Lscoobzl ifşa...

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
W

WtF

Guest
arkadaşlar bu şahıs bize değer veren bir arkadaşımız sonucu ifşa edilmiştir kendisine çok teşekkür ediyorum lscoobzl adlı karakteri klanınıza alırken dikkat edin biz birşey kaybetmeden atlattık aramızdaki çürük elmayı sizde dikkat edin.

Auriel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 24, 2015
3
0
78,021,900
11

lSCOOBZl

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2015
147
41
80,402,850
1,679
Savunma yapacak değilim, sana böylesi müstehak.
Ek olarak clandanda birşey almadan QUİT yaptım, daha fazla katlanamadım.

Varsa hakkım ki eminim var, oda helal olmasın.

isiloonda iki clanı kullanıp üç gün sonra nasılsa yol veririz diyip sadece kendi clanını hatta sadece clanındai kemik kadronu düşünen birisisin...
Evilgeionus bir hata'dır.

Last edited:

Auriel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 24, 2015
3
0
78,021,900
11
Savunma istemedik kardeşim herkes kişiliğini belli eder sen de ettin yeterlidir. :)

K

kvncycdg

Guest
ksdjhfıskjdfndakshbdıaskl :SADS AS:DSA: d: git buradan fakir hırsız.
NOT : Atılmamış , quit yapmış :( rezil olduk.

W

WtF

Guest

nasıl item çalınır o yeteneklerini gösteremeden atıldın malesef hakkın yok o yüzden he öğretseydin belki olurdu bebeğim

Auriel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 24, 2015
3
0
78,021,900
11

Tahsin kardeşim bundan 10 dakika önce (Ts'de sana sorulduğunda nasıl kitlenip cevap veremediğini unutmuş değilim) çünkü verecek bir cevabın yoktu. Eğer hak olayına girersen haklık bir mevzu yok senın hakvermişliğin kadar bizimde sana vardır. Eğer amacın itemse gel vereyim ''SS'' de en azından bize yaptığın terbiyesizliği başkalarına yapmazsın hadi şimdi Allah'a emanet ol kardeşim. Daha fazla uzatmanın anlamıda yok.

lSCOOBZl

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2015
147
41
80,402,850
1,679
Tahsin kardeşim bundan 10 dakika önce (Ts'de sana sorulduğunda nasıl kitlenip cevap veremediğini unutmuş değilim) çünkü verecek bir cevabın yoktu. Eğer hak olayına girersen haklık bir mevzu yok senın hakvermişliğin kadar bizimde sana vardır. Eğer amacın itemse gel vereyim ''SS'' de en azından bize yaptığın terbiyesizliği başkalarına yapmazsın hadi şimdi Allah'a emanet ol kardeşim. Daha fazla uzatmanın anlamıda yok.
sizden item vs isteyen yok ben o eventta deli gibi pm atıyorum umuta ve bir iki kişiye daha bitti diyorum 5x 3x kaldı diyorum UMURSAYIP CEVAN VEREN DAHİ YOK cünk neden? KEMİK KADRO PARTY VAR VE FULL . Yok kardeşim evilgenious BİR HATAY DI BENİM İÇİN, dahada uzatmanın anlamı yok SİNİRDEN ÖYLE YAZMIŞIM PM DE, ki zaten onu yazdıktan sonra direk quit clan attım daha fazla durmadım. İTEMİNİNİZ SİZİN OLSUN.

Daha fazla uzatmanında bir anlamı yok herke iftarlı hadi eyvallah.