MUTE TARİHİ HK.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

DOGU

Level 40
Mar 2, 2021
2
0
1,098,900
246
Öncelikle herkese merhaba,İyi oyunlar,

Dün yaşanan KC alt/üst fiyat satışı güncellemesi sonrası pazar karakterim ile KARUS clanından yazmış olduğum hakaret içermeyen " karakterimi satmanın zamanı geldi sanırım " yorumum sonrası provake sebebiyle mute yedim. Bu konuda herhangi bir problem yok ancak yemiş olduğum mute yüzünden asıl karakterim ile hiçbir şekilde PM üzerinden Clan Chatten vs. bir iletişim kuramıyorum. Pazar charım için mute cezası kararının devamı sorun değil ancak oyun içi cz iletişimlerinde vs. asıl karakterimin bu sıkıntıyı yaşıyor olması beni madur duruma düşürmektedir. Asıl karakterimden mute cezasının kaldırılmasını arz ederim.

İyi çalışmalar,İyi oyunlar,

GoblinSkenSERTAN

##BattaLSubaY#####_X_x_X_####
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 1, 2016
77
20
78,571,350
957
Bu kc alt üst limit olayı benim görüşüm olarak sw yi çok etkiledi nedense klasgamede birden 10 sayfa char satışları başladı anlıyamadımda dogrusu Duyduklarıma göre Çok zarar edenlerde olmuş

DOGU

Level 40
Mar 2, 2021
2
0
1,098,900
246
Art niyet göstererek mute sebebim olarak gösterilen provake yapma amaçlı kullanılmış bir cümle değildi.. Seninde söylediğin gibi piyasa alt üst olduğu için ufak bir yakarıştı ancak konu buralara geldi demekki yapmamak lazımmış..