Monster stone & Devilstone & CR

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Hisoka

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2018
10
4
78,205,050
557
Herkese selamlar,xacsde sürekli oynayan bir oyuncu olarak bu iki anabaşlığı ele alacağım.

GB değerli kalsın uniqe takılar zorlaşsın mantığında ben ve benim gibi oyuncular var ise dikkatle dinlesin

Bildiğiniz üzere monster stonedan silver earring amulet of dexterity vs gibi çok fazla droplanan itemler mevcut.Öncelik olarak bu itemler kesinlikle monsterdan kaldırılmalı.Ruby ring vs daha düşük uniqe takılar kalabilir veya unıqe takılar tamamen kaldırılmalı.Kc pus eşyaları düşük oranda master itemi droplu ms devam etmeli.Eğer s.e a.o.d a.o.s gibi değerli itemleri atacaksa monster stone ile ilgili bir öneri sunuyorum.Monster stone voucher olarak düşsün ve 2m gibi bir para ile giriş sağlasın. monster stone voucher + 2m nakit para monster stone dönüştürülebilir.

DEVİL STONE

Arkadaşlar bildiğiniz gibi D.S czde 4 bir yanda respawn oluyor luferde emc buna dahil üstüne eslant eklenince servera aşırı drop girişi oluyor.
Devil stone czde max 2 ye düşürülsün EMC ve LFC kaldırılsın.Eslant zaten orjinal hali devam edebilir.

CR

Crler genelde çok zevkli ancak kill crsi olunca sadece sarmıyor.Pk okçu mage pksına dönüyor genelde bunu dağıtmak amaçlı her cr için değişik yaratıklı cr yapmak gerekiyor diye düşünüyorum.

30 harpy 30 troll 30 apostle 50 kill gibi her cr mob eklenmeli.

iyi çalışmalar.

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,616
Dostum öneri konusu var oraya yazarsan daha sağlıklı olur :)

• Haha
Reactions: imAeroDynamic
Status
Not open for further replies.