KOJİRO İLGİSİ RİCA EDİYORUZ

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

santonyks

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 18, 2018
28
8
78,052,425
827
Merhaba arkadaşlar 10 yıldır aktif oynadığımız TheMYKOda bu databasede de birlikteyiz fakat server açıldığından beri sürekli problemler yaşıyoruz ve bu sefer normalden daha fazla ilgi normalden daha fazla üzerine düşülmesi gerektiğini düşünüyorum tatlar artık kaçmaya başladı, oyun içerisindeki inanılmaz kötü olan bu piyasa, servera kc girmediği için kc fiyatının saçma noktaları görmesi , genienin hergün düzenlenecek denmesine rağmen hiçbir ayarlama görmemiş olması, yıllardır gördüğüm en işlevsiz priest geniesi heal bile atmıyor genie :) yani bu konularla sürekli ilgilenildiği söyleniyor hermes ve mjora tarafından ama hiçbir gelişme veya geri dönüş görmüyoruz artık biraz üzerine düşülmeli ve gerekli iyileştirmeler yapılmalı teşekkür ederim @Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
Merhaba,

2-3 gündür genie ile uğraştığımız doğrudur ve ilk önceliğimiz GENIE'nin stabil çalışması, en iyi GENIE için uğraşıyoruz hep beraber, bu 3 gün içinde hiç bir iyileşme görmediğini iddia ediyorsanız PRIEST GENIE'yi test etmemişsinizdir. Eksiklikler yok değil var, bana oyun içi ulaşamıyorsanız bunları koordine ediyorum ve CLIENT'i daha iyi seviyelere çıkartmak temel amacım.. Ortalama günde 19 saatlik efor harcıyoruz ekip olarak, TheMYKO'nun mükemmel olması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam, durmak yok!

Anlayış ve sabrınız için teşekkür ederim

Status
Not open for further replies.