Oyun içi doğru fikirler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Omniknight

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
31
63
78,418,725
634
Ben ne zaman foruma girsem hep negatif yüklü ve gelişime kapalı yazılar görürüm. İnsanlar yardımcı olmadan ve çalışmadan sadece eleştiriyorlar.Ben oyuna katkının doğru bazı adımlarla sağlanabileceğine inanmışımdır hep.

Mesela benim bir önerim bulunmakta.. Burak kardeşim Old School KO da yaşadığımız bir olay vardı. CAOS stone kesilince değilde ilk cıktıgında yazı yazardı. Herkes caos'tan boss alabilmek için işinin gücünü bırakır,partysini toplar gelirdi. Burda güçlü ekibi olan kardeşlerimiz caosun saatini tutup hızlıca kesıyolar ama şuan SANTA 'da var. Ben eğer yapabilmen mümkünse CAOS STONE çıktıgında da yazı yazmasını ayarlamanı istiyorum.
Sanırım bu oyunu oynayan kimseyi rahatsız etmez.
Herkese iyi oyunlar iyi forumlar.

• Like
Reactions: Kojiro

NothingSchwegeiN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 21, 2015
81
28
78,693,450
233
bir de yeni gelen userler açısından cr lerin bir kısmı eslant ve belli farklı kesimlerde olması daha uygun olur zor görevler cz de oldumu iyi 3 4 clana yarıyor sürekli buda userlerin tadını kaçırmaya başladı benden söylemesi...

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
bir de yeni gelen userler açısından cr lerin bir kısmı eslant ve belli farklı kesimlerde olması daha uygun olur zor görevler cz de oldumu iyi 3 4 clana yarıyor sürekli buda userlerin tadını kaçırmaya başladı benden söylemesi...
Katılıyorum

BadDavidoff

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 5, 2015
74
19
78,540,825
225
EMC ve Luferde yapilabilcek 40-60 Cr eveniti olabilir ? Birde Yine ezikler icin 50-60 arasi EMC ve Lufer gorevleri olabilir , boylece yanliz ve leveli dusuk olan arkadaslar EMC ve Luferde 60 olup cz e cikabilirler.. Cz de ezikleri kastirmiyolar bunu herkes biliyoruz ozellikle 2 asas butun slotlari kovaliyor her serverda oldugu gibi. 60 olan kisi cz e cikip level kascagina inaniyorum cunku o zaman 2 asas rahatlikla 60 level bir partyi dagitamaz.

Chaos stone spawn oldugunda ileti gecmesi gercekten iyi bir olay olur , butun herkes bowl a kapismaya gider buda oyuna iyi bir canlilik katar, videolar acisindan :)

65 ile beraber habersiz sekilde santa eventin olmasi 40-62 arasi icin levelde geri kalan kisielrin bir an once 62 e gidebilmesi icin " sonucta server level ortalamasi ne kadar beraber sekilde artar ise oyunun yasam suresi o kadar artar diye dusunuyorum"

Millet butun exp leri cz ye yayalim fikrinde fakat " cz slot basmakdan ibaret deildir" bunuda dusunmek lazim, oyunda bir cok kisi itemsiz ve cz de millet rahat kasamaz, levelini alan zaten item kasmaya cz e gececektir o zaman cz deki canlilik dahada artar.