Öneri / mümküse ekip gerekiyor

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Baytar

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 11, 2015
16
0
78,052,425
118
Biraz uzun ama vakti olan varsa artık .... Sıkıldım çünkü oyundan.

Arkadaşlar bu ilk defa TheMYKO oynayışım, hatta ilk Private Server'ım dersek daha doğru olur.
En son Beramusta bırakmıştım ben oyunu, bir 6-7 sene oldu yani.
Tekrar nasıl başladım derseniz, kardeşim ve 2 arkadaşı USKO oynuyorlardı. Şöyle bir baktım, ayda kafadan 250 TL harcıyorlar kanattı, valkyrisi, premiumu, scrollu derken... Ki onla da adam gibi oynayamıyorlardı genel item durumu düşünülünce.
Dedim bırakın şunu, benim zamanımda bile kötüleşiyordu şimdi iyice moku çıkmış. Haklısın abi de başka oyun bilmiyoruz biz vs... Sonunda sen de Knight başla, bir Private Server bul istediğin birlikte orada devam edelim dediler ve ben de kabul edince ikna oldular.
Böylece TheMYKO'ya başlamış oldum.

İşin kötü tarafı diğer 3 kişi bıraktı, kardeşim başta olmak üzere :confused: Alışmışlar kolaylığa tabi, ee abi ben bu kadar kastım anca 52 oldum şimdiye USKO'da 70 olmuştum falan derken 3üncü günü çıkaramadılar.

Tek kaldım kısacası, farm yaptım CZ'de müsade edildiği kadar. Bir 19 GB kadar nakit param (ki 65 Masterli karakter almak için fazlası ile yeterli), 11-12 GB civarında da itemim var. Çok değil belki ama tek başına günde 7-8 saat ile bu kadar yapabildim.
Ama işin gerçeği sıkıldım iyice...

Direk 65 Masterli bir karakter alayım diye düşünüyorum ama o zaman da aman aman bir farklılık olmayacak, yalnız oynamak açısından.
Öneri verirseniz sevinirim, ve eğer mümkünse güzel bir ekibe girmeyi istiyorum. Assassin veya Melee party için Int Mage benim için daha zevkli gelse de Warrior da olabilir Job olarak. Şu anda Priest, Warrior ve 3 tane Mage olmak üzere 5 tane 60-61 LvL karakter var elimde. Ne yazık ki level kasmak çok anlamlı gelmedi tek başıma kaldıktan sonra.

Epey bir geç kaldım bu server için farkındayım ama gene de faydam olacaktır diye düşünüyorum bir de iyi bir ekibe dahil olabilirsem bir sonraki DB için (erken belki ama) iyi bir başlangıç yapmak istiyorum. Aktif oynama süremi 9-10 saate çıkarabilirim.

Last edited:

4Su

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 8, 2015
74
28
78,388,200
231
bir ekibe direk girmek zordur bence kendini kanıtlamalısın sana önerim elinde o kadar paran varsa asas playerlığında varsa bi asas dizip oynaman zaten oynadıkça yeni arkadaşlar ve ekiplerle tanışırsın ve birine girer sürekli olarak onlarla oynarsın demek istediğini inşallah doğru anlamışımdır :)

belanir

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 25, 2015
9
1
78,021,900
32
Teşekkür ederim kardeşim, haklısın. Ben de açıkçası oyunda farm yapmaktan sıkılınca yazmıştım ama yazarken de kendimi dinlemiş olmak için yazdım desem :)

Neyse biraz daha para kasıp Ringte bir tane rogue aldım 64 masterli. Kendimi göstereceğim yakın aksilik olmazsa :)
Tabi en son 7 sene önce oynadığımdan, önce bir pedal sipariş vermem lazım. :rolleyes: O gelene kadar da 2-3 item dizerim :)

Senju

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 6, 2015
99
45
78,693,450
385
Tek başına baya bir şeyi başarmışsın bana sorarsan tebrik ederim. TheMYKOda bireysel olarak çok yetenekli oyuncular mevcut ancak bunlar bir ekip kuramadıkları için heba oluyorlar veya bırakıyorlar kayboluyorlar. Aslında bu oyuncular kendi aralarında ekipler oluşturabilseler oyun çok daha çekişmeli hale gelir.

• Like
Reactions: Kojiro

crispii

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2015
56
21
78,418,725
632
TheMYKOya bir takımla başladım fakat 2. günde lewelimiz daha 57 iken anlaşamadık. müsade istedim ve teşekkür edip müsade ettim. solo olarak devam ettiğimde 4. günde master itemlerim hazırdı (lesath, bakira, shaula). oyuna devam ettiğimde 1. haftada +7 fp set (goblin fp, don fp). dual 6 md. bankada hazırda 11k kc depolamıştım. + olarak solo olmama ragmen 75k np kasmıştım. fakat oyundan sıkıldım solo olduğum için. bir teamin oyuncularından üstündüm ama oyundan zevk alamıyordum. bende karakterimi oynamak isteyen bir arkadaşıma verdim ve bıraktım :) yani anlatmak istediğim item konusunda sololar bence bu db'de daha avantajlıydı ki günde (21-22 saat online birisiydim). ama takım olmadan da zevki cıkmıyor :p