Neden Banned ??

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

SaHRa

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 14, 2018
42
20
78,235,575
327
Mrb iyi Forumlar... Karakterim 2 gündür banlı ticket attım ancak ticketime verilen cevap okadar komikki. 5-10 gün incelenmek üzere askıya alındı cevabı geldi. 5-10 gün sonra ban açılsa ne olur açılmasa ne olur :)
Neden banladığı hakkında sadece bir tek tahminim var başka ihtimalde yok 4-5 gündür çok giremiyorum hatta foruma konuda açmıştım ortak arıyorum diye. arkadaşım girip diğer arkadaşa pm den satalım usko açılıyor falan demiş tek neden bu olabilir...
Gelelim madalyonun diğer tarafına ben hiç bir zaman karakter gb v.s satmadım satmam benim zevkimi satın alacak adam yok satacak olsam servere zaten 1.200 TL basmam yeshiro yeshiro2 yeshiro5 RATAL1987 accountları bana ait bakılabilir toplam ne kdr yb girişi yapılmış
Karakterdeki itemlerin bir çoğunun satıldığı doğrudur GB Karşılığı oyun içi bunuda ben satın dedim arkadaşlara. maksadıma gelince büyük ihtimal upgrade yapacakdım tüm parayla yada tekrar gb yb çekip karakteri düzecektim serverin user durumuna göre 3. şık boşa para vermemek adına başlamak isteyen birini karakterime ortak edecektim forumda konuda mevcut şimdi bu karakteri hala inceleniyorsa diyeceğim çokda birşey yok iyi oyun ve forumlar.
Bunuda son not olarak düşüyorum buraya 1 kişi çıkıp diyemezki SaHRa item Sattı Veya İtem Aldı Ömrümde ne sattım ne aldım Beni tanıyan herkez bilirki zevkimi satın alabilecek bir adam yok Sebep bu pm muhabbeti değilse ömrümde kosp kullanmadım ne burada ne başka bir serverde yıllar sonra oyuna başlıyoruz biraz zevkimze bakalım diye. nedeni belirsiz bir ban ve 2 gün olmuş karakter banlı en azından şundan banlandın açılır yada açılmaz diyin sebebini gerçekten merak ediyorum
Buda 3 gün evvel açmış olduğum konu https://forum.my-ko.org/threads/ortak-ariyorum.10965/

Last edited:
  • Like
Reactions: karcemaskas

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,889
Forum bunun için değil, bu olaylar için destek talebini kullanın.

Status
Not open for further replies.