılığını almak istiyoruz. Benim önerim Lr cast %100 olsun ki akla kara belli olsun kimsenin aklında şüphe kalmasın.

B

BazingaTR

Guest
Benim anlamadığım konu ise bundan önce TheMYKO'da böyle bir sorun yoktu. Yok ice fazla tutuyor yok az tutuyor. Yok lr tekte kitliyor yok hiç kitlemiyor. Yani herşey stabilken bu sorunlar nerden çıktı. Bundan önce kimse ice veya lr ile ilgili bir konu açmazdı burda. Şimdi sürekli ayarı değiştiriliyor. Bir giriyorum servera lr hiç tutmuyor. Staff vuruyorum 0 kitliyor. Orjinallikten git gide uzaklaşıyor server. Herşey eskisi gibi stabil hale getirilmeli ortadan sorun filan kalkar.

C

C4RR0L

Guest
Bence dikkat edilmesi gereken nokta Lr veya İce değil. Bu kadar kolay ulaşılabilen k0xplar.

B

BazingaTR

Guest
Bence dikkat edilmesi gereken nokta Lr veya İce değil. Bu kadar kolay ulaşılabilen k0xplar.
Dostum burası usko değil. Usko'da bile bir yığın koxp varken burda olması da normal. Ama mesele şu. Burdaki koxper öbür güne sağ çıkamıyor. Uskoda git koxp aç 100 kere ban ye tekrar char açıp gelirsin. Burda adam ban yiyince pc ban yediği için bir daha gelemiyor. Adam koxpuda kimse görmeden kullanamıyor zaten. Biri report etse direk ban yiyecek bir daha o bilgisayardan gelemicek ayrıca giden emekte cabası. Toplasan 10 tane adam koxp açar ama bir daha o bilgisayarlardan giriş yapamaz. Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım. TheMYKO'yu yeri geldi eleştirdim ama bu konuda hakkını yememek lazım.

GoldenLR

SAKARYASPOR
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 24, 2016
607
161
158,363,700
2,163
lr konusuna katılıyorum eger %100 olursa ekibimle baslamayı düşünüyoruz aynı dalga devam ederse ortalık tbl ye kalacagı iiçin girmiyeceğiz sundanda eminimki eger %100 olursa malum clanlar servera baslamıcak bile basla bile sürekli dayak yicekleri için erken bırakmak zorunda kalıcaklar

TheCerkes

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 23, 2017
507
189
160,836,225
1,499
lr konusuna katılıyorum eger %100 olursa ekibimle baslamayı düşünüyoruz aynı dalga devam ederse ortalık tbl ye kalacagı iiçin girmiyeceğiz sundanda eminimki eger %100 olursa malum clanlar servera baslamıcak bile basla bile sürekli dayak yicekleri için erken bırakmak zorunda kalıcaklar
Lr def giysen bile işe yaramıyor arada

• Like
Reactions: GoldenLR

GoldenLR

SAKARYASPOR
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 24, 2016
607
161
158,363,700
2,163
Lr def giysen bile işe yaramıyor arada
biliyorum usta resistler aşırı orantısız 50 glaciler ıce ile gezer sonsuza kadar ıce yemem full ıce resist yaparım çarı 400 ıce ile gezer 3 taneden 2 sini yerim lr de %100 olursa eger bu polemikler olmucak bakam ozaman S yapıp atabilceklermi hikayeden s yapıyorlar

• Like
Reactions: TheMachinisT

TerrAFaruK

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 15, 2017
48
23
78,235,575
170
Server mage servermış gibi düşünmekten vazgecin.Siz kendi vsleriniz icin yok lr %100 olsun diyorsunuz. Ozaman ben neden diamond ring alıp takayım? Melee partiye 1 sefer lr dondunmu butun partı yatalak olsun ? Sacma sapan seyler konusuyorsunuz bence. Koxp dediğiniz şey fixlenmiyecek birşey değil.Serveri 8inde değilde 15inde acıyorsa sebebi kesinlikle koxp ile alakalı düzünlemelerdir.%100 lr tutsun ıstıyorsan gıt mage servera oyna kardes

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Kojiro barındırmaz o koxpu merak etmeyin server zamanı gelene kadar fixlemiş olur.

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Zamanın da tbl vb programlardan ban yemiş clan üyeleri burda koxp lr ahkam kesiyor ne kadar komik

• Like
Reactions: _ParisHilton_
C

C4RR0L

Guest
Server mage servermış gibi düşünmekten vazgecin.Siz kendi vsleriniz icin yok lr %100 olsun diyorsunuz. Ozaman ben neden diamond ring alıp takayım? Melee partiye 1 sefer lr dondunmu butun partı yatalak olsun ? Sacma sapan seyler konusuyorsunuz bence. Koxp dediğiniz şey fixlenmiyecek birşey değil.Serveri 8inde değilde 15inde acıyorsa sebebi kesinlikle koxp ile alakalı düzünlemelerdir.%100 lr tutsun ıstıyorsan gıt mage servera oyna kardes
Sen olayı çok yanlış anlamışsın kardeşim. Lr kitlesin demiyor kimse Lr %100 cast versin diyor. Ben karşıya önce lr atıyorsam eli düşsün bidaha el çevirmek zorunda kalsın anladınmı ? Lr kitleme olayı farklı melelik bi durum yok yani sen keyfine bak

• Like
Reactions: TheMachinisT
C

C4RR0L

Guest
Dostum burası usko değil. Usko'da bile bir yığın koxp varken burda olması da normal. Ama mesele şu. Burdaki koxper öbür güne sağ çıkamıyor. Uskoda git koxp aç 100 kere ban ye tekrar char açıp gelirsin. Burda adam ban yiyince pc ban yediği için bir daha gelemiyor. Adam koxpuda kimse görmeden kullanamıyor zaten. Biri report etse direk ban yiyecek bir daha o bilgisayardan gelemicek ayrıca giden emekte cabası. Toplasan 10 tane adam koxp açar ama bir daha o bilgisayarlardan giriş yapamaz. Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım. TheMYKO'yu yeri geldi eleştirdim ama bu konuda hakkını yememek lazım.
Güldürme beni fazla uzaklara değil 2 veya 3 server öncesine baktığında burda elit dediğin bütün teamlar tblden ban yedi ama hepsi hala burda. Gel gelelimki geçen server 2. haftanın başı olması lazım K0xp satan siteyi bildirdik fixlenmesini talep ettik kimsenin umrunda olmadı ve bu site nerdeyse 3 günde bir k0xpa güncelleme atarak yeni yeni özellikler koydu sence bu satılmasa bu insanlar 3 günde bir k0xpa güncelleme atıp yeni şeyler eklermi ? Tahminimce mele oynuyorsun kendi açından düşün karşı teamda seri heal ve cc atan bi priest var ne kadar yetenekli olursan ol bişeyi değiştirmiyor. TheMYKOnun kaliteli bir platform olduğunu herkes biliyor burda kötülemek için bulunmuyorum server başlamadan bu tarz şeylerin fixlenmesini istiyorum bu benim en doğal hakkım. Siteleri bildirdim geri dönüş bekliyorum.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,049
312,087,600
1,025,949
dikkat çekmek için açılmış boş bir konu, kosperlar burada barınamaz, 2. sefer oyuna girme şansı yok kimsenin. Hile olmayacak, olursada kullananlar TheMYKO sunucularına giriş yapamayacak, hala bizim sistemimizde hile kullanmaya tenezzül eden olursa sunucuya kesinlikle almayacağız o kişileri.

Status
Not open for further replies.