Kdas clan amykos pk movie

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
yapıştır gelsinnn :D

• Like
Reactions: Mordad

GHOST

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2017
145
109
82,539,600
6,052
Güzel video elinize sağlık

• Like
Reactions: Mordad
A

Agressive

Guest
Pilavyerler 3 değil bi 10 senede benle vs atsan sonunun vahim olduğu kesin çapın yetmez her server olduğu gibi bu serverde de TBL olduğu ortada ban yiyip ağlayıp açtıran veletler ama ben bunu artık söylemiyorum çünkü çapınız buna yetiyo geçen server Kojiro'dan onaylı TBL banned olan veledi zina tayfası mümkünse zırlamasın olmayan çapınızla kendinizi eğlendirmeye devam izleyin ve rahatınıza bakın

Lucky denen yalama velede gelecek olursak :) önce csw abi sonra TBl diyolar abi bize genelde sizin gibi veletler önce yalar sonra istedikleri cevabı alamayınca zorlarına gittiğinde kendilerini bir bok sınıfına sokarlar size istediğinizi vermiyeceğim forumda pokelik yapmanıza izin veriyorum zırlayabilirsiniz konu altında kardeşce

GLT

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
170
41
80,524,950
467
Eline sağlık kardeşim güzel olmuş müzikler çok hoş. Birde bir sorum olacak. Tbl ye tövbe mi ettiniz kardeşim ? Eğer öyleyse Allah kabul etsin.

BenJameen

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 25, 2016
43
27
78,266,100
2,304
Pilavyerler 3 değil bi 10 senede benle vs atsan sonunun vahim olduğu kesin çapın yetmez her server olduğu gibi bu serverde de TBL olduğu ortada ban yiyip ağlayıp açtıran veletler ama ben bunu artık söylemiyorum çünkü çapınız buna yetiyo geçen server Kojiro'dan onaylı TBL banned olan veledi zina tayfası mümkünse zırlamasın olmayan çapınızla kendinizi eğlendirmeye devam izleyin ve rahatınıza bakın

Lucky denen yalama velede gelecek olursak :) önce csw abi sonra TBl diyolar abi bize genelde sizin gibi veletler önce yalar sonra istedikleri cevabı alamayınca zorlarına gittiğinde kendilerini bir bok sınıfına sokarlar size istediğinizi vermiyeceğim forumda pokelik yapmanıza izin veriyorum zırlayabilirsiniz konu altında kardeşce

AĞLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

L

LucyImTheSky

Guest
NE DEDİM SİZE AGRESİV AĞLICAK DEDİM DEMİİİİİİİİİİİ AK BOTU AÇ ÖNÜNE BASTAN İBARET MAGESİ Bİ KSCDE BEN ATAYIMN

SANA KRALLIKTA YOK DRAGONDA YOL AL

Last edited by a moderator:

GHOST

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2017
145
109