Priest Genie Ayarları Hk.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

metiNNNNN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 25, 2017
77
52
78,693,450
1,261
İyi Akşamlar Herkese,

Okçu - Priest Char Genie ile DM kesmek için ayarlar hakkında bilgim yok. Yardımcı olabilecek varmı?

Attack Sekmesine Parazit - Malice - Massive koyunca doldukça skilleri tekrar atıyor. Heali bırakıyor. Yardıma ihtiyacım var bu konu hakkında. Şimdiden Teşekkürler.

İyi eğlenceler.

Toiss

Creative Director [YOURKO]
GameMaster
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 16, 2017
162
163
87,545,700
611
Merhaba normal şartlarda olması gereken işlem bu yani atak kısmındaki skillerin süresi dolduktan sonra tekrar atar.
Bu arada seri bir şekilde size heal atamayabilir ancak atak modu kapatıp skilleri el ile DM'ye atarsanız sadece heal modunda işlev gösterecektir ki bu da çok seri olmaz yani HP'niz azsa eğer zorlar sizi.
( DK ts'si basmayı deneyin bu arada priest karaktere ) Death Knight

• Like
Reactions: metiNNNNN

RazorChallenger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 29, 2015
374
183
119,474,850
3,807
o alttaki party bari %99 yaparsan dmg yedigin gibi heal kaldırıyor, wariorla denemiştim problemsiz healliyordu ölmüyordu karakter, fakat alt tab yaparken bazen heal atmayabiliyordu ona dikkat et.

WhoNeedsWolf

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 6, 2017
184
98
81,623,850
1,001
İyi Akşamlar Herkese,

Okçu - Priest Char Genie ile DM kesmek için ayarlar hakkında bilgim yok. Yardımcı olabilecek varmı?

Attack Sekmesine Parazit - Malice - Massive koyunca doldukça skilleri tekrar atıyor. Heali bırakıyor. Yardıma ihtiyacım var bu konu hakkında. Şimdiden Teşekkürler.

İyi eğlenceler.

Atağı kapatacak ve elle db atacaksın alt tab yapıp. Ayrıca mana potu basmak için de 2x 1920 heal manasına geldiğinde pot basacak şekilde ayarlamalısın heal kaçırmaması için. Ts için de raven harpyi tavsiye ediyorum, MAGELER SKILL ATARKEN en rahat heal çıkaran görünüm raven harpy bana göre.