PS 4 İLE ALAKALI IP KONTROL GETİRİLSE

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

AriochKAYINCOO

Bir ES ver Kendine.. Dİnle ve Öyle Konuş Lütfen
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2018
11
7
39,163,575
-59
Ben de 1 dekstop 1 tanede leptop var. Güvenlik olarak çalışıyorum ve işyerimde gece mesailerimde pc kullanabiliyorum ; buna nazaran kendi charımla ps4 e oynamayı düşünüyorum ama 1 karakter tek pc yazılmış bu iyi ama ben kendi leptobumla işyerınden kendi charıma giremicekkmiyim ? Bunun bir kanıt sistemi olsa bizde kendimize ait oldugunu kimseyle paylaşmadımızı kanıtlasak ?_? zaten 1 i evdeki ip m olucak digeri telden baglandıgım mobil ip olucak .. Yardımlarınızı için teşekkürler

ReDKiTT

Gölgesinden hızlı ateş eden adam
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 29, 2019
10
11
38,949,900
192
Bunun ile alakalı çok muhabbet döndü çok konu açıldı. Oynayabilirsin , kimse oynama demiyor sadece oynarsan ödül kazanamazsın diyorlar. Nasıl takip etsinler her ayrı pc başına oturandan görüntü göndermelerini mi talep etsinler 😁 sen bunu gerçek olarak söylüyor olabilirsin sana bişey dediğim yok ama hayatları pokelik olan arkadaşlarda böyle konular açıyor , yapmayın etmeyin ey ahaliiii😂

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629
Sen kafanı yorma oyununa bak TheMYKOnun ileri gelen yamyamları günde 132 saat Online olan playerları sana ödül salacağını zannetmiyorum

• Like
Reactions: GHOST

AriochKAYINCOO

3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2018
11
7
39,163,575
-59
Bunun ile alakalı çok muhabbet döndü çok konu açıldı. Oynayabilirsin , kimse oynama demiyor sadece oynarsan ödül kazanamazsın diyorlar. Nasıl takip etsinler her ayrı pc başına oturandan görüntü göndermelerini mi talep etsinler 😁 sen bunu gerçek olarak söylüyor olabilirsin sana bişey dediğim yok ama hayatları pokelik olan arkadaşlarda böyle konular açıyor , yapmayın etmeyin ey ahaliiii😂
Haklı oldugun noktalar var lakin Kojiro dedigimiz adam bildigin bi dahi çok basit bi yöntemle buna çözüm bula bilir. 1 mobil 1 sabit ip ye izin verirse pokeler 7 ,24 mobile zaten para yetiştiremezler hemde bizim gbiler madur olmamış olur. Amaç zaten pisikoloji ama yorumun için teşekkurler

AriochKAYINCOO

3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2018
11
7
39,163,575
-59
Sen kafanı yorma oyununa bak TheMYKOnun ileri gelen yamyamları günde 132 saat Online olan playerları sana ödül salacağını zannetmiyorum
Yorumun için teşekkürler . Ama bu yorumu yapmadan önce 132 saat on olan playerlar kımler bi bilmek lazım benim nekadar on oldugumu bildigini sanmıyorum ama yinede uyarını dikkate alacagım 23 temmuzda tekrar bu konuya yazacagım arkadasım iyi forumlar :)

• Like
Reactions: FlyingDagger