Premiumlar hakkında

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Niko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 15, 2017
9
2
78,021,900
28
Herkese merhaba. Ben bu oyuna bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım. Daha önce Knight Online oynamamış biri olarak şunu söyleyebilirim oyunun grafikleri kötü de olsa oyunun çekici bir yanı var. Event sistemi olsun item basma sistemi olsun oyun çok güzel. Gelelim konumuza http://i.hizliresim.com/Ly8BZG.jpg
böyle bir ticket attım. Nerdeyse 60 saat sonra cevap geldi "Trade edilmediği yazmaktadır zaten" diye. Benim anlatmak istediğim hesabımda aktif bir premium varken baska bir premium alindigi zaman mevcut premiumun silinecegi hiçbir yerde yazmiyor. Böyle bir bilgi olsaydi sayet premium almazdim. Zaten Silver Premiumum var böyle bir kaynaga sahibim neden parami çar çur edeyim ki? Isin parasal boyutunu geçtim. Benim gibi bu oyuna yeni baslayan arkadaslar da bu hataya düsebilir. Bu konuda bilgilendirme olmasi lazim. Hesabimdaki premiumla verilen hiçbir iteme dokunmadim. War premiumun ekstra verdigi npler olmasin diye czye dahi gitmedim. Sizden ricam kalan Silver Premiumumu geri yüklemeniz ve War premiumun degerince kcyi hesabima aktarmanizdir. Sayet var olan premiumun silinecegi gibi bir bilgi bir uyari var ise hata benden kaynakli olacagindan simdiden özürlerimi iletiyorum. @Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964