MrHsNUzN Ban hakkında !

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

XXXReqreT

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
22
4
78,052,425
287
Öncelikle merhaba,
@Kojiro bunların senin bildiğini yada banladığını düşünmüyorum . Ben sizin Her serverınız da Oynadım 1 defa bile benim Oyun kuralları haricinde yanlışlıkla bile olsa hata yaptığımı kesinlikle göremezsiniz. ! Benim kendime Ait iş yerim var Serverda Tutunabilmek için Kendi bilgisayarlarımdan Farm yapıyorum ve priestimi Kimseye muhtaç olamadan dizmeye çalışıyorum. Dün gece üzerimde 10 gb para vardı ve charlarıma mana pot alacaktım hades pm attım kc alacam onaylar mısınız diye oda bana fotodaki gibi cvp yazdı Ardından parayı harcamamı belirtti.. bende bunun üzerine Merchanttan SS 90m ye Mirage Sword +1 35 m ye Trina 75 m aldım ve tradeden bir arkadaşlar Bronz e. aldım 2 gb ye onla konuşmalarımada bakabilirsiniz görürseniz Bunun haricinde kimseye trade Kimseye farklı bir konu hakkında iletişime dahi geçmedim ! .

Benim Bu sebeplerim varken ve oyun başında 3x farm pre 3xgold pre 4 x genia oto loot ve 1 coc pre alıp para yatırıp 1 hafta farm yapıp sonra pk çıkmak istedim.
Şuanda görüyorumki charlarım hepsi banlanmış burda haksızlığı çözecek kişi varsa oda sizsiniz @Sentinus pm atıyorum direk ban atıyor bu kadar kolaymı ya yargısız infaz yapılması ve hiç bir şekilde suçum olmadan bu konuma düşmek insanın zoruna gidiyor enayi rolune giriyoruz. Bu benim başıma geldi herkes burda açıkça sen bunu yaptın aşada göster kesinlikle ve kesinlikle haklısınız Ö.dilerim derim ve geçerim . BU Ban AÇılacak isterseniz açmayın ben hiç. bişey kaybetmem 500tl benim içni problem edilecek bir rakam değil burda makam mevki konuşmanın anlamı yok fakat 20 tl 100tl 300tl paraya düşecek insan değilim Burda server 2 ay sürer sürmez oynayıp keyfimize bakıyoruz bunuda bu şekilde engellerseniz bende ona göre Yol izlerim.

@Kojiro @Bowie @Sentinus @HADES

@Kojiro TARAFSIZ olaya bak Herşey ortada elinin altında kontrol sağla gerekeni yap . kolay gelsin.

MrHsnUzN

Attachments

Status
Not open for further replies.