Nasıl bir amykos görmek isterdiniz ?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
M

metiNNNNN1st

Guest
Herkese Selam ,

Sanırım bu db kimseyi tatmin etmedi. En azından beni öyle. Kendimce çok sorunlu bir db oldu. Peki nasıl bir db bekliyorduk herkes fikrini belirtebilir mi tartışalım. Benim düşüncelerim bu yönde;

-Level zor Item orta zorluk olarak bekliyordum (2side çok kolay)

-Değişik Eventlar (Her swdeki eventlar hatta dahada azı mevcut)

-Sorunsuz db en azından 2 3 gün res yememesi (Günde minumum 3-4 Res)

-Online yetkili ( Kimse oyunda bir yetkili bulamıyor, ilgisizlik mevcut)

-Irk değişimi %25 NP kesintisi ve Irklar arası dengesizlik. ( HUMAN ırkı suan itibariyle çok fazla kimse ırk değişemesiGi için adaletsiz PK)

Benim düşüncelerim bunlar herkes fikrini belirtirse belki güzel yorumlarla dahada güzel bir oyun elde ederiz.

İyi eğlenceler.

R

RihannastyI

Guest
ilgisizlik olduğu sanmıyorum forum, facebook ve ticket sistemi varken oyundan pm atıp yetkili birisini aramak saçma

Last edited by a moderator:
A

Angellady

Guest
Bence gayet iyi çünkü geçen server o kadar kötüydü ki cr bekliyorduk cr baslıyordu direk lag bu rahat 1 saat sürüyordu zaten ondan sonra insanın oyun isteği kaçıyordu. Bir diğer konu tbl geçen server onunda sıkıntılarını çok çektik bu server o problemde ortadan kalktı. Ve en önemlisi item konusu, ben hatırlıyorum bizim clan geçen server bu günlerde set +1 uniqe idi simdi ise 15 günden beri roc arıyorlar bulamıyorlar. Geçen server shard raptordan çok pazarda rol roc rom vardı. Sana katıldığım bir konu var tabi ki oyuna girişlerde ki problemler ama kojiro onuda elbet halleder.

F

FlyingDagger

Guest
Adaletsiz bir pk olduğu doğru human ırkı kalabalık

ILvane

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 24, 2016
36
8
78,205,050
85
IRK değişiminde NP kesmek harbiden çok saçma, tüm olayı bitiriyor, Job değişiminde Mage ile np kasıp mele olanlardan kesmesi çok doğal ama IRK dengesizliği için IRK değiştirmede NP kesmesi çok saçma ve PK'yı düşünmeden yapılmış bir hareket bence.

• Like
Reactions: KaiserSchoze

ApacheKiNG

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2016
376