Sadece Arkadaşlık Dostuluk Değil, Oyun Deneyimi De Yüksek Olan Para Derdi Olmayan Team Arıyorum

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

EnesZet

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 31, 2017
7
0
78,021,900
10
Başlıkta belirttiğim gibi tamam arkadaşlık dostluk önemli ama sadece bu yetmiyor. Bu oyunu zevk almak için oynuyorum ve oyun deneyimi olmayan bi takımla da zevk alamam.

Öncelikle Kendimi Tanıtayım :
Yaş 26
Online Sürem Günde Ortalama 15 Saat
Class Asas veya Okçu (Mele partyde de okçu ile iyi oynuyorum) başka oynar mıyım warriorde oynarım iyi derecede fakat pk ya ayda yılda bi çıkan teamde kesinlikle olmam solo takılmak da gerek.
Para derdim yok, oyuna açıkcası oyundur verilmez demeyeceğim. Zevk almam önemli.
He para derdi yok her halt bize de yok öyle yağma, ben lafını yapmam ama salak yerine de koyulmam.
Ben açık konuşurum herşeyi bi insanın yüzüne karşı söylerim burda da onu yapıyorum.
Ve açıkcası oturmuş sadece takım arkadaşları ayrıldığından yeni adam arayan bi team arıyorum sebebine gelince de yeni team toplanır oturmaz dağılır. Ama kemik kadrosu olan ve kemik kadrosunda eksiği olan teamler tercihimdir.

Teşekkürler

TheExorcism

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 27, 2017
28
5
78,052,425
120
Başlıkta belirttiğim gibi tamam arkadaşlık dostluk önemli ama sadece bu yetmiyor. Bu oyunu zevk almak için oynuyorum ve oyun deneyimi olmayan bi takımla da zevk alamam.

Öncelikle Kendimi Tanıtayım :
Yaş 26
Online Sürem Günde Ortalama 15 Saat
Class Asas veya Okçu (Mele partyde de okçu ile iyi oynuyorum) başka oynar mıyım warriorde oynarım iyi derecede fakat pk ya ayda yılda bi çıkan teamde kesinlikle olmam solo takılmak da gerek.
Para derdim yok, oyuna açıkcası oyundur verilmez demeyeceğim. Zevk almam önemli.
He para derdi yok her halt bize de yok öyle yağma, ben lafını yapmam ama salak yerine de koyulmam.
Ben açık konuşurum herşeyi bi insanın yüzüne karşı söylerim burda da onu yapıyorum.
Ve açıkcası oturmuş sadece takım arkadaşları ayrıldığından yeni adam arayan bi team arıyorum sebebine gelince de yeni team toplanır oturmaz dağılır. Ama kemik kadrosu olan ve kemik kadrosunda eksiği olan teamler tercihimdir.

Teşekkürler
Senin yerine salonu balkona veya bahçeyi sokağa da katalımmı ? Aradığın kriterde clanlar milyonda 1

EnesZet

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 31, 2017
7
0
78,021,900
10
Var güzel kardeşim böyle clanlar. benim teamim usko ya geri başladılar ben ama zevk alamıyorum uskodan bu sebeple başlamadım.

JFaxy_

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
219
80
83,302,725
2,666
bu tarz clanlar oturmuş kemik kadrosu olan clanlar oluyor . Ve harhangi bir eksik oldugunda bu eksiği tanıdıkları kısılerı cagırarak gecırıyorlar . Yınede sana başarılar umarım bi ekip bulursun

Rayleigh

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 6, 2017
265
63
87,850,950
721