Kronos Veda.. Teşekkürler.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Play

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 9, 2016
99
33
79,487,100
1,916
Forumda cok güzel bir atmosfer var. Herkes güzel dilekler ile oyunu birakiyor veda ediyor. Oyun yetkilileri de güzel mesajlar yaziyor çok güzel. Oyun yetkililerine bir soru sormak istiyorum. Server içinize sindi mi? Neden bu kadar erken bir veda oldu? Planlanan sure ortalama bu muydu? Çünkü kimse mutsuz gözükmüyor aksine memnun bir hava var kimse premium bitmeden serverde neden adam kalmadi demiyor. Nerde hata yaptik gibi bir öz elestri vs. de yok.
Acaba kendi açımdan beklentim mi fazla cyprus-ke den beri oynuyoruz ne serverler gördük themis mesela 5 6 ay gitmisti cok güzeldi. Yeni düzende uzun süreli server demek 1 ay mi bilemiyorum.

Not: Lütfen konuya, konuyu kilitlettirecek yorumlar yapmayiniz sadece yönetici görüşünü merak ediyorum.

Not2: Eğer yönetici bu konuya cevap yazar ise "biz serveri kapatmiyoruz user kendi gidiyor" tarzi bir cevap cok tatmin edici olmayacak çünkü başarı useri tutacak şekilde serveri düzenlemek. Bunun için birçok önlem alinabilir.

Gord

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 6, 2015
34
11
78,205,050
4,873
user kaypak moruk 4 5 kişi rol roc takıyo diye boss taşları getirdi bu seferde herkes takıyo rolleri diyolar sabah akşam oyundan çıkmıyolar 1ayda tabi sıkılırlar

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629
Şahsi açımdan bakacak olursak 1 ay ortalama uzun bir süre. Bir yerden sonra rutin olarak aynı şeyleri yapmaya başlıyorsun oyun içinde ezik pksını seven büyük bir kitle olduğunu düşünüyorum ben dahil. Server ortalama herkes aynı düzeye geldiği için benimde tadım kaçmıştı. Mykoda oynuyorsak birileri birilerinden üstün olmalı benim kendi fikrim. Bu serverın neden bittiğine gelecek olursak günde 10 tane pm alıyordum server vs eventtan sonra bitecek doğru mu? Userlerin başka userleri yanlış yönlendirmesi ve oyunu manipüle etmesinden kaynaklı. Vs eventı zaten kazanacak 2 yada 3 kişi vardı. Ama beyinlere öyle kazıldı eventtan sonra server bitecek diye. Event başlamadan bir gün önce çok güzel bir pk vardı serverda buna oynayan herkes şahittir. Vsyi kaybeden charını bozup upgrade yaptı rollerini pazara 15gb den koydu. Benim gözümde serverı bitiren vs event oldu. Daha doğrusu eventtan sonra herkesin serverı bırakacak algısı insanlara serverı bıraktırdı. İyi günler İyi Forumlar

Jrapprentice

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2017
210
153
86,202,600
4,257
Oynadığım en uzun TheMYKO serüveni 2 aydı ama hangi serverdi hatırlamıyorum. Bu server 1 ay sürdü bence yetti. Uzun zamandir sorunları vardi TheMYKOnun ama burada çoğu aşıldı. Güzel vakit gecirdik, bolca eğlendik bu yüzden emeği olan herkese teşekkür ederim. Bende vs eventin serverin sonunu hazırladığını dusunuyorum ama bu cokta büyük bir etken değildi. İnsanlar 1 aydir zamanının çoğunu buraya ayırdı artık ara vermesi gerekiyordu.

• Like
Reactions: Gord and Sentinus

SeGMeN

Level 40
1 Yıllık Üye
Jan 12, 2020
1
0
2,319,900
259
yazdığım gerçekler birilerinin neden zoruna gidiyor insanları kandırmaya hakkınız yok. her platformda her ortamda gerçek yüzünüzü yazacağım anlatacağım

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874
yazdığım gerçekler birilerinin neden zoruna gidiyor insanları kandırmaya hakkınız yok. her platformda her ortamda gerçek yüzünüzü yazacağım anlatacağım
Kimsenin kimseyi kandırdığı bir durum olduğunu düşünmüyorum

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874
Forumda cok güzel bir atmosfer var. Herkes güzel dilekler ile oyunu birakiyor veda ediyor. Oyun yetkilileri de güzel mesajlar yaziyor çok güzel. Oyun yetkililerine bir soru sormak istiyorum. Server içinize sindi mi? Neden bu kadar erken bir veda oldu? Planlanan sure ortalama bu muydu? Çünkü kimse mutsuz gözükmüyor aksine memnun bir hava var kimse premium bitmeden serverde neden adam kalmadi demiyor. Nerde hata yaptik gibi bir öz elestri vs. de yok.
Acaba kendi açımdan beklentim mi fazla cyprus-ke den beri oynuyoruz ne serverler gördük themis mesela 5 6 ay gitmisti cok güzeldi. Yeni düzende uzun süreli server demek 1 ay mi bilemiyorum.

Not: Lütfen konuya, konuyu kilitlettirecek yorumlar yapmayiniz sadece yönetici görüşünü merak ediyorum.

Not2: Eğer yönetici bu konuya cevap yazar ise "biz serveri kapatmiyoruz user kendi gidiyor" tarzi bir cevap cok tatmin edici olmayacak çünkü başarı useri tutacak şekilde serveri düzenlemek. Bunun için birçok önlem alinabilir.

Genel olarak şöyle özetlemek gerekirse KRONOS sunucusunu %80'ni solo kitle ile olarak başlayan bir sunucuydu, eski still TheMYKO DB'leri olsaydı ortalama 10 gün falan sürerdi bu KRONOS, mevcut kitleyi elde tutup, turnuvaya katılan derece yapanlar bile oldu, solo kitle aynı zamanda her akşam colony zone haritasında PK ya destek verdi ve uzun süreli PK ortamı oluşturduğumuzu düşünüyorum. Kısacası biz üstümüze düşeni yaptik ve yapmayada devam edeceğiz bu konuda..

VeRNeL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 15, 2015
278
285
136,263,600
4,813
BAHÇE FARMI GELSİN CLANLAR KAFAYI YESİN derneğine alımlar başlamıştır.

• Like
Reactions: sasuke

theSperman

Level 70
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 13, 2015
518
734
312,087,600
6,297
Şu server böyleydi şu server şöyleydi demek istemiyorum ama 70 Level geldiğinde server bitiyor NET

sercanalper2

Level 50
1 Yıllık Üye
Oct 20, 2019
1
0
19,413,900
152
Genel olarak şöyle özetlemek gerekirse KRONOS sunucusunu %80'ni solo kitle ile olarak başlayan bir sunucuydu, eski still TheMYKO DB'leri olsaydı ortalama 10 gün falan sürerdi bu KRONOS, mevcut kitleyi elde tutup, turnuvaya katılan derece yapanlar bile oldu, solo kitle aynı zamanda her akşam colony zone haritasında PK ya destek verdi ve uzun süreli PK ortamı oluşturduğumuzu düşünüyorum. Kısacası biz üstümüze düşeni yaptik ve yapmayada devam edeceğiz bu konuda..
Eski still TheMYKO db si diyorsunda reis. Söylesene son açtığın dblerin hangisi ilk açtığın db ler kadar uzun sürdü? Yanlış anlama server geçmişi 10 senelik ben en azından -5 db dir takip ediyorum oynuyorum , pardon oynuyordum. Eski db ler eski pk lar hem daha zevkli hem daha uzun sürerdi. Ta ki 72 lv 70 quest bifrost vs gelene kadar. Benim düşüncemdir myko oynamaya gelen insanlar sade bir oyun beklentisi ile geliyor 2 hafta oynadıktan sonra görüyorki itemler havaya uçmuş ne zevk kalıyor ne şevk. Artık server açılacak reklamlarını gördükten sonra oyuna başlamaya korkar olduk. Maksimum 1 ay süreceğini bile bile oyuna başlamak mantıksız geliyor. Son olarak diğer serverlerin birbirini kovalayıp sürekli server açmaları da ayrı bir sebep bi ortak yön bulunmalı.