Pelerin hakkında !

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
Pelerinler kesinlikle hak ettiği değeri görmüyor , pelerin statü belirtmeli !

Şuan oyunda nerdeyse herkes pelerine ulaşabiliyor , ulaşsında buna lafım yok , ama ortada pelerinle alakalı daha detaylar olmalı !
Pelerin diyip geçmeyin , ilk kırmızı pelerinli allye girdiğim günü hatırlıyorum bundan 15 sene önce yaşadığım tadı hazı, ki aranızda benim gibi olanlarınız, aynı hissi paylaşanlarınızda vardır . ( Elt clanının kırmızı pelerini hala ulaşılmazlığıyla gözümün önünde )

Önerim ;

1- Grade sisteminde ki gerekli npler 100x ile çarpılsın .
2- pelerin fiyatları 50x le çarpılsın ve eski stille dönsün .

Herhangi bi özellik kazandırmayn pelerin için , yapıldığında user için çok birşey kaybettrmiycek fakat uğrunda birçok yeni rekabetin ortaya çıkabileceği bir güncelleme olabilir .

Dip not : Evet mageler çok daha fazla np kasıyor onlar için zor olmayabilir , öyle düşünüyorsan sende mage aç kardeşim mage oyna . Bakarsın kiminin np’si geçer kiminin gb’si .

Bir melee team üyesi olarak bunu yazıyorum .

Nacizane fikrimdir , saygılarımla ..:

PetnaNerepla

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 16, 2017
96
64
79,334,475
372
Öneri güzel fakat sayılar aşırı fazla verdiğin örnekte kırmızı pelerin 1.5gbx50 =75 gbye denk geliyor grade 1 ise 72m npye denk geliyor ama daha makul olarak örneğin pelerin 5 gb g1 ise 5m np olabilir.

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
Şuan ilk hafta dolmadan 1. Clanın 3.5m npsi var , benim dediğim öneri tamamen ileriye yönelik bir öneri . Fiyatlar konusunda evet abartmış olabilirim ama np konusunda çok abarttığımı düşünmüyorum

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
evet bence de pelerinler daha efektif hale getirilebilir. köylü gibi 20m ye çarşaf alıyoruz bi şekli şemali yok :D en azından 5-10m np ile uzun pelerin falan alınsa güzel olur

soL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
33
12
78,205,050
787
olm oyunda bile statü kasıyosunuz ya. realde gösteriş olsun diye nargile masasına koymalık iphone 10s alıp 4 yıl taksit ödeyen tayfa gibisiniz xD

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
olm oyunda bile statü kasıyosunuz ya. realde gösteriş olsun diye nargile masasına koymalık iphone 10s alıp 4 yıl taksit ödeyen tayfa gibisiniz xD
Ustad bakıl açın çok yanlış , bu np sınırları solo oyucuya 50np pariteye 12 np gelirken geçerli sınırlardı , o zamanlar ne cr pksı vardı nede birgünde 50k np kasabilen oyuncu , ben pelerinlerin eski statülerini kaybettiğini vurgulayarak artık pelerinede bir güncelleme gelemei gerektiğini kendimce beyan ettim , yoksa biz esnaf adamız , ayranımız olmadığı sürece ata binmeyiz 🙃

soL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
33
12
78,205,050
787
Ustad bakıl açın çok yanlış , bu np sınırları solo oyucuya 50np pariteye 12 np gelirken geçerli sınırlardı , o zamanlar ne cr pksı vardı nede birgünde 50k np kasabilen oyuncu , ben pelerinlerin eski statülerini kaybettiğini vurgulayarak artık pelerinede bir güncelleme gelemei gerektiğini kendimce beyan ettim , yoksa biz esnaf adamız , ayranımız olmadığı sürece ata binmeyiz 🙃
takılıyorum öyle ya :) haklısın yoksa, nostaljik bir etkisi var zaten pelerinin. oyunu oynama sebebimiz zaten nostalji. günlük hayatın sorumluluğundan, ekonomik krizden, savaştan carttan curttan kaçıp tekrar çocuk gibi hissedelim diye oynuyoruz. pelerin de pastanın üstündeki çilek tabi :)

RARA

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
72
56
78,876,600
3,036
hera sc kalksın sonra bu düzenleme gelsin, pelerin varken hera sc basılınca mahmutko görseli çıkıyor ortaya :D
Baya çirkin bir görüntü oluyor TheMYKO ya yakışmıyor .

• Like
Reactions: Ouss

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
Olay hera sc değil arkadaşlar Client den kaynaklı bir durum isterseniz o pelerinin görünümünü düzelte bilirsiniz sadece biraz teknik bilginiz olması lazım :)

Vaktimin olduğunda size yapıp atayım bi ara bana da hoş gelmemişti o yüzden düzenleme yapmıştım.

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
Pelerinler kesinlikle hak ettiği değeri görmüyor , pelerin statü belirtmeli !

Şuan oyunda nerdeyse herkes pelerine ulaşabiliyor , ulaşsında buna lafım yok , ama ortada pelerinle alakalı daha detaylar olmalı !
Pelerin diyip geçmeyin , ilk kırmızı pelerinli allye girdiğim günü hatırlıyorum bundan 15 sene önce yaşadığım tadı hazı, ki aranızda benim gibi olanlarınız, aynı hissi paylaşanlarınızda vardır . ( Elt clanının kırmızı pelerini hala ulaşılmazlığıyla gözümün önünde )

Önerim ;

1- Grade sisteminde ki gerekli npler 100x ile çarpılsın .
2- pelerin fiyatları 50x le çarpılsın ve eski stille dönsün .

Herhangi bi özellik kazandırmayn pelerin için , yapıldığında user için çok birşey kaybettrmiycek fakat uğrunda birçok yeni rekabetin ortaya çıkabileceği bir güncelleme olabilir .

Dip not : Evet mageler çok daha fazla np kasıyor onlar için zor olmayabilir , öyle düşünüyorsan sende mage aç kardeşim mage oyna . Bakarsın kiminin np’si geçer kiminin gb’si .

Bir melee team üyesi olarak bunu yazıyorum .

Nacizane fikrimdir , saygılarımla ..:

Senin dediğin bu sistem olursa ek olarak pelerin özellik vermesi olayı da gelirse güzel olur
mesela en yüksek np isteyen pelerin kırmızı
vermiş olduğu özellikler
%5 hp
%3 ap
%3 def gibi

tabi örnek bu üstünde daha farklı şeyler düşüne bilinir.

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
Olay hera sc değil arkadaşlar Client den kaynaklı bir durum isterseniz o pelerinin görünümünü düzelte bilirsiniz sadece biraz teknik bilginiz olması lazım :)

Vaktimin olduğunda size yapıp atayım bi ara bana da hoş gelmemişti o yüzden düzenleme yapmıştım.
reis şunu yap Allahıma görüntü leş gibi diye hera basmıyorum yav :D