PERSONAL CR HAKKINDA

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

dBs-mR

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 30, 2017
205
131
83,913,225
1,853
24 kişi açılan bu cr de job adaletsizliği mevcut. 24 kişiden yapabilen priest mage ve warrıor klasları neredeyse roguelerin 3te biri kadar bile değil. madem 24 kişilik açılacak şahsa özel olacak, o halde joba da özel olsun. 24 kişiyi 4 joba bölüp her job için 6 kişi sınırı yapılabilir. bu daha sağlıklı olur. öteki halde okçu ve asaslardan sıra gelmiyor yapmak için. hem kill hem de gerekli envanterleri toplamakta zorlanıyoruz. daha adaletli olacağına inanıyorum

ziyadbaskan

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 1, 2018
41
19
78,235,575
181
Kesinlikle katılıyorum bende aynı konuyu açacaktım , Personal CR adı verilen event oyunun en düzeysiz eventi diyebiliriz. 24 Kişiye açılıyor crystal opal vs düşürmeli o kısımlar bir şekilde hallediliyor drop scli scsiz , fakat Solo PK Mapında bir warriorun veya magenin yada priestin solo bir şekilde 10 kişi öldürmesi inanılmaz derecede zor. Çünkü mapte kimse solo takılmıyor bu map sadece partisiz bir map olarak geçiyor solo felan değil. Asaslar 6 kişi bir arada takılıyor sadece partide değiller ama çoğu tsde takılıyor birbirlerine minör atıyorlar , Warriorlarda clan parti olarak dolaşıyor arkalarında db heal priesti var dbleri atıyor heallerini arkadan atıyorlar solo bir şekilde çok nadir dolaşan sadece asaslar oluyor onlarda zaten solo bir şekilde solo gezen warrioru rahatlıkla kesiyorlar.

Açıkcası solo pk zone clan pk zone olarak değiştirilmeli çünkü 1 2 asas dışında solo dolaşan kimseye rastlamadım.

Ağlama ****** ****** yazacaksınız şimdi ağlamıyorum , ben bugünkü eventte opal cristal ve 20 hunt görevini yaptım sadece 10 kill alamadım sebebi ise solo bir warriorum. Solo warriorun yapabileceği şeyler kısıtlıdır kimse solo warrioruyla solo cz arenasında 10 kill alamaz.. ( +6 gigalı shell setli 1 2 kişi dışında )

Özet olarak : Hiçbir düzeyi olmayan sadece asas ve clan partiler için yapılmış olan solo cz mapine bir ayar getirilmeli öncelik olarak
- Priestler ve asaslardan dışarıdan ırkındaki bir karaktere heal buff minör vs atamasın.
- Priestlerin DB atma özelliği kapatılmalı diyeceğim de bu sefer BP Priestler ne yapacak diye soracaksınız ona da yönetim bir şekilde çare arayabilir.
- Üst düzey bir şekilde bir map yapılabilir ise aynı karakterlerin yan yana dolaşmasına cooldown getirilebilir çünkü 5 6 kişilik asaslar sürekli yan yana dolaşıp yok ediyor mapi. 21xx'de Bowl Wanted eventinde bowldan çıktığında seni tekrar bowla atıyordu aynı karakterler sürekli yan yana dolaştığında da o karakterleri towna atsın.

Son maddedeki önerim olacak iş olmasa da yazmak istedim eğer bunlar yapılamıyorsa bu event BENCE açılmamalı çünkü 24 kişiye açtığınız event sadece 2 parti dolaşan clanlara yada full itemli 1 asasa yarıyor.. Eşitlik demeyeceğim ama geride olan karakterleri de ısrarla geriye bırakmayı amaç haline getirmiş bir event.
1 Mavi kutu ödülü değersiz bir ödül değil 24 kişinin mavi kutusundan çok değerli şeyler çıkabiliyor ve bu ödülü kazanan 24 kişide zaten full + full asası olan 1 2 kişi yada clan partiler..

Yorumun altına ben solo warriorum priestim mageyim tek başıma yaptım bu eventi şeklinde yalan yanlış yorum atan kolpalar olacaktır onlarında yalanını ******* boş yapmasın lütfen kimse..

Güzel bir hafta diliyorum herkese keyifli pklar.

• Like
Reactions: CAN0 and Annihilate

Annihilate

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 14, 2016
40
17
78,235,575
131
Bencede bu solo cr cok sağlıklı değil gelişim tamamlamaya calışan veya solo olarak uğraşıp bir şeyler elde etmeye calısan user'lere kesinlikle dezavantaj oldugunu düşünüyorum

• Like
Reactions: CAN0

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,904
Her collection race söyle böyle diye burada konu açip vah vah yapmaya gerek yok.

Collection Race etkinlikleri kimseyi zengin etmez kimseyide fakirleştirmez.

Collection race etkinliklerini herkesin tamamlamasi zorunlu değil.

Collection race etkinligini yapabileceğine inanmiyorsa hiç katilma ve forumda konu açma.

• Like
Reactions: CAN0
Status
Not open for further replies.