Oyundayken Bağlantı ve Takılma Problemi

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

lReturN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
60
28
78,235,575
2,470
Merhabalar, herkese iyi forumlar dilerim.

Son 2 gündür oyunda doğru dürüst PK atamıyorum, tam partiyi kuruyoruz PK'ya çıkıyoruz oyun sürekli takılmaya başlıyor, Ping girmiş gibi herkes bir anda duruyor 10 saniye sonra hızlıca hareket ediyorlar. Sonra tekrar takılıp hareket ediyorlar, bu sürekli oluyor.

Clienti sildim yükledim, modemi resetledim sonuş değişmedi. Diğer türlü internet bağlantısı gerektiren farklı oyunlarda denedim hiçbir sorun yaşamadım ping dahi girmedi, TS'de Client Info'da hiç bir şekilde ping yükselmiyor. Google, Youtube vb. gibi sitelerde gayet hızlı dolaşabiliyorum.

Server başından beri çok rahat oynamama rağmen son 2 gündür böyle bir sorun yaşıyorum, bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum. @Kojiro @Mjora @EnglishGM @HERMES

EnglishGM

GameMaster
Staff member
GameMaster
Jan 26, 2021
15
3
38,980,425
1,801
Öncelikle merhaba,

Serverımızda herhangi bir sıkıntı yok. Ancak yaşadığınız sıkıntı özellikle 06/10/2021 saat 09:00 - 17:00 arasında bölgesel olarak bazı oyuncu gruplarını etkiledi. Bu süreçte sıkca kimi oyuncularımız disconnect sıkıntısı yaşadı. Hatta ekip arkadaşlarımızdan da bu sıkıntıyı yaşayanlar oldu. Yaşanan sıkıntının bölgesel olduğunu düşünmekteyiz.

lReturN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
60
28
78,235,575
2,470
Hiçbir oyunda, hiçbir internet sitesinde sorun yaşamıyorum sadece TheMYKO'da sorun yaşıyorum ve siz diyorsunuzki serverımızda herhangi bir sıkıntı yok, yani verebileceğiniz cevap sadece bu mu ? Yani verdiğiniz tarih bugünün tarihi ve ben sorunu 2 gün önceden beri yaşıyorum yani Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın erişiminde sorun yaşandaıktan sonra. Ekibimizden de 1 kişi bu sorunu yaşadı, belki bu sorunu yaşayıp size ulaşamayanlarda var hani bazen bakmıyorsunuz ya yazanlara, belki bu bağlantı problemini yaşayanlar için bir patch atmanız ne biliyim bir iyileştirme yapmanız gerekebilir mi?

En basit cevabı vermek ne kadar kolay değil mi :) ''Serverımızda sıkıntı yok''

E ben server başından beri PK atıyorum, neden 2 gündür bir tek TheMYKOda sorun yaşıyorum @EnglishGM

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,014
6,045
312,087,600
1,025,764
Hiçbir oyunda, hiçbir internet sitesinde sorun yaşamıyorum sadece TheMYKO'da sorun yaşıyorum ve siz diyorsunuzki serverımızda herhangi bir sıkıntı yok, yani verebileceğiniz cevap sadece bu mu ? Yani verdiğiniz tarih bugünün tarihi ve ben sorunu 2 gün önceden beri yaşıyorum yani Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın erişiminde sorun yaşandaıktan sonra. Ekibimizden de 1 kişi bu sorunu yaşadı, belki bu sorunu yaşayıp size ulaşamayanlarda var hani bazen bakmıyorsunuz ya yazanlara, belki bu bağlantı problemini yaşayanlar için bir patch atmanız ne biliyim bir iyileştirme yapmanız gerekebilir mi?

En basit cevabı vermek ne kadar kolay değil mi :) ''Serverımızda sıkıntı yok''

E ben server başından beri PK atıyorum, neden 2 gündür bir tek TheMYKOda sorun yaşıyorum @EnglishGM
Bunun sorunu bir çok nedenden kaynaklanabilir.. Kurmuş olduğunuz bir program, bir güncelleme , bir virus vs.. Performans etkileyecek yada sizi bu duruma sokacak herhangi bir güncelleme yapmadık.. Sorunun çözümü açıkçası sende.

Status
Not open for further replies.