Merhabalar YOURKO Ailesi İnceleyiniz Yorumları Bekliyorum.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

bahri999

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 15, 2015
43
2
78,205,050
88
Öncelikle herkese iyi ramazanlar, iyi oyunlar dilerim.Server açıldığında ev arkadaşım ile ATHENA sunucusuna başlamış bulunmaktaydık.İlk öncesinde servere tutunamadığımız ekibimiz olmadığı için servere para yatırmaya karar verdik.Toplamda şuana kadar servere 1600 TL para yatırdık.Ve yatırdığımız para ile charlarımızı dizdik.Sonrasında server de JOB CHANGE basma kararı aldık.Elimizdeki asas itemleri pazar charımıza aktardık.İhtiyaç duyduğumuz da pazar charından itemleri alıp geri veriyorduk bunları loglardan kojiro görebilir, zaten tüm charlar aynı evden, aynı ip adresinden bağlanmaktadır kontrol edilebilir.Şimdi şunu merak ediyorum beklenmedik bir anda priest charımız dc oluyor ve ban yiyor.Kojiro bey'e ulaştığımızda ise pazar charımızın TL İLE İTEM SATIŞ gerekçesinden dolayı banladığını söylüyor.Şimdi sizlere soruyorum oyuna 1600 TL yatıran 2 kişi neden GB satışı yapsın ? Onu da geçtim oyunda oynayan insanların pazar charı olmasın mı ? Biz pazar charımıza rahatlıkla item aktarıp veya rahatlıkla item alamayacakmıyız.Neyse konuyu fazla uzatmak istemiyorum ortada bir yanlışlık var ve bunu kojiro'ya anlatamıyoruz.Şimdi kojiro'dan beklentimiz şudur charımızı tekrardan inceleyip yaptığı hatanın farkına varıp pazar charımızın banını kaldırmasıdır.Kojiro tekrardan inceleme yaptığında ise hala item satışı var gb satışı var diyor ise sadece tek istediğim şey bu konu altında item satışı veya gb satışı yapıldığına dair 1 tane ss paylaşmasıdır.Kime ne satmışım veya tl ile ne almışım çok merak ediyorum.Herkese iyi akşamlar, iyi ramazanlar dilerim.

Şuandaki charlarımızda ise yaklaşık 60-70 gb itemimiz mevcuttur.Gb satışı yaptığımıza dair ss atarsan şuanki charlarımızda gönül rahatlığıyla banlayabilirsin.Sadece senden istediğimiz emeklerimize biraz daha fazla değer göstermendir.

- asdFx
-YILANINOGLU

VİDEO VE SS'ler BUYRUN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

YUKLE1.jpg YUKLE2.png

zcN

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 21, 2018
56
49
78,571,350
3,737
kesinlikle ilgilenilmeli..

EnesGulsev1m

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 18, 2015
164
83
80,830,200
625
Bu konuda bizde clanca madur olmuştuk, ps4 almaya yakın bir zamanda bu durumu yaşamış ve büyük sarsıntıya girmiştik, arkasına öfke ile karakterimi de satışa koymuştum ve orada haklı olarak ban yemiştim. Bana 1 hafta kontrol süresi olacak denilmişti ve o süre 1 haftayı geçmesine rağmen gelişme göstememişti. Umarım siz madur olmazsınız ve düzelir. Pazar charımız clanımıza aitti ve en ufak TL girişimi olmamıştı. Üzerinde yüklü miktarda para olan her karakter bu müdahaleye tabii tutulmamalı diye düşünüyorum.

Şimdi siz kojiro bey dediğiniz ve hakkınızı savunduğunuz için yağcı olacaksınız bir kaç kişinin gözünde :) Ben bu güne kadar kojiroya büyük hayranlık besleyen biriyim bunu dile getiriyor ve karşılık almıyordum, yine de yağcı diyorlardı, şimdiden belirtip bu konuda boş boğazları önden kesmek istedim.

ardabuyuk

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 1, 2018
192
120
81,440,700
399
bu çok saçma yani biz clanca dm dönüp pazar charına item aktaramayacak mıyız böyle saçmalık mı olur ?

• Like
Reactions: zcN

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,904
Elimizdeki asas itemleri bla bla çevirecektik falan fıstık, yemezler..

Kurallar herkes için geçerli, yatırdığın miktarın bir önemi yok.

Başka ifşalarımda var onları kullanmayacağım.

Status
Not open for further replies.