O kirli ellerinizi çekin şu oyundan

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Omniknight

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
31
63
78,418,725
634
Rica ediyorum bu sözlerimi ciddiye alın..

Oyundaki nickim Omniknight, ismim Umut.
Cumartesi akşam 7 den beri uyumadan, pazar sabah 6 ya lvl 62 çıktım. Serverdaki ilk atack veren bp olmak için kc vererek hwt mi çektim. Bunu yaparken saat sabah 7 ve pazarda raptor,shard yok server genelinde 2 adet MS var. Bu ne demek item kısır,item az yani değerli...MS çekiyorum kc ile yakmamak icin +5 ,+6 ya trina basıyorum oda güzel. Buraya kadar herşey yolunda...

Fakat öğlen saat 5 gibi yemek yemeğe çıkıcam, forumda chatte şu konusmalar geçiyor... -''Koji bu ne biçim drop rate, ''aga item çıkmıyor'', ''aga 2 dm kestim item çıkmadı'', ''aga ben 350 dm kestim item çıkmadı''
Ve bir res geliyor 15 dk sonra akşam saat 11 de serverda pazarda 15 adet ii var, en az 30 raptor 10 shard...
Şimdi md'ye, glave'e +5 de trina basan bunca adamın suçu ne? Şu forum bebelerini sevindiricem diye,azcık konussunlar forumda diye bu bize yapılan zulüm ne?
Kojiro bunlar sana para vermiyor..Bunlar sana faydalı değil! Bu adamlar takımını kurup serverda TL kasan embesil işssiz çocuklar görmüyo musun canım kardeşim. Dm drop atsın kc ile satayım derdinde..

Gelelim ikinci olaya. Tamam dedik bizde, ağlancak değiliz ya bizde dm kesip cıkaralım. Eslant dm ye oturuyoruz item kasıcaz diye.Sabah 6 ya kadar eslant dm döndük. Haberimiz yok forum bebeleri çoktan ağlanmıs, gece 12'de cz de %150 exp event baslamıs ve kimsenin haberi yok. Sabah bi oyuna giriyorum herkes lvl 65...

Şöyle bir güzel laf var..''Maç başladıktan sonra,kural değiştirilmez''.Sen serverını ayarlarsın,betada tanıtımını yaparsın ve dersin ki bu server böyle olucak. Herkes ona göre planını yapar.İki ****** kılıklı,ağlak ve bu oyundan kendisine para sağlamaya calısan bebenin lafına gelip, bunca adamı *** edemezsin. Ettin mi o zaman geçmiş olsun burdan daha toplayamazsın.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Rica ediyorum bu sözlerimi ciddiye alın..

Oyundaki nickim Omniknight, ismim Umut.
Cumartesi akşam 7 den beri uyumadan, pazar sabah 6 ya lvl 62 çıktım. Serverdaki ilk atack veren bp olmak için kc vererek hwt mi çektim. Bunu yaparken saat sabah 7 ve pazarda raptor,shard yok server genelinde 2 adet MS var. Bu ne demek item kısır,item az yani değerli...MS çekiyorum kc ile yakmamak icin +5 ,+6 ya trina basıyorum oda güzel. Buraya kadar herşey yolunda...

Fakat öğlen saat 5 gibi yemek yemeğe çıkıcam, forumda chatte şu konusmalar geçiyor... -''Koji bu ne biçim drop rate, ''aga item çıkmıyor'', ''aga 2 dm kestim item çıkmadı'', ''aga ben 350 dm kestim item çıkmadı''
Ve bir res geliyor 15 dk sonra akşam saat 11 de serverda pazarda 15 adet ii var, en az 30 raptor 10 shard...
Şimdi md'ye, glave'e +5 de trina basan bunca adamın suçu ne? Şu forum bebelerini sevindiricem diye,azcık konussunlar forumda diye bu bize yapılan zulüm ne?
Kojiro bunlar sana para vermiyor..Bunlar sana faydalı değil! Bu adamlar takımını kurup serverda TL kasan embesil işssiz çocuklar görmüyo musun canım kardeşim. Dm drop atsın kc ile satayım derdinde..

Gelelim ikinci olaya. Tamam dedik bizde, ağlancak değiliz ya bizde dm kesip cıkaralım. Eslant dm ye oturuyoruz item kasıcaz diye.Sabah 6 ya kadar eslant dm döndük. Haberimiz yok forum bebeleri çoktan ağlanmıs, gece 12'de cz de %150 exp event baslamıs ve kimsenin haberi yok. Sabah bi oyuna giriyorum herkes lvl 65...

Şöyle bir güzel laf var..''Maç başladıktan sonra,kural değiştirilmez''.Sen serverını ayarlarsın,betada tanıtımını yaparsın ve dersin ki bu server böyle olucak. Herkes ona göre planını yapar.İki ****** kılıklı,ağlak ve bu oyundan kendisine para sağlamaya calısan bebenin lafına gelip, bunca adamı *** edemezsin. Ettin mi o zaman geçmiş olsun burdan daha toplayamazsın.
Öncelikle bildirim için teşekkürler,

Restarttan sonra item droplariyla vs. oynanma olmadi hiç bir zamanda böyle bir işlem yapmadık (Forumdaki sizlanmalar yüzünden), hatirlarsaniz ki

Yukardaki resimlerde bahsettim bu itemlerin olacağini ve bu itemler +7 ve +8 olmadan pek bir fayda sağlayamayacağini da söyledim. Bu itemler bir yerden düşmezse oyun sıkıcı bir hal alacaginin da farkinda olmamiz lazim. Ek olarak bir günde 30 Raptor , Shard ve IRON IMPACT düşmez TheMYKO nun sunucularinda.. Mirage Dagger ve Glave dersen anlarim ama bu tarz high class'lar 1 günde toplayabilceğiniz itemler değil.

EXP Olayina gelince orta yolu bir şekilde bulduğumuzu düşünüyorum (Daha EXP Görevlerine müdahale edemediğim karakterler olmasina rağmen ) , EXP Event etkinliği ile 65 olmanizin bana hiç bir zarari yada faydasi yok bu benim için sıkıntıya neden olan birşey değil, tamamiyle platformu olumsuz etkileyecek etkenlerden uzak tutmaya calişyorum kimseyi kirmadan adil olmaya çalişarak.

RocknesSS

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 3, 2015
33
4
78,205,050
254
baş ağrısından uyuyamıyorum kastım o kadar olan yine bana oldu :D emeklere yazık oldu

IamLegendADUKET

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2015
89
6
78,510,300
334

+6 trına ıle 3 tane ıtem yaktım +6 ya trına ıle ıtem yanıyorsa 7 - 8 nasıl basıcaz :(

Omniknight

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
31
63
78,418,725
634
Burak ben inan art niyetli biri değilim hele ki boş konuşacak biri asla. Sen şimdi bunu bu şekilde izah ediyosan ben buna da inanmak isterim. Ama bir serverın dengesi 5 saat'de değişir mi? Mümkün mü böyle birşey. Res atılana kadar server xtalntos, resten sonra home-ko ya dönüşüyor bunu biz yanlış mı görüyoruz. Her neyse rica ediyorum servera müdahale yapmayın artık. Ben şuan exp kasıyorum gece gündüz, uykumdan feragat ediyorum ama eminim 3-4 gün sonra ağlanıcak bebeler lvl 62 sc,65 sc yi getiricekler.