ODIN sunucusuna yönelik öneriler ( Player )

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

JimyyJimmy

Level 30
Jan 30, 2021
8
3
183,150
168
Selam arkadaşlar. Yayınıda daha yeni izledim. Gb yasakları v.s bence iyi hoş olmuş. 15 gün sürmesi gayet sağlıklı olacak.

1.) 1 PC 2 Multiden fazlasını açmasın
2.) IP limitinin maximum 4 olması
3.) MusaEmirdagli, EVA, Faruk, ErdiincReis gibi büyük farma oynayan kişilerin devamlı denetlenmesi.
4.)CR etkinliklerinin saatlerini her daim aynı olması ve değişmemesi
5.)Soru cevap etkinliklerinin oyuna çok KC sokması
6.) Her saatte 1 KC gelen sistemin tamamen kalkması [ Örnek : Oyuna +30 dan fazla karakter sokan şahıslar ]
7.) Yayınlarda verilen YB Bakiye-KC'lerin bonkörce verilmemesi
8.)Pus item fiyatlarının stabil olarak aynı devam etmesi.
9.)Damage ve droplarla server açıldıktan sonra oynanmaması [ Revize edilmesin ]
10.)Mage alan max range olmaması
11.)Lufer EMC farmının getirisinin düşmesi ; tamamen CZ Eslant odaklı olması
12.) Gb satan kişilerin hangi slotlarda durduklarına gelirsek ; STINGER, PARALYZER, SMİLODON ,SABER TOOTH ,GAVOLT ,GOBLİN DELOS ÇETE , URUK HAİ & BLADE & TRON ( Günde 2 2.5 GB CİVARI PARA TOPLAYIP HEMEN SATMAYA KİŞİLERİN DURDUKLARI SLOTLAR. Bu kişilerin devamlı TRADE VE MERCHANTLARININ KONTROL EDİLMESİ.

3.) Maddeye açıklık getirecek olursam;
Bu 3 kişi hatta bir kaç kişi daha var adını anımsayamadıklarım(Genelde bu kişiler URUK HAİ, URUK BLADE, DM ) slotlarını kapatıp oyunun düzenini bozacak kadar karakter oyuna sokuyorlar. Bu kişiler oynadığım tüm xACS serverlarında gözlemlediğim GB satmıyorlar, item satıyorlar.
Örnek: +6 Exp Shard örnek veriyorum 300 TL olarak ele alalım. Gb kur fiyatı:70 TL İtemin piyasa değeri : 8-9GB

Bu kişiler kastıkları Goldbar ve aldıkları droplara upgrade yaparak bu itemi oyuna sokuyorlar. Oyun yönetimide item satış politikasına karışmadıkları için server eriyor gidiyor.
Ve kastıkları GB ve KC'lerle de piyasadan ELİT İTEM çekip sallıyorum misal olarak Elemental Pendant 400K KC bunu gidip 1000-1500 TL gibi ucuz fiyatlara satılıp serverdan 1 1.5 ay sonra çıkıp gidiyorlar. Bunu herkes biliyor ve kimse inkar edemez.

TAVSİYE: GB KUR FİYATININ AYNI ŞEKİLDE KLASGAME'DE İTEM KUR FİYATLARI GELMESİ GEREKİYOR BU KONU HAKKINDA İLGİLENECEK 1 KİŞİ YÖNETİM EKİBİNİZDEN BİRİ OLMALI. SONTEKLİFTE SATILAN İLANLAR ZATEN OYUN YÖNETİMİ OLARAK ÇEKİYORSUNUZ BU KONUDA KUTLUYORUM SİZİ :)

Serverı öldüren 3 - 5 tane günde 1 - 2 gb satan insanlar değildir oyun yönetimi ve sevgili player arkadaşlarım. Bu insanlar öldürüyor...
Oyun yönetimide diyecek ki bu insanlarda para yatırıyor tabi 3 party karaktere 200*21=4200 civarı oyuna TL yatırıyorlar. Bu insanlar TL yatıracak diye ASIL PK atan oyuncular neden 1.ayın sonunda çıkıp gidiyorlar bunu bir istişare etmek lazım öyle değilmi :) Serverı baltalamak gibi niyetim yok çünkü her xACS'de oynuyorum, zevkte alıyorum.

Bunları yazmamın sebebi ~ SADECE UZUN SOLUKLU OYUN OYNAMAK ZEVK ALMAK

Last edited:
Status
Not open for further replies.