Mage - Clan/takım Arıyorum

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Nicko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 10, 2017
104
75
79,609,200
469
Yine bir pro, yine bir clan arayışı... Geçen sefer şansım yaver gitti, tekrar deniyorum ^^ Allah sonumuzu hayır etsin.

Merhaba arkadaşlar :) TheMYKO PRO'da oyuna geri dönüş yapmayı düşünüyorum lâkin solo oynamaktan sıkıldığım için bir takım/clan aramaya karar verdim. Online olma süremde ve Premium/KC konusunda hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Öyle kendime has ismim ve nam salma merakım olmadığı için takıma uygun herhangi bir ismi/tagı alabilirim. Detayları aşağıda kafanızı şişirerek vereceğim. :) Değerli davetlerinizi özel mesaj yolu ile yollayabilirsiniz, gün içinde düzenli olarak kontrol edeceğim. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Herkese gelecek serverda başarılar diliyorum.

//En sevdiğim job olduğu ve TheMYKO'nun pozitif ayrımcılığına maruz kaldığı gerekçesiyle ilk önce mage team arıyorum. Yeni kurulmuş yahut kurulmaya çalışan bir takım istemiyorum, dağılmaya çok müsait oluyorlar. Aşırı kemikleşmiş kadro da istemiyorum, sürekli ikinci sınıf insan muamelesi yapıp "Arkadaş geldi müsaade eder misin?" diyalogları dönüyor. Komutçunun kendisini oturttuğu, sözünü söylediği ve diğer oyuncuların dinleyebildiği bir kadro varsa talibim. 2 parti görünce "Oooğaoağaoapğaoğ IRK VAR IIIIIIRK!!!" diye bağırmayan, yatınca da birbirine girmeyen insanlardan oluşuyorsa da tadından yenmez.

Müthiş oyunculuk yeteneklerim olduğunu iddia etmiyorum ama gözü yükseklerde olan, +8 wood yapıp itemini bırakmayan ve sıralamaya oynamayı hedefleyen bir clan arıyorum.

Duydunuz zilin sesini kapışın beni :eek:

Bu da bulabildiğim nadir ksclerden. Genelde hepsi ts verirken kazayla çekiliyor. Alacağı malı önceden görmek isteyen olur belki diye buraya bırakıyorum.
poz2.jpg

TALOOOOO

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 7, 2018
143
114
80,219,700
334
Yine bir pro, yine bir clan arayışı... Geçen sefer şansım yaver gitti, tekrar deniyorum ^^ Allah sonumuzu hayır etsin.

Bu da bulabildiğim nadir ksclerden. Genelde hepsi ts verirken kazayla çekiliyor. Alacağı malı önceden görmek isteyen olur belki diye buraya bırakıyorum.
View attachment 2389
Alacağı malı görmek isteyen demeseymişin iyimiş kardeşim :(

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Hp scroll, armor enchant scroll basmayan adamı ben mage oynatıyor olsam almam ekibe :p

• Like
Reactions: Fhantastick

TQRQS

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2018
23
5
78,052,425
67

View attachment 2389
'' Alacağı Mal '' sıkıntılı bir ifade olmuş :D kendini bu kadar ezmeseydin iyiydi :D