Melee team arıyorum. [beyinli, canayakın, ve kafadengi]

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

who

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 23, 2015
16
4
78,052,425
111
Arkadaşlar ücretli olarak öğretmenlik yapmamı 2 senedir alttan aldığım ders engelliyor ve bu oyunu ortaokula geçtiğim tarihten beri oynarım. Hangi job oynadığım mechul. Bazen warrior, bazen mage (tp/mp/int), bazen rogue (archer/asassian), oyuna ilk başladığımda ve ilk öğrendiğim job olarak genellikle de priest (debuffer,buffer,healler) oldum. Hertürlü partylerde oynadım yeri geldi mp mage basıp mage teamler ile nt attık, mardin pususu kurduk, kafamıza alan açtık, yeri geldi Melee partye db basıp komut verdim, bazen 2v2 attık (hem asasian hem priest olarak) bazen duel atanlara tp oynadım partylere kan kusturduk..

Dediğim şu çok serverde, çok çeşitli pvp serverlerde, çok farklı nicklerde, çok farklı joblarda oynadım bu oyunu. USKOnun yeni server açmasını bekliyordum, lakin TheMYKO'nun yeni serverinin açılacağını gördüm buraya başlamaya karar verdim.

Genellikle evde olduğum ve daha ziyade homie takılmayı sevdiğimden zamanımı oyunlarla geçiriyorum. Burada genellikle online olacak insanların olduğunu bildiğimden kendime oyun oynamasını bilen, kafadengi, ufak şeylere trip atıp alınıp gücenip küfür kavga etmeyecek, özellikle söylüyorum küfür olayına karşıyım (ha bazı durumlarda ufak küfürler olur ama asla clan içinde olmamalı), +20 olması da bu yüzden. Eksik hangi job varsa oynarım benim için sıkıntı teşkil etmez. Ama int db priest veya tp mage olup da yanımda online player olmazsa tek başıma pasif kalacağım için işte orda sıkıntı çıkabilir. O konuda da anlaştığımız taktirde benim açımdan 0 sıkıntı kalıyor.

Bu şartlar altında konuşmak isteyen ve birlikte oyunu muhabbet ve sohbetin koyuluğunda (kafa açmadan) oynayabilecek arkadaşlar bana burdan ;

mail : CanEREN@iname.com
fb : facebook.com/gce.skulp

ulaşabilirler. iyi oyunlar, oyuna katılacak tüm player ve arkadaşlara şimdiden başarılar :)

• Like
Reactions: JinJiyanAzadi

who

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 23, 2015
16
4
78,052,425
111
Teşekkürler arkadaşlar ilginiz için. Konu kapanabilir.