Porthos pc ban.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
A

Athos

Guest
Dün gece porthos adlı karakterime tl satış yaptığım için pc ban atılmıştır.Ne zamandan beri tl satışın cezası pc ban olmuştur.Daha önce Tl Satışı komple yasak oldugu zaman satış yapan arkadaşların banı 3 günde açıldı.Karaktere atılan pc banın asıl sebebinin tl satışının olmadıgını biz çok iyi biliyoruz.Elimizde olan imkanlarla piyasadaki kc fiyatlarını biraz arttırdık.Bu bazılarına battı, bunu cok cok iyi biliyoruz.Yalnız sadece tl satışı yüzünden pc ban yememiz etik değildir.Tl satışı her zaman vardı TheMYKO'da aksini kimse iddaa edemez.Bunun cezasının pc ban olmadığınıda biliyoruruz.Gereğinin yapılmasını rica ediyoruz.Teşekkür ederiz.
Athos-Porthos

M

MorbidAngel

Guest
Şuan TheMYKO nun bitme sebeplerinde senin ve senin gibilerin payı yüksek bence kojiro çok iyi yapıyor acilista adam gibi oyun oynuyacak 500 kişi olsun o kadar adam olsun gereksizlere gerek yok

A

Athos

Guest
İtem satışı tamamen yasaklansın o zaman bizde yapmayalım oyun içinde gelip bana goblin chitin pad ı tl ile sat diyen adam gelmiş burda TheMYKOnun bitme sebebini bana ogretmeye calisiyor.Madem Server bitmesin istiyorsun tl ile İtem almassın, gereksiz adamlar olmasın diyorsan da bidahaki serverda oynamasın olur biter.

D

dodka

Guest
TL satışı yapmanızla da 1 günde KC fiyatlarını iki katına çıkarmanızla da serverın ömrünü azaltmaktan başka hiçbir işe yaramamışsınız, az bile yapmış

A

Athos

Guest
Sadece tl satışı yapan biziz sanki serverın gereksüzeri oyun hakkında bilgisi olmayanlar yorum atmadın lütfen.

R

Rocknesss

Guest
Geri Dönüşü Olacağını Sanmıyorum Yanlız Bazı Kişilere Göz Yumuluyor Bu Konuda Hem Fikiriz..

A

Athos

Guest
Themis serverından beri Athos-Porthos nickleri ile server basına minimum 100 max 150 k ya kadar çıkan bir pus geçmişimiz vardır.Söylediğim rakamları buraya gereksiz yorum atan arkadaşlar hayal bile edemezler buna çok eminim.Oyunu sadece tl satısı ıcın asla oynamadık.Daima TheMYKO serverında piyasaya yön veren isimlerden olduk.Biraz oyun bilgisi olan hiç kimse bunu inkar edemez.Piyasaya olan etkimiz negatif veya pozitif olmuştur.Son yaptıgımız kc manipülasyonunun sebebi ise serverda gb bolluğu nedeni ile kc nin kendi değerini bulmamasıdır.Zaten serverda kc için belirlenen maximum bir fiyat vardı.Biz sadece kc nin olması gereken değere gelmesi için gerekeni yaptık.Hiç bir zaman server düşmanı olmadık.Her zaman TheMYKO sunucusunun arkasında durduk.Tl satışı konusunda banlanıyorsak eğer ki hiç düşünmüyorum bunun sadece tl ile ilgili olduğunu, adalet istememizin en doğal hakkımız olduğunu düşünerek.Bütün tl satışı yapanların pc ban yemesini istiyoruz.Ancak bu şekilde şu an şüphe duyduğumuz adaletinizden kesinlikle emin olabiliriz.En kısa sürede gereğini yapacağınıza inanıyor,Tekrar teşekkür ediyoruz..

• Like
Reactions: IPitho
D

DISEQBLIURMM

Guest
bu tl ile satış işinde gereken herkese yapılırsa ozaman bu adamlarda haksız olur ama 2 li oyun var malum belli kişiler çok rahat gönül rahatlığıyla ceza almadan forumda tel verip güzel şeyler satıyorlar

Last edited by a moderator:
A

Athos

Guest
Bize karşı olan önyargı ortada server başında tl satışı yasak diye bi açıklama görmedik ki yasaksa bu bizim hatamızdır cezası bandır ama bu kadar büyük bi ceza ve sadece bize uygulanması çok saçmadır.

Toyota

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
361
130
118,101,225
3,814
Madem böyle bir iş yapılıyor kimseye göz yumulmayacak. Ben bazı teamların face grubunda çarlarını sattıklarını gördüm. Bunları adminde eminim biliyordur. PC Ban sebebin bencede TL satış değil bence.

R

Rocknesss

Guest
bu tl ile satış işinde gereken herkese yapılırsa ozaman bu adamlarda haksız olur ama 2 li oyun var malum belli kişiler çok rahat gönül rahatlığıyla ceza almadan forumda tel verip güzel şeyler satıyorlar rahatlıkla
Çok Güzel Söyledin Teşekkür ederim

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Adam bir yerde haklı. Bakiyorsun serverin basindan sonuna kadar bir ton master itemi droplayan adamların hala üzerlerinde 2. veya 3. seviye goblin itemle dolasiyorlar, bir ton item satisi yapiyorlar ama ne level kasma durumları var ne de üzerlerine item düzme derdi var bariz bu adamlarin TL satisi yaptigi. Madem ban atilacak bu kisilere de ban atılmalı @Kojiro

D

DISEQBLIURMM

Guest
TheMYKO nun neden zarar gördüğünü erken bittiğini konuşuyoruz hepimiz kaç server'dır aslında server'a zarar veren 2 klan var özellikle 1 tanesi hemde asıl zararı erken bitişi bu klan sağlıyor burdan isim verirsem ben suçlu olurum ban yerim o yüzden isim vermiyeceğim

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
amma şifreli konuştunuz be. hiç belli olmuyor valla okuyunca çıkaramadım kimler diye. deyin la deyin kgg deyin ali gelip cevap verir zaten shoutboxtan verdiği gibi :D

hem valla hem billa şu servera sırf yine şu muhabbetin olacağını bildiğim için başlamadım.

KiLLeDßy

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2015
68
10
78,205,050
179
amma şifreli konuştunuz be. hiç belli olmuyor valla okuyunca çıkaramadım kimler diye. deyin la deyin kgg deyin ali gelip cevap verir zaten shoutboxtan verdiği gibi :D

hem valla hem billa şu servera sırf yine şu muhabbetin olacağını bildiğim için başlamadım.
çok güzel açıkladın kardeşim :)

A

Athos

Guest
İşin ilginç tarafı kojiro hala cevap veremiyor.Haklı bi sebebi yok heralde ondan.Konuyuda yakında kapatır zaten vercek cevabı yoksa yapıcagı belli.

KGG_WinGWounD

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
484
345
155,921,700
1,982
Siz gerçekten enteresan varlıklarsınız konuya yazmıyım yazmıyım dedimde en sonunda yazdırttınız , tx serverinde oyuna clanımla 8 kişi başladımda noldu piyasada 10 tane TL ci vardı ve piyasanın ağzına sıçtılar 3 lira 5 lira aşagı düşüre düşüre (rekabet için) tx serverinide ben bitirdim zaten herkesin ağladığı biziz .
Bu işin kuralı var ve bu kurala uyarsan sıkıntı çekmiyosun bunu daha önce forum chatte ağlayanlarada söyledim sizede bir kez daha söyleyeyim. Sizin gördügünüzü yada bildiğinizi kojiroda biliyo ki hepimiz hem fikiriz çoğunuz o adamdan akıllı veya zeki değilsiniz. Çocuk gibi benim canım yandı diğerininde yansın demenin acizlikten başka bişey olduğunu düşünmüyorum , herkese iyi forumlar sıkıntısı olan varsa saygı ve mantık çerçevesi içinde her türlü tartışmaya beklerim

• Like
Reactions: disloyal

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Adam bir yerde haklı. Bakiyorsun serverin basindan sonuna kadar bir ton master itemi droplayan adamların hala üzerlerinde 2. veya 3. seviye goblin itemle dolasiyorlar, bir ton item satisi yapiyorlar ama ne level kasma durumları var ne de üzerlerine item düzme derdi var bariz bu adamlarin TL satisi yaptigi. Madem ban atilacak bu kisilere de ban atılmalı @Kojiro
Oyun içersinde TL muhabbetinden banladi porthos, biraz daha derine inersem bu forumda arkadaşsınız belkide iş ortagisiniz diye gelip bana cephe almayın yakarım verilerinizi..

Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.