Oylama Sisteminin Ilgincligi

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
S

sexmachinee

Guest
65 level otomatik yan char acildigi icin bazi human adaylari yakaladim ozellikle sabahin korunde faceden ordan burdan buldugu adamlara oy attırıyo yani 30sn once acilmiş cara 10k np basip bronze pre koyup disaridan tanıdıgı insanlara oy verdiren insanlar var bence bu adil rekabetten cıkıyor bunun onune gecilmesini istiyoruz..Suanda moradonda bile char kasılıyo yani demek istedigim su ps4 oylamasi herhangi bi irkin destekledigi kisiyle olunuyorsa iyi .Bence burda birkişinin exp kasar gibi kendine char kastırmasi kendi kendini kral yapmasi anlamına kavusuyor...Bunun onune gecilmeli diye düşünüyorum.

@Kojiro Adil oldugundan hic kuşkumuz olmadi sana güveniyoruz.

• Like
Reactions: B3ddah

[Brazzers]

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 20, 2017
19
14
78,082,950
39
@Kojiro bana özelden ulaşabilirseniz. Bu konu hakkında sizinle paylaşmak istediğin bir lütfen ulaşın.

S

sexmachinee

Guest
butun human ırkı oyunu bana vermesine ragmen Royal hala %30 hic bi clan bu adam oy vermeden bu adam %30 alıyo yani k.bakmayinda 65 level car kastırıyo.

S

sexmachinee

Guest
%30 olmasini kıskanmıs degilim ama car kastırıp bu halde boyle bi yüzde almasi bile anormal 65 level car kastırdıgı tespit edilen oylar silinsin lütfen.

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
bence oy kullanmada pre+20k np + 70 lv olunması gerekli olsun char kas oy at char kas oy at kral ol ohh

• Like
Reactions: [Brazzers]
S

sexmachinee

Guest
ya abi yok yok bak bütün clanlar oyunu bana verdi 2gündür uyku uyumadim %45im adam oyunda yok 1 saat giriyo hemen %30 bakıyoru emcde onunde beginner 65 level carlari toplamıs oy attırıyo .adam oylanarak degil kendi kendini kral yapıyor.

Valerafontis

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 12, 2015
141
83
79,609,200
4,954
o kadar random itemden npnin çıktığı bir server da ve 70 den tam 1 hafta sonra açılmasıyla 20k np bile az aslında. 100 k + 70 level olmalı ki oynamayan bir adamın oy vermeye hakkı olmamalı... Yerinde bir istek şüphelerin değerlendirmeye alınacaktır.

S

sexmachinee

Guest
oylamayla sıkıntı yok demek istedigim su aday olanlarin ip leri belli o iplerden veya clan member iplerden car kasımı yapıldıysa ve bunun la baska bi ipden oy atildiysa bu haksız oylar iptal edilmeli diyoruz.Hemen lafı işinize göre cevirmeyin.

@Kojiro ne demek istedigimi anlar cünkü adil olani o verebilir sadece.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964
Açıkcası Karus tarafındaki adaylarda hak geçmemesi için bile 1.5 saat uğraşan biriyim, oylarda bir art niyet bulursak zaten gerekeni yaparız.

Status
Not open for further replies.