Leonidcruz keylogmuş :))))))

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
L

LeonidCruz

Guest
Evet arkadaşlar mevcut yaşanan olaydan sonra kendimi açıklamasam böyle bir metin yazmasam içim rahat etmezdi :rolleyes:..Ilk TheMYKO database'inden bu yana hep bir arada cenk içerisindeyiz :p Versus ağırlıklı oyun zevkim genelinde birçoğunuzla çok samimi olduk en kötüde bir merhaba etmişizdir..Yeri geldi kestim yeri geldi kesildim..bu oyun hırsı akabindede karşılıklı olarak oyuna harcadığımız emek arttı..Bugun Kojiro beni zan altında bırakıp yıllardır kullandığım nick'i karaladı ne yazıkki :( Insanlara yardım etmek hep karakterim olmuştur..bir çoğunuzda buna oyundan şahitsinizdir.ya bir item hakkında yada bir konu hakkında sizleri tanımasam bile bir şekilde paslaşmışızdır..13.12.2016 (bu sabah) agartha 2 de maradon in hostese koşarken Knight cashlerle dolu bir pazar gördüm ve fiyat bakmak istedim..pazarı açtığımda gördüğüme inanamadım butun Knight cashler 1 coinsten kurulmuştu tezgaha..haliyle hemen hepsini çektim..o sevinçle In hostese gittim ve 8. sayfaya attım hepsini..yaklaşık 8k kc vardı (2100 x4 ) yanlış hatırlamıyorsam..sonra anvile doğru yürürken aynı adamın (nick Ceku) tekrar tezgah kurduğunu gördüm..lycoan lobo lupus pendant ve 100 luk kc koyduğunu gördüm ve çektim tekrar..çok low level itemlerle bu böyle devam etti bi süre ve sonraki kurduğu şeyleri çekmedim ve Ceku nickli arkadaş bu şekilde devam etti..Pazarındakileride insanlar çekmeye devam etti..Gün geçti akşam saatleri oldu ve Kojiro'dan Agartha 1 de pm geldi..beni karakter hacklemek ve keylogger kullanmakla suçladı :D:D kaçıncı yüzyılda yaşıyorsak..Bugün herkesin huzurunda gerekse twitch canlı yayınıyla kontrol edilmesini rica ediyorum..Uzaktan erişim ile bilgisayarıma yada hacklenen arkadaş kimse onun bilgisayarına girilsin..Screen-Shotla benim bu tarz bi olaya kalkıştığım(dosya-aktarımı vb. keyloger programları) kanıtlansın önümüzdeki TheMYKO sunucusunun masraflarını karşılayacağıma namus sözü veriyorum;) geçmişe yönelik Screenshot alamadığım için burada paylaşamıyorum bu olayları ama aynı zamanda Log'larda Ceku nicki arkadaşın bana yazdıkları ve benım cevaplarımda mevcuttur;) Kojiro bugün kötü bi gün geçirdi sanırım konuşmaya pek yanaşmadı :p bende haliyle derdimi anlatamadım..Siber suçları yada teşvikleri kanıtlamak gayet kolay..inşallah haklı ve haksız ortaya bian önce çıkarda bizde emeğimizden olmayız :rolleyes:

• Like
Reactions: DiDi
L

LeonidCruz

Guest
@steel inşallah gerekli araştırmayı yapıp mantıklı bi şekilde cevap verir..tek temennim bu kardeşim :)

Toyota

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
361
130
118,101,225
3,814
@steel inşallah gerekli araştırmayı yapıp mantıklı bi şekilde cevap verir..tek temennim bu kardeşim :)
Bu olayın tek açıklaması, biri adamın şifresini çalmış, piçliğine 1 coinsten koymuş (2 pc açıp aktaramadığı için, yada sadece piçlik yapmak istediği için) sonra gerçek sahibide şikayet edince sana patlamış. loglardan kime verildiği kimle iletişim kurulduğu ip vb.

L

LeonidCruz

Guest
@steel @Kojiro onu söylüyorum bende kardeş zaten..bu işi yapan adam bir kere benım karakterime gırmısmı kontrol etsin yada bir kere konusmusmuyuz..ben çekmesem başka bırı gelıp zaten cekcektı

L

LeonidCruz

Guest
@Bozag @Kolcu sizin ben kanınızı ******* *** kuruları..karaktersiz ibneler..allah belanı versin hepinizin..bir oyun için kumpas kuruyorsunuz yazık lan size

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874
TheMYKOda hakkını arayamazsın kardeşim. Admin her zaman haklıdır.
Daha iyi araştirmaci olun

Pokeni salmişssin , karaktere girmiş iyi hoş.

Server-2 de itemleride 1 coins den vermiş adam oda güzel hoş.
Gerisini TheMYKO oyuncularina birakiyorum. Sen italyada yaşadiğini iddia ediyorsun iyi hoş oda, ama emir pek şansli olmayabilir. Ceku ne zaman isterse adli makamlar için gerekli bilgileri paylaşicam. iyi günler

Status
Not open for further replies.