Piyasadaki +8 Item Bolluğu...

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Jeraziah

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 26, 2017
5
1
78,021,900
77
TheMYKO amykos serverinde de oynadığım için karşılaştırma yaparak yazıyorum;
+8 upgrade açıldıktan 2 gün sonra 3 tane +8 raptor, 4 5 tane mirage dagger görmemizin sebebini anlamış değilim.
Amykos serverinde 70 cap açıldıktan 3 4 gün sonra 1 tane md +8 vardı, raptor +8 yoktu serverda.
Momos serverinda neyin değiştiğini, bu item bolluğunun sebebini merak ediyorum.
Amykos serveri cz arkası bus slotlarında tek başına bus bes kasan solo oyuncular vardı.Momosta bu oyuncuları görmememizin sebebi bus dropları mı ? Eğer öyle ise bir de üstüne cr lerde açılan dark mareler solo oyuncuları oyundan çıkarmak amaçlı mıdır ?
Amykosa göre verilen bu kararlar neye göre verildiyse, şahsi fikrime göre item bolluğu myko atmosferini bozdu ve bozmaya devam ediyor, solo oyuncuların yapması imkansız crler oyuncuları alt f4 e zorladı ve zorlamaya devam ediyor.

• Like
Reactions: boubou
S

soulboos

Guest
+1 cabasıda 2. serverın kapatılması dm slotlarında dm yok :) itemi yapan yaptı geri kalanlar yani bizler yavaş yavaş bırakma raddesine geldik.

boubou

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Nov 9, 2015
3
0
78,021,900
20
Katılıyorum, 8 upgrade açıldığında varını yoğunu 8e basmaya çalışmaya bayılan, başaramayınca da haliyle bırakıp giden halkımızın iyiliği ve çıkarları gözetilmeli. Ayrıca teamsız oyuncuların ( gerekli yerlere başvurup team aramış fakat yine de bulamamışlar dahil ) oyuna tutunabilmelerine yardımcı en önemli 2 etken olan CRler ve CZ bus dropları zorlaştırıldığı için atmosfer yukarıdaki arkadaşın dediğinin hemen hemen aynısı olmuş durumda.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964