Server Tarihi / Finaller

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Server tarihi güzel / değil

• Güzel

Votes: 21 55.3%
  • Değil

Votes: 17 44.7%

• Total voters
    38

fero96

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 30, 2017
23
18
78,082,950
357
Şu TheMYKO tarihi ya vizeye ya finale denk geliyor sayesinde okulum +1 oldu bile.TheMYKO amerikanın bir oyunu amacı ise insanları eğitimden alıkoymak.

DeadOrThink

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
305
309
117,338,100
4,288
Okul bitti kafam rahat , okulu olanlara bol şans

• Like
Reactions: ShadowAsassiakY

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Senin okuduğun üniversiteyi * dsajdsja tipe bak :DDD amınakdmn betası
tipe bakalım mı harbiden ben sana şimdiden söyliyim sen sınıfta kalırsın hem tipten hem okuldan hadi bakalım paşası :D derslerine çalış sonra oyuna odaklan anan baban ne paralar harcıyor belkide zar zor seni okutsun diye sende aylaklık peşinde kovalamacalar ailenizin yüzkarası değil gururu olun büyüyün evlat büyüyün hayat büyümek için fazla kısa :D

SaaaX

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 16, 2018
7
7
19,413,900
33
Eğer senin için gerçekten önemliyse final zamanı da oyun düşünmezsin ya. veya ben yanlış düşünüyorum bilemedim.
Büyük ihtimal oynayamayacağım zaten ama yaz serverları hariç hiç bir servera giremiyoruz.Mantığınız çok yanlış bunlar bahane vs değil, görüş bildirdik sadece ve benim gibi yüzlerce oyuncu var bu platformda.Büyük çoğunluğun üniversite öğrencisi olduğu düşünülerek hareket edilmeli.9 10 günlük bayram tatillerine denk gelmesi için post açan insanlar şuanda saçmalıyorlar.Diyecek laf yok zaten ama arkadaşın dediği gibi usko gibi 1 hafta önceden server tarihi belirleniyor.Önünde kos koca yarı yıl tatili varken, server süresini uzatacak bir etken varken böyle açması bana sadece avcı softun ocakta bedelliye gideceği fikrini veriyor :D gitmeden kurulsun düzen sıkıntı çıkmasın diye yapılıyor sanırım. Sonuçta burası Kojiro için ticarethane tabi ki kendisi için en iyi olan opsiyonu kullanmalı.Bu server için olmasada en azından diğer serverlar için sınav tarihlerinin dikkate alınmasını isterdim.

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Büyük ihtimal oynayamayacağım zaten ama yaz serverları hariç hiç bir servera giremiyoruz.Mantığınız çok yanlış bunlar bahane vs değil, görüş bildirdik sadece ve benim gibi yüzlerce oyuncu var bu platformda.Büyük çoğunluğun üniversite öğrencisi olduğu düşünülerek hareket edilmeli.9 10 günlük bayram tatillerine denk gelmesi için post açan insanlar şuanda saçmalıyorlar.Diyecek laf yok zaten ama arkadaşın dediği gibi usko gibi 1 hafta önceden server tarihi belirleniyor.Önünde kos koca yarı yıl tatili varken, server süresini uzatacak bir etken varken böyle açması bana sadece avcı softun ocakta bedelliye gideceği fikrini veriyor :D gitmeden kurulsun düzen sıkıntı çıkmasın diye yapılıyor sanırım. Sonuçta burası Kojiro için ticarethane tabi ki kendisi için en iyi olan opsiyonu kullanmalı.Bu server için olmasada en azından diğer serverlar için sınav tarihlerinin dikkate alınmasını isterdim.
Senin vizen finalin bitince bir başka insanın başlayabiliyor onlar ne yapsın ? Buradaki herkesin müsait zamanı beklenirse yeni bir sunucu için o sunucu açılamaz dostum. Herkesi mutlu etmek , herkesin müsait zamanını yakalamak çok zor bir olay malesef.. Seçimini yap :))

• Like
Reactions: ShadowAsassiakY

JAXES

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
182
141
81,623,850
6,759
1 hafta beta olsa diğer açılan serverlerde yapıldığı gibi hemen 1 hafta sonraya tarih vermek bence de pek iyi değil önceden en az 2 hafta sonraya açılış tarihi verilirdi

• Like
Reactions: Jackass