Lütfen Şu Oyuncularla İlgilenilsin

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

feellmycombo

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 12, 2016
41
7
78,205,050
1,018
BDW de durduk yere küfür edip arkasından kendisini şikayet edeceğimi söylediğimde küfür dozajını arttırarak ben kralına söverim şeklinde küfür etmeye devam ediyor. Bu tarz oyuncular oyunun tadını kaçırıyor, küfür etmeyi alışkanlık haline getirmiş bu kişilikler günde bu şekilde kaç kişinin tadını kaçırıyor acaba.

Ekleme:
Kendisini şikayet edeceğimi bildirdiğimde birde dalga geçerek ben kendimi şikayet ederim gm ye şeklinde dönüş yaparak ardından bu mesajı yazdı. Bilmiyorum konunun ve küfürün dozajından ne yetkiliye ne kadar bahsetti veya gerçekten bahsetti mi bilemiyorum.

Last edited:

KadoX

Level 40
1 Yıllık Üye
Aug 21, 2020
3
0
2,319,900
122
Adam haklı. Server açılalı 9 gün oldu.
Yok ben yeni başladım.... itemin yok ise neden BDW giriyorsun? İnsanları kanser ediyorsun?

feellmycombo

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 12, 2016
41
7
78,205,050
1,018
Adam haklı. Server açılalı 9 gün oldu.
Yok ben yeni başladım.... itemin yok ise neden BDW giriyorsun? İnsanları kanser ediyorsun?
Sana mı soracağım arkadaşım? BDW ye katılmak için minimum XX iteme sahip olmanız gerekiyor diye bir kural mı var? Bu tarz konular için ana avrat küfür edilmesini normal mi buluyorsun? Siz çevrenizde bir birinize bu şekilde davranıyorsunuz galiba.

KadoX

Level 40
1 Yıllık Üye
Aug 21, 2020
3
0
2,319,900
122
Hayır meseleye sadece kendi tarafından bakmayı bırakmalısın. Karşındaki sen hariç 7 kişiyi neden düşünmüyorsun? Hadi bunları geçtim. Küfür yanlış bir şey kimse ana bacısına bu tarz şeylerin yapılmasını istemiyorsa buna göre hareket etmeyi bilmeli. Küfür edilmesi YANLIŞ yalnız senin yaptığında doğru olduğu anlamına gelmiyor. Bir de Çarın 65 level goblinde günde 15-20m kasıyorsun ama item yapmıyorsun. Forumda bu durumu şikayet etmek için konu açman saçmalık! Bu şekilde BDW girersen küfür yemen normal yani kardeşim.

Last edited:

feellmycombo

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 12, 2016
41
7
78,205,050
1,018
Hayır meseleye sadece kendi tarafından bakmayı bırakmalısın. Karşındaki sen hariç 7 kişiyi neden düşünmüyorsun? Hadi bunları geçtim. Küfür yanlış bir şey kimse ana bacısına bu tarz şeylerin yakışmasını istemiyorsa buna göre hareket etmeyi bilmeli. Küfür edilmesi YANLIŞ yalnız senin yaptığında doğru olduğu anlamına gelmiyor. Bir de Çarın 65 level goblinde günde 15-20m kasıyorsun ama item yapmıyorsun. Forumda bu durumu şikayet etmek için konu açman saçmalık! Bu şekilde BDW girersen küfür yemen normal yani kardeşim.
Tedavi görmen gerekiyor kardeşim ne dediğinden haberin yok. Kendini geliştirmeni umut ediyorum, umarım yaşın küçüktür 20 li yaşlarını geçtiysen yazık.

KadoX

Level 40
1 Yıllık Üye
Aug 21, 2020
3
0
2,319,900
122
Senin gibi insanlarla uğraşmak gerçekten zor. Allah yönetime yardım etsin. Hem farm atacak hem item yapmayacaksın. Üstüne de gelip, ellerini semaya açıp BDW' de sağlam bir party denk gelse diye dua edip BDW tıklayacaksın. Dışarı çık, dışarı beynine oksijen gitsin biraz :)

feellmycombo

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 12, 2016
41
7
78,205,050
1,018
Senin gibi insanlarla uğraşmak gerçekten zor. Allah yönetime yardım etsin. Hem farm atacak hem item yapmayacaksın. Üstüne de gelip, ellerini semaya açıp BDW' de sağlam bir party denk gelse diye dua edip BDW tıklayacaksın. Dışarı çık, dışarı beynine oksijen gitsin biraz :)
:)

Moria

GameMaster
GameMaster
1 Yıllık Üye
Jul 16, 2020
18
78
79,792,350
2,066
BDW İçin İstenen Şartlar Tekrar gözden geçirilecek , PM Konuşmalarında Oyuncu Engelleme Sistemini Kullanın , Party Chatinde Yazan Euprasia Ve KaracaHisar adlı hesaplara süreli olarak mute cezası verildi.

Status
Not open for further replies.