Kendine ihanet edenler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Canberk6161

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
46
0
78,205,050
126
Bu konuyu açma amacım serverda tutunamamış ve adapte olamamıs ınsanlar herkes bıraktı yaaa kımse kalmadı yaaa dıye dıye ınsanlarıda sogutuyorlar . elındekı 3 5 ıtemı basıyorlar ve sansına gecırdıklerınde servera devam edıyorlar . '' sankı kafalarında kaybolan user ıtemı bastıklarında gerı dondu '' nedeni cok basıt artık bastıgı sey ıle ezılmeyecegını , kesebılecegını dusunmesıdır . siz bi kere beynınızde yenıldınız arkadaşlar . ayrıca user kaybı dıyorsunuz ama suan burada donen zevklı pk uskoda bıle donmuyor. ihanet etmeyın ne servera ne kendınıze cok gorduk oncelerı yenı server acıldı dıye gıdenler 1 hafta sonra server patladıgında tekrar TheMYKOya gelıp char dızdıklerını . . . etmeyın ıhanet etmeyın

• Like
Reactions: RagnarLothbrok
A

AwakeJOKER

Guest
Öncelikle konuşman için teşekkür ederim. Konuşmanın bir kısmına katılıyorum fakat TheMYKO'nun sabit bir useri var zaten ama diğer userler ya 70 level olunca ezileceklerini düşünenler yada item konusunda geri kalan oyuncular çok şahit oldum böyle olaylara hatta birçok kişiyede item yardımındada bulundum sunucuya tutunmaları için. Bunu önlemek için daha çok yenilik gerekebilir benim şahsi görüşümdür.

Rasse

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 27, 2016
45
24
78,418,725
1,043
yenilikten ziyade yeni item açılmasını engellemek lazım bence. lugiaslar flame shardlar dolanmasın piyasada. item seviyesi düşük olduktan sonra ya da +8 basmak çok çok zor olduktan sonra 3 ay sonra sw a başlayan user bile çok itemli playerdan çekinmek zorunda kalmaz çünkü öyle playerlar 1 elin parmağını geçmez..

Artunn

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 5, 2016
30
4
78,205,050
87
Bizim milletin oyun anlayışı :S ezik pk sı ezik pksı özendikleri 0000000, F9devil hasretinden

DontWORRY

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 31, 2015
138
110
80,219,700
1,313
User kaybı tabikide olucak önemli olan şu oynanılan oyunu insanlar 1 ay bilemedin 2 ay oynar bırakırım diye dşünüyorlar bu duruma beyin olarak kendilerini kanalize etmişler itemlerini basıp yakıyorlar halbuki yanlış. Yanlış diyorum ama bizde team olarak bıraktık, bırakma sebebimiz tamamen upgrade fiyaskosu ve rezilliği.. Yaklaşık 3-4 belki 5 sayfa item yaktık bu itemlerin toplam değerleri yaklaşık bi 500-600 gb vardır belki 700 şimdi şans diceksiniz ama inanırmısınız ben 7 basamazken insanlar 8 basabildi bu upgrade konusuna sinirimiz bozuldu ve team olarak bıraktık sonuç olarak geleceğim yer upgrade durumunun dengesiz olduğu verilen yüzdelerle alakası yok farklı bir durum var işin içinde ve bu insanlara oyun bıraktırıyor net.. Keşke upgrade daha düzgün olabilseydi basmadan önce çok keyif aldığımız doğrudur

Canberk6161

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
46
0
78,205,050
126
User kaybı tabikide olucak önemli olan şu oynanılan oyunu insanlar 1 ay bilemedin 2 ay oynar bırakırım diye dşünüyorlar bu duruma beyin olarak kendilerini kanalize etmişler itemlerini basıp yakıyorlar halbuki yanlış. Yanlış diyorum ama bizde team olarak bıraktık, bırakma sebebimiz tamamen upgrade fiyaskosu ve rezilliği.. Yaklaşık 3-4 belki 5 sayfa item yaktık bu itemlerin toplam değerleri yaklaşık bi 500-600 gb vardır belki 700 şimdi şans diceksiniz ama inanırmısınız ben 7 basamazken insanlar 8 basabildi bu upgrade konusuna sinirimiz bozuldu ve team olarak bıraktık sonuç olarak geleceğim yer upgrade durumunun dengesiz olduğu verilen yüzdelerle alakası yok farklı bir durum var işin içinde ve bu insanlara oyun bıraktırıyor net.. Keşke upgrade daha düzgün olabilseydi basmadan önce çok keyif aldığımız doğrudur
anvil kumardır 100 tane basarsın gecmez 1 tane basarsın geçer . bu kumarı oynuyorsan kötü ihtimali göz önünde bulundurup kaybettıgınde öfkelenmeyeceksin

DontWORRY

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 31, 2015
138
110
80,219,700
1,313
anvil kumardır 100 tane basarsın gecmez 1 tane basarsın geçer . bu kumarı oynuyorsan kötü ihtimali göz önünde bulundurup kaybettıgınde öfkelenmeyeceksin
Öfkelenmedik yolumuza baktık zaten ama sistemde bir yanlışlık var bizim bastığımız kadar item basmayan herkes bi 8 basabiliyorsa bu sistemde bir gariplik var ki bence serverda belli bi basılacak 7-8 sayısı var o kadar basıldıktan sonra gerisi basılmıyor çünkü bi sayfa itemden trinayla bir tane bile 7 çıkmıyorsa insanın içine ulan 7 basmak kapılımı sorusu gelmiyor değil

DEMIRS

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 20, 2017
2
0
78,021,900
8
hayatımda ılk defa 1299 tarzı bı serverda oynadım 1 ay kadar oynadım sanırsam ama garip bi sekilde cok hosuma gıttı,bızde takımca 2 tane 8 e ds,2 tane 8 e gıga shell,shard,raptor tarzı itemleri yaktıktan sonra bıraktık ardından usko oynamak ıstedım ama pk sının hiç keyıf vermedıgını fark ettım sonradan pısmanlık sardı tabı ama yapıcak bısı yok ramazandan once yenı bı server gelmesını ısterım tabi @Kojiro beyde arzu ederse

Biaz

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 23, 2015
1
0
78,021,900
739
Aynen abi upgrade oranlari tamamen yalan solenenle alakasi yok 4 e daha zor basmak 5-6 dan.Birde bence admin serverin durumuna gore oranlari degistiriyor ve oranlarin yalan olmasi oyunu biraktiriyor.Cr disinda pk olmuyor pek bide klasik okcu-mage sw olmus Cr ler disinda da pk olmuyor pek

Last edited:

MrsTrando

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 4, 2016
16
5
78,052,425
43
Bu konuyu açma amacım serverda tutunamamış ve adapte olamamıs ınsanlar herkes bıraktı yaaa kımse kalmadı yaaa dıye dıye ınsanlarıda sogutuyorlar . elındekı 3 5 ıtemı basıyorlar ve sansına gecırdıklerınde servera devam edıyorlar . '' sankı kafalarında kaybolan user ıtemı bastıklarında gerı dondu '' nedeni cok basıt artık bastıgı sey ıle ezılmeyecegını , kesebılecegını dusunmesıdır . siz bi kere beynınızde yenıldınız arkadaşlar . ayrıca user kaybı dıyorsunuz ama suan burada donen zevklı pk uskoda bıle donmuyor. ihanet etmeyın ne servera ne kendınıze cok gorduk oncelerı yenı server acıldı dıye gıdenler 1 hafta sonra server patladıgında tekrar TheMYKOya gelıp char dızdıklerını . . . etmeyın ıhanet etmeyın
haklısın dostum burda dönen pk zevkini uskoda alamayıp geri geldim :)

kalpazan

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 14, 2017
4
2
78,021,900
17
Bu insan evladına ne yapsan yaranamıyosun tmm serverın 3 5 kusurları var kabul server admini pekte ayakta alkışlanıcak kadar alçak gönüllü olmasada ben hak yediğini görmedim haksız ban attığına şahit olmadım 350 kc için kendinden geçen user cr kapanışından sonra piyasada yok kafasındaki düşünceyi merak ediyorum hedef odaklı oynayan bi usere sahibiz amacı o 350 kc yi almak ve olabildiğince bunu bi kaç char ile elde edebilmek bunun peşinde koşucağına oyun oynamayı deneseniz np de kasarsınız itemde yaparsınız çift char sokup npt ile seri görev yaparak bi takım şeyler elde edebilirsin o kc nin peşine düşüceğine her cr başına 1 arkadaş edinmiş olsaydınız oyundan keyif alırdınız anvil'de itemlerini yakıp maradonda çocuk gibi zırlayan gerizekalı herifler ..... Serverına gidiyomuş ananın ..... S.G Herkeze iyi oyunlar -TheMYKO-

TheCerkes

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 23, 2017
507
189
160,836,225
1,499
Valla serverdaki mageler saolsun ben bu serverda cok eglendim. Uzerimde oyle item felanda yoktu. Olgun insanlar iteme degil eglenmeye baktilar. Merthakan, lorient,morbidangel, dahda nickini yazmadigim cogu mageler kaliteli insanlar. Loadingleri sevmeyen kdaslari sevmeyen insanlar var. O 2 clan sayesinde oyundan zevk aldik. Adminler kaliteli insanlar para icin acti diyen kahpedir. Her crde 350 kc veriyorlar zaten 1 haftada full pus geziyosun zaten. Neyse velhasılı kelam ellerinize saglik bayramdan sonra yeni db acarsaniz yine sahalarda olacagim :)