Okçuya darbe üstüne darbe :D

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

helloboy34

Level 40
Chatter
Sep 14, 2021
10
3
1,098,900
362
Zaten asasın , wariorun , bp'nin defansını arttırıp pvp zevkimizin kaçmasından sonra şu anda birde moblara vuramamaya başladık. Okçuya uygulanacak 3. adım nedir?
yani bu nerfleri atarken ne düşünülünüyor veya neden açıklanmıyor. veya oyun açıkken birden bire niye degişiyor? Niye gm'ler hiçbir sorumuzu cevaplamıyor ?
foruma açtıgımız konular hakaret veya küfür içermeksizin neden kaldırılıyor. bu forumda görüş bildiremeyeceksek bu forum neden var ?

• Like
Reactions: Tilmado44

IThunder

Level 40
Sep 16, 2021
9
0
1,098,900
158
2.5k moba damage atıyordum +6 iron bow var bir anda yarı yarıya düştü bende şaşırdım umarım düzelir

helloboy34

Level 40
Chatter
Sep 14, 2021
10
3
1,098,900
362
classlara damage zaten yok gibi birşeydi , şimdi mobada vuramıyor , yakında kendi kendini öldürecek okçunun kullandıgı skiller

IThunder

Level 40
Sep 16, 2021
9
0
1,098,900
158
classlara damage zaten yok gibi birşeydi , şimdi mobada vuramıyor , yakında kendi kendini öldürecek okçunun kullandıgı skiller
Aslında okcu damagesi oldukca iyidi bunun sebebinin skil damagesi ile alakası olduğunu düşünmüyorum bence itemlere gelen buff ile alakalı bu skil damagesi yerine itemler orjinal haline çevirilse daha iyi olabilir

helloboy34

Level 40
Chatter
Sep 14, 2021
10
3
1,098,900
362
@Kojiro Bence yaptıgın mob'lara karşı damage düşüsü çok mantıksız değil ve iyi bir dengeleme olmuş. bir okçu olarak buna içerlesemde mantıklı. AMA bu konudan önce ASAS , PRIEST , WARRIOR classlarına karşı damage düşüklügünü malesef ki mantıklı bulamıyorum. bizim onlara karşı atagımız azalıyor ama onlar bize gayet vurdumu 2 tane vuruyor. Bu dengelemede hiçbir şekilde bir warrioru veya priesti veya asası kesemez çünkü vurduğun damageyi potla dolduruyor buda bize bu klasların hiçbiriyle hatta mageyle bile 1v1 combata giremememize yol açıyor. O adam beni yakaladıgında 2-3 vurup öldürebiliyor ve öldürmelide KABUL. ama bırakta bende buna uzaktan damage vurayım yahu.

• Like
Reactions: Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
@Kojiro Bence yaptıgın mob'lara karşı damage düşüsü çok mantıksız değil ve iyi bir dengeleme olmuş. bir okçu olarak buna içerlesemde mantıklı. AMA bu konudan önce ASAS , PRIEST , WARRIOR classlarına karşı damage düşüklügünü malesef ki mantıklı bulamıyorum. bizim onlara karşı atagımız azalıyor ama onlar bize gayet vurdumu 2 tane vuruyor. Bu dengelemede hiçbir şekilde bir warrioru veya priesti veya asası kesemez çünkü vurduğun damageyi potla dolduruyor buda bize bu klasların hiçbiriyle hatta mageyle bile 1v1 combata giremememize yol açıyor. O adam beni yakaladıgında 2-3 vurup öldürebiliyor ve öldürmelide KABUL. ama bırakta bende buna uzaktan damage vurayım yahu.
Haklısınız ama çok kalabalık bir SINIF oluyor, dolayısıyla PK kalitesi düşüyor.. 8 x 500-600 Damage arasında zaten 1 kişi tekleyebiliyorsunuz.

Archer sınıfında yaratık damage düzenlmesi yapıldığı doğru, çünkü absurd bir hasar çıkartıyordu bu olayda oyunun ekonomisi olsun bir çok dinamiğine zarar veren bir durum.

Status
Not open for further replies.