Ooooopsxfamily buradayız

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
I

IDeSTiNaI

Guest
adaletli bir oyun icin herkese hayırlı olsun öncelikle tbl kullanan clanların karakterlerin bir daha servere sokmıyacagım diyen kojiroya sesleniyorum sözünün arkasında dur...

• Like
Reactions: Profet and Jackie

Profet

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 3, 2016
43
1
78,205,050
114
adaletli bir oyun icin herkese hayırlı olsun öncelikle tbl kullanan clanların karakterlerin bir daha servere sokmıyacagım diyen kojiroya sesleniyorum sözünün arkasında dur...
kesinlikle katılıyorum aynı şeyi yine yapacaklar osko forumunda Kojiro ya küfür ediyorlardı ve atıp tutuyorlardı yok TheMYKO yu biz adam ettik yok biz oynamasak kimse oynamaz gibi lafları vardı yüzsüzler şimdiden türemişler foruma yüzsüzler ıLike kamon awakeler oynamasın haksızlik yapıp bizim emeğimizi sömürdükleri yetmedi mi tbl ile koxp ile yaptıkları yetmedi mi @Kojiro sözünün arkasında durmalısın..!!!!

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,874
Buna her zaman bu sunucuyu yönetenler karar verir ne zaman affedip affetmeyeceğimize, aranizdaki olası husumetlerden dolayı bizleri baskı altına almaya çalışmayınız. Bu server bir çok kişinin PC banı kaldırılmayacak.

Status
Not open for further replies.