Nobodycanstopus Clan Başkanı Jeromeflynn Hırsızdır

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

ASSRYAN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 1, 2017
25
11
78,052,425
48
Dün gece bowlda bu arkadaşla ters dönüyorken lycoan gördüm o gelene kadar lycoanı tek başıma kestim onun geldiğini gördüğüm halde çıkan rom'a tıkladım rom ona gitti tek bir damage atmamışken tek başına kestiğim lycoandan çıkan drobu satıp pay etmesini söyledim nede olsa benle dönüyor hak geçmesin dedim dün bana 250m vereyim istiyorsan şimdi kalanını yarın veririm dediği halde kendini kasmamasını sattıktan sonra vermesini söyledim arkadaş romu sattı kayıplara karıştı alt tarafı 4 gb için bu kadar şeye gerek yok ben ne 4 gblik adamlar gördüm buda onlardan birtanesi çıktı adminler tarafından gereken konunun pmlerin logların incelenip gereğinin yapılmasını rica ediyorum bana rom verilmesim ama onada yar olmasın sabahtan beri arkadaşa pm atıyorum kaçakları oynuyor banada böyle yapıldı ben ss atıyor muyum banada kaç kere yapıldı tarzı özrü kabahatinden büyük cümleler kuruyor neyse lafı uzatmaya gerek yok herkes hakettiğini yaşar bu arkadaşla partylere girerken çıkarken dikkat edin sizinde canınız yanmasın

Attachments

J

JeromeFIynn

Guest
ya bırak ısıne bak takıldıgımıza pısman etme kendı soyledıklerını at delıkanlıysan tehdıt etme nedır mıllete bıze sormalar ısım var oglende gelıcem dedım 2 saat ıcınce 10 kısıye sorup kurcala sen aynı seyler oluyor herkeze yapsın gerekenı sacma su yazdıkların 1 pt basladık bı sorun yok kımseyle senlemı olucak tehdıt etmıcektın oyle

ASSRYAN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 1, 2017
25
11
78,052,425
48
ya bırak ısıne bak takıldıgımıza pısman etme kendı soyledıklerını at delıkanlıysan tehdıt etme nedır mıllete bıze sormalar ısım var oglende gelıcem dedım 2 saat ıcınce 10 kısıye sorup kurcala sen aynı seyler oluyor herkeze yapsın gerekenı sacma su yazdıkların 1 pt basladık bı sorun yok kımseyle senlemı olucak tehdıt etmıcektın oyle

Seni tehdit eden yok sen kaçak dövüşüyorsun yok cr deyim yok cz deyim yok ordayım burdayım ulan 4 gblik adamsın hala konuşuyorsun gerekli pmler incelenip gereği yapılır sen yorma kafanı

Morpheus

GameMaster
GameMaster
5 Yıllık Üye
Aug 31, 2016
399
192
124,053,600
5,220
adminler tarafından gereken konunun pmlerin logların incelenip gereğinin yapılmasını rica ediyorum
Maalesef anlattığın olayda bizlik müdahale edilebilecek bir durum yok.Tanımadığınız güvenemeyeceğiniz kişilerle party kurmamalısınız.Bu sebeple lütfen ikili ilişkilerinizi foruma taşımayın.

Status
Not open for further replies.