Master İtemleri Hk.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

RionLi

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 6, 2018
1,460
320
175,457,700
5,435
Cümletten Selamün aleyküm. Herkesin bildiği üzere YourKo güzel güncellemeler getirdi özellikle bu Database'de Master öncelik tanımışlar bu oyuncunun oyunda daha uzun verim sağlaması demektir . Cr görevlerinden master itemleri hemen hemen her oyuncu düşürmüştür, Fakat zaman geçtikçe master itemleri pazar piyasasında değerini kaybediyor. Bir oyuncu olarak şöyle bir fikrim var takdir yönetimin.
--------
Rogue Master için istenilen itemler
Shaula Leshat Bakira
Her Job istenen itemleri topla getir Npc Random Kc Exp İtemler Yellow Kutular v.b gibi bir çalışma yapılırsa nasıl olur sizce ? Böylelikle gelen master itemleri en azından piyasada fiyat düşşe dahi başka bir seçeneği olur.
Fikir size normal veya saçma gelebilir ama fikirlerimizi yinede dile getirmekten çekinmeyelim.
TheMYKO Ekibi Ve Değerli Platform'daki oyuncuların yorum ve görüşmerini bekliyorum

• Like
Reactions: JaNs

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Cümletten Selamün aleyküm. Herkesin bildiği üzere YourKo güzel güncellemeler getirdi özellikle bu Database'de Master öncelik tanımışlar bu oyuncunun oyunda daha uzun verim sağlaması demektir . Cr görevlerinden master itemleri hemen hemen her oyuncu düşürmüştür, Fakat zaman geçtikçe master itemleri pazar piyasasında değerini kaybediyor. Bir oyuncu olarak şöyle bir fikrim var takdir yönetimin.
--------
Rogue Master için istenilen itemler
Shaula Leshat Bakira
Her Job istenen itemleri topla getir Npc Random Kc Exp İtemler Yellow Kutular v.b gibi bir çalışma yapılırsa nasıl olur sizce ? Böylelikle gelen master itemleri en azından piyasada fiyat düşşe dahi başka bir seçeneği olur.
Fikir size normal veya saçma gelebilir ama fikirlerimizi yinede dile getirmekten çekinmeyelim.
TheMYKO Ekibi Ve Değerli Platform'daki oyuncuların yorum ve görüşmerini bekliyorum
72 cap'te değer kazanır tekrar skill açtırmak için gerekli olacak

• Like
Reactions: RionLi

NEVERCOMESS

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 17, 2017
160
86
81,013,350
3,980
master itemlerinin niye pahalı olmasını istiyorsun, zarar ettin galiba elinde fazla. Fiyatı düşşe daha iyi değil mi sonradan başlayan adam için. Yüksek olmasının kimseye faydası yok, oyunda yeterınce random item için etkinlik var bokunu cıkarmayın

RionLi

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 6, 2018
1,460
320
175,457,700
5,435
master itemlerinin niye pahalı olmasını istiyorsun, zarar ettin galiba elinde fazla. Fiyatı düşşe daha iyi değil mi sonradan başlayan adam için. Yüksek olmasının kimseye faydası yok, oyunda yeterınce random item için etkinlik var bokunu cıkarmayın
Master itemi yok bende pk atıyorum farmcı değilim ayrıca zamlansın diye bir şey söyledim "master itemi ver random odul al" adlı bir çalışma yapılabilir diye söyledim.
Konuyu 2 kere okumanı öneriyorum dostum

thepharmacist

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 26, 2014
1
0
78,021,900
258
4 Tane holy water 2 lobo pendantım var holy wateri 15 m den satamıyorsun lobo keza öyle bir yapılandırma olmalı bencede

RionLi

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 6, 2018
1,460
320
175,457,700
5,435
4 Tane holy water 2 lobo pendantım var holy wateri 15 m den satamıyorsun lobo keza öyle bir yapılandırma olmalı bencede
Ben onu anlatmak istedim az önceki arkadaş farmcı olduğumu düşündü sanırım oyunun devamlılığı açısından böyle bir fikrim oldğumu beyan ettim

• Like
Reactions: zerrax

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015