Ne Zaman Başlayacak Efsane ?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Merhaba arkadaşlar bazı durumlardan rahatsız olduğumdan dolayı bunları forumda sizlerle paylaşmak istedim bana katılan olan arkadaşlar illaki olacaktır bana hak vereceklerini düşündüğümden dolayı böyle bir konu açma gereği duydum .

Öncelikle server ilerledikçe değişen sistemler gibi düşünürsek 250 tane kill sayısı trinayken bir hafta olmuş random item olmuş veyahuta eslant II de 3.5 m exp şuan 2.5 m olmuş bu talihsizlik bizi mi buldu yani buradan başlayalım . Önceliğinide geçtik Exp premium çektik fakat üzerinde yazılan hiçbir farkı göremedim war premiumdaki arkadas ile herşeyimiz hemen hemen aynı peki niye exp pre cektik ?

İkinci olaraksa oto lootcu buscular mübarek arkadaşlar bizim cz de canımızı riske atıp kastığımız bus drobundan fazla bus drobuyla uruk hai uruk blade uruk tronda kasıyorlar ayrıca oto loot ve genie ile hemde bence emc ye göre cz de oran daha fazla olması gerek değil mi her insan oto loot genie alıp emc de bus kasmak zorunda mı zaten onun dısında server en zor server olacak dediniz expten başka bir zorluk yok serverin başından beri şuan servera giren glass beltten ziyadesiyle high class 6 itemin haddi hesabı yok ve şimdi bu dropların hepsi kısılıyor . bu droplarıda alanlar mage teamler ve suan belli baslı saglam teamler 2-3 kişi oynamaya calısan insanlara alan yok herneyse diceğim o ki herkesi oto loota genieye muhtac bırakıyorsanız bari oyun içi kc ile alabilmeye olanak sağlayın bizde birşeyler yapabilelim bari ayrıca ardream var süper fakat collect yok enteresan bir db olmuş açıkçası geçen db leri düşünerek girmiştim fakat o zevkin yanından geçemedim yeni serverlerin eski db ler gibi olması dileğiyle üzgünüm sarmadı .

Last edited:

PhonZaii

PhonZaii
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2017
228
102
83,913,225
5,097
Eyvallah exp zor olmuş teşekkür ederiz, cz buss dropları acilen yükseltilmeli linate ve eslant drop oranları azaltılmalı bu db böle katlanılabilir ama öbür sunucuda kesinlikle ya genie loot kaldırılmalı yada linate ve eslant drop oranları düşürülmeli .

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Eyvallah exp zor olmuş teşekkür ederiz, cz buss dropları acilen yükseltilmeli linate ve eslant drop oranları azaltılmalı bu db böle katlanılabilir ama öbür sunucuda kesinlikle ya genie loot kaldırılmalı yada linate ve eslant drop oranları düşürülmeli .
bende emc eslant droplarının katiyen düşmesi gerekli olduğunu düşünüyorum , ayrıca cz deki bus droplarının oranın artması dileğiyle kardo .

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Hatalar:
Genie Otoloot:O kadar uyarmamıza rağmen hem alamayanların başına hem alıp çile cekenlerin başına bela oldu tek kazananı 7 24 gb kasıp satan kesimedir.Alanada bela oldu çünki ks si mob cekmesi bezdirdi bizi oyundan ana karakteri bırakdık farmların başını bekler olduk ne pk ne dm ne bowl dönme zevki hicbirini tadamaz olduk.
Glass in ib dropları:O kadar uyarmamıza rağmen bunlar ucuk itemler user arası dengeyi bozar ilk haftadan acık olmasın diye yine dinletemedik serverda 9 beltten cok glas doldu md drobu kısılmış adam eline cleaver takıyor kim bekleyebilirki dd li glaslı birine damage vurabilsin.Peki zar zor ertelettiğimiz DS CS 8 item olsaydı serverin hali ne olurdu bir düşünün ve bu kadar user devam edermiydi.
1-60 lvl ex zorluğu:62+ ex az zor olsun tamam ama yeni user cekmesi ve tutunabilmeleri için 1-60 lvl arası lvl kasmak biraz kolaylaştırılmalı.
CR ve KC:Tamam Cr magelere yarıyor kabul ama server pk sına bir haraket getirdiği kesin CR lerin azalması ve KC ödülü vermemesi pk yı ve piyası etkiledi
Ve uyarılarımıza rağmen yanlış belirlenen server tarihi.
Bunun yanında bir cok güzel yeniliklerde geldi haklarını yememek lazım fakat serveri en cok etkileyen genie otoloot sacmalıdığıdır.

Last edited:
  • Like
Reactions: Nymeria

can221

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
72
15
78,235,575
169
Droplar cok fena oynandi ilk alanlar gene aldi goturdu amk

exeptus

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 30, 2014
317
192
104,517,600
6,727
genie oto loot saçmalığının ne zaman sona ereceğini ben de merak ediyorum.

• Like
Reactions: imAeroDynamic

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
şöyle birşey daha var çoğunuz denk gelmişsinizdir belki otolootlu bir şahısla beraber kasmanızın da mümkünatı yok çünkü partydeyken oto lootu range kısılıyor ve uzaktaki mobun kutusunu toplamıyor . böylelikle bir kişi kasarken diğer 7 kişi onu seyrediyor . @Kojiro reis yıllarca bu işlerin içindesin bizden daha çok bilgin var bu yorumları görüyorsun okuyorsun senin görüşün nedir bütün arkadaşlar olarak bilmek isteriz , her zaman sana güvendik ve bu konular hakkında düzeltme , en azından bilgi istiyoruz .

B

BarneyyRoSS

Guest
Kojiro herşeyi işine geldiği gibi yapıyor genelde droplar ban serverla ilgili durumlar... droplar başta çok fazla oluyor uniq olarak sonra biranda ne oluyorsa bişey çıkmaz oluyor ve droplarla oynamadım diyor. Sonra gelelim TL işine bu kggler ilk günler fulll bowl döndü ne master açtılar ne item yaptılar ellerinde horn üzerinde plateler bariz bir şekilde apaçık tl ye sattıkları belli ama kojiro banlamaz başkası olsa şüpheden bile banlar..

FullMetalJacket

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
173
117
81,440,700
686
altına imzamı atarım.
bu genie + auto loot mevzusunu her fırsatta yazıyorum. ya adil davranılsın ya da kalksın. lakin 3 slot, p1 ve p2 desen. 6 slot uruk hai varsa 5-6 tane char ekmeğini yiyor yanına yaklaşamıyoruz. geriye kalan 3000-4000 adam ne yapsın?

ben serverın ilk günleri full sc basıp dk döndüm, sabaha karşı 3-4te başlayıp 7'ye kadar kastığımı bilirim.
okçular mı tecavüz etmedi, sin duolar mı gelip üstümden geçmedi.

yine güzel paramı kastım, tam neşeli, emek harcamış biri olarak. moradona çıktım ki ne göreyim, pazar charları 100er tane bus, bes koymuş millet gb babası olmuş. pazara konulan itemi direk çekiyor.

üstelik auto loot ve genie'm var ama genieyi sadece ilk gün kullanmak nasip oldu. onun harici bir boka yaramadı :)
keşke almasaymışım.
ve üstüne üstelik auto lootumu yan chara veremiyorum, bankaya atamıyorum.

serverın eşeği biz olduk, yani meleeler.

edit:
tüm klasgame bakiyemi, bakiye olarak bekletiyorum. bu iş çözülmez ise sanırım parayı geri çekip en azından strip kulüplerde harcayacağım. stres olmaktansa 1 saat keyif alırım.

ve ana charım warriorı sadece merchant eventlarda oyuna sokup exp. kastırıyorum. dalgalı ve saçma sapan piyasa yüzünden ne pazar yapabiliyorum, ne pk çıkıyorum.

• Like
Reactions: ShadowAsassiakY

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
altına imzamı atarım.
bu genie + auto loot mevzusunu her fırsatta yazıyorum. ya adil davranılsın ya da kalksın. lakin 3 slot, p1 ve p2 desen. 6 slot uruk hai varsa 5-6 tane char ekmeğini yiyor yanına yaklaşamıyoruz. geriye kalan 3000-4000 adam ne yapsın?

ben serverın ilk günleri full sc basıp dk döndüm, sabaha karşı 3-4te başlayıp 7'ye kadar kastığımı bilirim.
okçular mı tecavüz etmedi, sin duolar mı gelip üstümden geçmedi.

yine güzel paramı kastım, tam neşeli, emek harcamış biri olarak. moradona çıktım ki ne göreyim, pazar charları 100er tane bus, bes koymuş millet gb babası olmuş. pazara konulan itemi direk çekiyor.

üstelik auto loot ve genie'm var ama genieyi sadece ilk gün kullanmak nasip oldu. onun harici bir boka yaramadı :)
keşke almasaymışım.
ve üstüne üstelik auto lootumu yan chara veremiyorum, bankaya atamıyorum.

serverın eşeği biz olduk, yani meleeler.

edit:
tüm klasgame bakiyemi, bakiye olarak bekletiyorum. bu iş çözülmez ise sanırım parayı geri çekip en azından strip kulüplerde harcayacağım. stres olmaktansa 1 saat keyif alırım.

ve ana charım warriorı sadece merchant eventlarda oyuna sokup exp. kastırıyorum. dalgalı ve saçma sapan piyasa yüzünden ne pazar yapabiliyorum, ne pk çıkıyorum.
+++++++++++++++++++++++++++

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,949
Merhaba arkadaşlar bazı durumlardan rahatsız olduğumdan dolayı bunları forumda sizlerle paylaşmak istedim bana katılan olan arkadaşlar illaki olacaktır bana hak vereceklerini düşündüğümden dolayı böyle bir konu açma gereği duydum .

Öncelikle server ilerledikçe değişen sistemler gibi düşünürsek 250 tane kill sayısı trinayken bir hafta olmuş random item olmuş veyahuta eslant II de 3.5 m exp şuan 2.5 m olmuş bu talihsizlik bizi mi buldu yani buradan başlayalım . Önceliğinide geçtik Exp premium çektik fakat üzerinde yazılan hiçbir farkı göremedim war premiumdaki arkadas ile herşeyimiz hemen hemen aynı peki niye exp pre cektik ?

İkinci olaraksa oto lootcu buscular mübarek arkadaşlar bizim cz de canımızı riske atıp kastığımız bus drobundan fazla bus drobuyla uruk hai uruk blade uruk tronda kasıyorlar ayrıca oto loot ve genie ile hemde bence emc ye göre cz de oran daha fazla olması gerek değil mi her insan oto loot genie alıp emc de bus kasmak zorunda mı zaten onun dısında server en zor server olacak dediniz expten başka bir zorluk yok serverin başından beri şuan servera giren glass beltten ziyadesiyle high class 6 itemin haddi hesabı yok ve şimdi bu dropların hepsi kısılıyor . bu droplarıda alanlar mage teamler ve suan belli baslı saglam teamler 2-3 kişi oynamaya calısan insanlara alan yok herneyse diceğim o ki herkesi oto loota genieye muhtac bırakıyorsanız bari oyun içi kc ile alabilmeye olanak sağlayın bizde birşeyler yapabilelim bari ayrıca ardream var süper fakat collect yok enteresan bir db olmuş açıkçası geçen db leri düşünerek girmiştim fakat o zevkin yanından geçemedim yeni serverlerin eski db ler gibi olması dileğiyle üzgünüm sarmadı .
Serverda suanda 5 adet Glass Belt bulunmakta, ortalama 4000-5000 kişinin oynadiği bir platform da myko deyimine uyan bir durum bu. Siz sadece bende olacak bu glass belt diye ego yapmasın kimse.

+6 high class olayına da gelirsek, 1 hafta boyunca 10 kişide mi olmasini bekliyorsunuz sadece bu high classlarin ? olaylara bakiş açınız farkli ve yanlış. Burada biz 2-3 clanı idare etmeye çalışmıyoruz genel olarak herkesi memnun etmek niyetimiz tabiki %100 bir sonuç beklemiyoruz.

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Serverda suanda 5 adet Glass Belt bulunmakta, ortalama 4000-5000 kişinin oynadiği bir platform da myko deyimine uyan bir durum bu. Siz sadece bende olacak bu glass belt diye ego yapmasın kimse.

+6 high class olayına da gelirsek, 1 hafta boyunca 10 kişide mi olmasini bekliyorsunuz sadece bu high classlarin ? olaylara bakiş açınız farkli ve yanlış. Burada biz 2-3 clanı idare etmeye çalışmıyoruz genel olarak herkesi memnun etmek niyetimiz tabiki %100 bir sonuç beklemiyoruz.
Reis açıklamarınla bi bilgi sahibi olduk sağolasın fakat bu konuya değinmemişsin bu oto loot emc eslantta daha fazla drop çıkmasına veyahutta cz le bir çıkmasına ne diyeceksin 35 lira bastılar hakkıdır mı yoksa bi düzetme olacak mı

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,949
Reis açıklamarınla bi bilgi sahibi olduk sağolasın fakat bu konuya değinmemişsin bu oto loot emc eslantta daha fazla drop çıkmasına veyahutta cz le bir çıkmasına ne diyeceksin 35 lira bastılar hakkıdır mı yoksa bi düzetme olacak mı
CZ drop oranı olarak her zaman daha yüksek, server açılmadan önce bu düzenlemeler yapıldı.

U

ufuk17

Guest
Drop oranlarının 3 gün çok 3 gün sıfıra yakın olmasına bende karşıyım sanırım kolay değil bunu stabil halde tutmak bilmiyorum. yöneticileride anlamaya çalışıyorum. 3 gündür eslantta totalde 30 boss kestim aldığım tek bir drop yok. hiç normal değil.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,949
Drop oranlarının 3 gün çok 3 gün sıfıra yakın olmasına bende karşıyım sanırım kolay değil bunu stabil halde tutmak bilmiyorum. yöneticileride anlamaya çalışıyorum. 3 gündür eslantta totalde 30 boss kestim aldığım tek bir drop yok. hiç normal değil.
%100 drop oranı bulunmamaktadır, yani hiç 4 gün de kesmiş olsan boss sana drop garantisi veremeyiz.