Random item

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

iCRX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 30, 2016
337
77
99,023,100
3,387
Öncellikle herkese merhaba

Collection race random itemlerin den düşen item ler 3 gündür exp sc str scroll cougar lesath shaula
bakira onceki db bu master itemler en az 5 - 6 -7 gb civarlarında olan itemler bu db de 50 100m den bile satılamıyor görevden fazla item kasamiyoruz acıkcası dm yapmaya kalkıyoruz dm dropları da önceki db ye göre fazla iyi degil genelde 5 - 10 mlik itemler atıyor item alamaiyoruz kendimize en azından bu

sarı kutu veya mega cr zamanını bize belirtme sansın varmıdır ?

Last edited:

HarrisonCarter

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 31, 2015
186
133
81,471,225
1,985
Sarı kutu, pusa monster summon sc gibi olaylar bence serveri bitirmekten başka bişey deil.
Servera şuan yeterince item girişi var zatn,hatta fazlası var chaosda droplar random olduğu için.
He şimdi diyeceksinki mage ile chaostan nasıl drop alıcam.
Hep hazıra alışmışsınız ya ondan soracaksın bunu.
Ben söyleyeyim,şuan yeni char açsan bile 62 lw doğuyor ve belli başlı itemler veriyor zatn.
Sende chaos zamanları asasa girip item kovalayabilirsin.
Her şeyden şikayetci olmak yerine biraz yaratıcı olun, kafanızı kullanın.

ApacheKiNG

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2016
376
452
155,921,700
2,601
Sarı kutu, pusa monster summon sc gibi olaylar bence serveri bitirmekten başka bişey deil.
Servera şuan yeterince item girişi var zatn,hatta fazlası var chaosda droplar random olduğu için.
Ben söyleyeyim,şuan yeni char açsan bile 62 lw doğuyor ve belli başlı itemler veriyor zatn.
adam haklı ayrıca CR'den aldıgın itemler şans işi ben 3 kere Abyss Blessing aldım 3 ünüde arka arkaya aldım :D sonra kafa zehir açtım hemen yeni char onlada yaptım 2100 kc attı :D

Raiden

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 7, 2016
61
22
78,235,575
308
Öncellikle herkese merhaba

Collection race random itemlerin den düşen item ler 3 gündür exp sc str scroll cougar lesath shaula
bakira onceki db bu master itemler en az 5 - 6 -7 gb civarlarında olan itemler bu db de 50 100m den bile satılamıyor görevden fazla item kasamiyoruz acıkcası dm yapmaya kalkıyoruz dm dropları da önceki db ye göre fazla iyi degil genelde 5 - 10 mlik itemler atıyor item alamaiyoruz kendimize en azından bu

sarı kutu veya mega cr zamanını bize belirtme sansın varmıdır ?
Sarı kutu ve mega cr arkadaşın söylediği gibi oyunu bozar. Cr şans işi illa Item alacam diyorsan aç birkaç Char kovala sırayla :) Ayrıca dm dropları gerçekten üzücü. 500 dm kestiysem 2 tane Raptor aldım sadece iş görebilecek Item olarak. Haliyle dm kesmeyi bıraktım :)

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

JaNs

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 20, 2015
150
69
80,860,725
2,173
Sorun item zaten çok giriyor çıkanda beş para etmiyor okadar item çıktığı için yeşil kutu vs vs. Bf taşları nakit adam satabileceğim Bi drop diyor oda çıkmıyor..
Shard raptor anca karşılar 70lvl charlarında Hale'n bus kasması az Garip gelmiyor yani para için illa bus kasacaksın oda 700k 750k habire basılamasıda cabası. dm döneyim az farm yapayım birşeyler kazanayım o şey geçmiş yani:)
Dm saymalı veya gb birşeyler konmalı

• Like
Reactions: Raiden

iCRX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 30, 2016
337
77
99,023,100
3,387
sen asas oldugun halde solo takıldıgını görüyorum ama charının bir cacıga benzediğini göremiyorum 62 level char acsam sen daha iyi item yaparım sen yaratıcı olacaganına vakitleri dolu gecir.

HarrisonCarter

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 31, 2015
186
133
81,471,225
1,985
sen asas oldugun halde solo takıldıgını görüyorum ama charının bir cacıga benzediğini göremiyorum 62 level char acsam sen daha iyi item yaparım sen yaratıcı olacaganına vakitleri dolu gecir.

sana sadece gülüyorum.Yazıp laf anlatmaya değecek kapasitede bir insan deilsin.
Forum köşelerinde ağlamaya devam et.
Başarılar.

Lew1ss

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 2, 2016
24
3
78,052,425
78
var zaten cr den almış bugün adam sarı kutu ? satıyordu moradonda hatta.

Morphine

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
13
2
78,021,900
684
DM dropları üzerinde değişiklik yada yenilikler eklenirse farm işini biraz daha hırslandırır diye düşünüyorum ve istiyorum

U

ufuk17

Guest
Farma haraket kazandırılabilirde sarı kutu çok bozuyor oyunun dengesini 20 tane talostan alamadığını gelişine kutudan almak dbnin ruhuna çok aykırı.. kesinlikle olmaması taraftarıyım

• Like
Reactions: Morphine and Raiden

AtmaZiya

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 18, 2015
30
1
78,205,050
961
Talos kesemeyenlerde drop alsin biraz bence sari kutu guzel tek adam talos tk nasil kesicek

iCRX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 30, 2016
337
77
99,023,100
3,387
mega cr +++

Gate

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
92
51
78,693,450
2,371
  1. Dm droplarina %1 de olsa shell ve gold bar konulmali.Rate'ler ile her ne kadar inkar edilse de oynaniyor bu sabit olmali.
  2. Cr random itemlerine ise %1 high class item konulmali shard raptor vb gibi.
  3. Cr random itemlerinden exp sc , hera vb gibi itemler cikarilmali ve cr zor yapilmali bu aşamada.50 kill yerine 80 olmali.Millet 3 yan charinada gorev yapabiliyor.
  4. Cr süreleri kısaltilmali ve araya farkli bir event sıkıştırılmalı. 180dk cr var 40 dk'si dolu gerisi bomboş.Hafta içi oyunda olan userlar pk icinfarkli bir aktivite bulur. Mesala 180dk cr yerine 90 dk cr diger 90dk her 25 killde silver bar gibi bir secenekli combat cr konulabilir.
  5. Ayrica buss kasma slotlari yetersiz kaliyor artik.Kesilmesi biraz daha zor olan moblara % si biraz daha artmis sekilde buss konulabilir.
  6. Oyundaki KC orani su an çok iyi bu korunmali.
  7. Sarı kutu dengesi iyi su an oyunda bu oranin artmasi gereksiz olur.
  8. Hafta ici bir gün bifrost yapilmali.
  9. Bowldaki Atross ve Riotelere cazibe yaratacak 1 sey konulmali %5 oranla anti def paper vb gibi.Kesmeye tenezzül eden yok aksamki cr dısında.
  10. Önerilerim bu sekilde. Bu arada yeni baslayan userlar exp kasmiyorlar ya da kasmak istemiyorlar sanirim bu 70lvl scrolunun kc fiyati biraz daha dusurulebilir. Su asamada oyuna yeni dahil olacak itemsiz bir 70lvl karakterin cogalmasina kimse hayir demez.
İyi Oyunlar.