Server Hakkında Genel Tavsiye (Adminin Dikkatine)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Law

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 19, 2017
3
3
78,021,900
39
Merhaba, öncelikle bu yazı için zaman harcamazdım fakat TheMYKOnun çalışmasını ve yaptıklarını çok beğendiğim için öneride bulunmak istedim.

Kendimden bahsediyim, yazılımcıyım ve günün tamamı bilgisayar başında olsamda oyuna giremiyorum. Bunun yanında kısıtlı zamanlarda girsemde farm ve exp kasmak zorunda kalıyorum.
Bu oyunda oynayan bir çok kişi hayatından vazgeçmişcesine sabah-akşam oyunda exp kasan farm yapan kitle. Bunların dışında azda olsa (aslında bunlarda çok fazla) gelip exp kasıp eski günleri anıp keyif sürmeye çalışan kitle var. Ama sonradan bırakıyorlar.! Nedeni 2 hafta sonra kasıcak party bulamaması. Masterlarını açamamaları. Diğer oyuncularla aralarında dağlar kadar fark oluşması, Clanların manyakça oyuna saptanmaları falan.

1. Önerim exp görevleri 2-3 hafta 70 den sonra kapansın ama sonradan yeni başlayanlar yada yavaş oynamayı seçenler için tekrar 80e kadar açılsın. Çünkü hırsla oynayan kitle zaten 1 hafta içinde 70-80 oluyor öne geçiyorlar. 1 hafta sonra diğer oyuncularada onlara katabilsin ki cz hep canlı kalsın. Sever 1 ayda bitmesin. ilk 80 olanlar zaten çoktan itemlerini dizebiliyorlar sonradan onlara yetişmek okadar kolay olmuyo yani haksızlık diye düşünemesinler lütfen. Diğer türlü yeni başlayanlar oyun 2 hafta sonra tanıyanlar başlayıp kasıcak yer yok diyip bırakıyorlar direk.

2. Önerim master itemleri ve skill itemleri bunlar bosslardan çıkan itemler oyunun başında olmasada sonradan bir kaç hafta geçince Farmer NPC sine eklenebilir. Pahalıda olsa eklenmeli. Çünkü herkesin clanı olmayabiliyor. Olsada çok fazla garip fiyatlandırmalar oluyo en azından o fiyatlandırmalar için bir fikir olmuş olur. Hem sonradan oyuna dahil olanlar oyunun kalıplaşmış kitlesine dahil olamıyor en azından onlar için bir tutunma nedeni olabilir. Günde belirli saat farm yapıp skillerini açtırabilir falan.

3. Önerimde pazar fiyatlarında fiyat sınırlaması tarzında bir şey olursa çok iyi olur. Dün 25M den satılan şey bugün herkes 250M e koyması kadar mantıksız bir şey yok.

Bunların keyifle uzun zaman geçirebilecek bir oyun yaratmak için küçük öneriler. Yani güzel bir server ve rakipleri çılgınca güncelemeler yaparken onun gerisinde kalmasını istemem.
Umarım okursunuz ve en azından bir fikir oluşur sizlerde. Elinize sağlık güzel bir oyundu bir dahaki serverda daha iyi olması dileğiyle.

• Like
Reactions: theory

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Kardeş burda bunları yazıyorsun adminin dikkatine diye, uskoda da levelini erken kasıp tokat atan bir kitle var pvplerde de. Ektiğin tohum kadar mahsül elder edersin. Bu iş böyledir, sadece oyunda değil bu gerçek hayatta da bu şekilde. Bu yüzden bol şans diliyorum sana.

Law

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 19, 2017
3
3
78,021,900
39
Okuduğunuzu anlayabilidiğinizi sanmıyorum neyse konumuz bu değil zaten. Dediğim gibi tavsiye bu, isterlerse görmezden gelebilirler. Oyuncularla bir alakası yok yani.
Gerçek hayatda başarılar dilemişsin. Teşekkür ederim gerektiği kadar başarılı biri olarak tanılırım :) Fikirleniriniz varsa sizde sunabilirsiniz yada konuyu görmezden gelin lütfen.

• Like
Reactions: Elux and DaNDiKDeDe