Profesyonel clanları bekliyorum kalitesizler bakmasın bile

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
S

surmene

Guest
Selamun Aleykum öncelikle herkeze hayırlı işler.

Bu db ye girmeye karar verdim temiz kaliteli bir clanda oynayabilirim
bazı şartlarım var gecen db lerde başıma geldiği için söylüyorum clan lideri benimle tamasa geçti konuştuk
adam öyle bir kendillerini övdükü velasıl tahahhütlerini verdiler başladık pus çekip ilk 1 saatte ne oldukları belli oldu böyle rezil oyunu bilmeyen oyunculuktan yoksun topluluk 2. gün clanda adam kalmadı patladı gitti.
şuraya değinmek istiyorum bu oyunun hakkını verebılen dibine kadar oynayıp zevkini alabilen sohbetı ortamı güzel olan kişilerle elbet oynamak isterim geçmişte yaşadığımız güzel pk ları artık bulamamaktayız çünkü oyunun %96 sı bu oyunu oynadığını sanar. geri kalan % de 4 ise oyunu yaşar işte o yuzde 4 lük kısımdan iseniz benimle iletişime geçin.
Yoldan geçen gelip yazmasın.
şartlar konuşulur eğer çok sağlam tank bi clan ise wari tercihimdir. ve asas arasındayım bu sw de.
4 job da mukemmele yakın oynayabılırım.
Yetersiz pasif insanlarla oynamak istemiyorum dediğim gibi saglam kişiler bana mesaj atsın.
Eğer böyle bir clan cıkmazsa solo olacağım.

unlive10

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 6, 2017
3
0
78,021,900
5
Kardeşim 100 tl cashını cek bana yaz kafama yatarsan oynatablırım seni ne lan bu :D guldurme Priest lazm haci heal amele gibicalısıcak ama:))

• Like
Reactions: BLACKBOX
S

surmene

Guest
dostum yazımda bundan bahsetmıstım farkındaysan yoldan geçenin yazmaması için :)

CoMeBackToYou

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 27, 2016
68
14
78,388,200
1,310
Yazını okudum cok güzel anlatmısın kendinide bukadar yıldır güzel bir ekibe kendini baglayamamanda birazda senin yetersizlğin gibi gozukuyor bence.

• Like
Reactions: DiDi
S

surmene

Guest
comeback o şekilde değilde farklı seeblerden dolayı devamlılık olmuyordu kardeş gerek ögrenim gerek iş dolayısıyla anlatabıldım mı
sunu temın edebılırım ama en iyilerle alabileceğim zevki almıs birisiyim yıllar geçti kimi bıraktı kımı işte savruldu saga sola ha dostlarımız gene var farklı sw lerde uskoda olsun burara vardır da ırtıbatımız kopmustur.

EnchantressXX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 24, 2016
290
92
88,156,200
722
BU NE GÜZEL KENDİNİ İFADE EDİŞ YARABBİ.
SENİ TANIMAK İSTİYORUM YİĞİDİM BENİ MUTLAKA ARA ...

• Like
Reactions: YouNeverKnow

DiDi

Level 70
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 20, 2015
737
715
312,087,600
7,288

Jackie

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 18, 2015
126
190
81,623,850
2,138
Player eğerki gerçek bir player ise tek başınada yapar %4 :)

S

surmene

Guest
Dostum tek başına yapmada problem yok ama oyun içi saglam dostlarla pk atmak daha zevkli olur bilirsiniz ki.
illada team olsun diyede bi derdim yok.

J

Jackass

Guest
Tövbe estağfurullah yanlışlıkla konuya bakmış bulundum

exeptus

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 30, 2014
317
192
104,517,600
6,727
bu ne yersiz özgüven diyordum ki sürmene nickini gördüm. havasında suyunda bir şey var bu trabzon'un.

zephyrus

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 26, 2016
55
3
78,205,050
325
pre ve full kcli olacaksan kasmana gerek zaten kendini gösterirsin bi saglam teame girersin şuan sacma sapan diye düşündügün kisiler sana teklif eder o yüzden solo takıl ve yüksel şovalye