Karus Clan

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

SaHRa

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 14, 2018
42
20
78,235,575
327
Merhaba Herkeze İyi oyunlar Diliyorum Karuslarda ciddi şekilde clan eksikliği olduğunu fark ettim Biraz dağınıklık olduğunu gördüm bu yüzden clan kurmaya karar verdim şartlar. + 72 Mümkünse en az 7/15 online olan Scroll Derdi Olmayan... Ts Kullanan gerektiğinde komut veren komut dinleyen... Yaş mümkünse 22 ve üzeri... Arkadaşlarımla tanışıp clan kurmakdan mutluluk duyarım...
Yapacaklarımız Clan kuralları Öncelikle Hiç bi Cr yi Kaçırmamak mümkünse... Farmların Adaletli bir şekilde Pay edilmesi... diğer detayları topluluk oluştuğunda belirleyeceğiz Clan ismi [KSSB] Açılımı Karus Saldırı Savunma Birliği :) unutma ne kadar kalablık olursak okadar güçlü olacağız geçmişte bunu başardık yine başarabilirz sen yoksan 1 kişi eksiğiz demektir ;)
Şunlarda başarımızın mini kanıtları olsun geçmişte yaptıklarımızdan...
İsilionu Sadece Biz Keseceğiz :) katılmak isteyen arkadaşlarla önce 2 ocak çarşamba saat 19:00 da atlas luferson hostesde buluşup sonra'da Ts de görüşmek üzere...

<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Tansssss

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2019
10
0
19,413,900
17
Kardeş bu yazdiklarin bana 2-3 sene önce sen warrior oynarken clan kurup 1 hafta boss kesip farm yapip clan kasasiyla nts basip gasp ettiğini hatirlatti. Bence karusta clan olmamasindan değil senin boşlukta ve aç kalmandan dolayi böyle birşey yapmaya karar verdin. Kardeşler dikkat edin,sonra ah canım vah canım demeyin...

SaHRa

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 14, 2018
42
20
78,235,575
327
Kardeş bu yazdiklarin bana 2-3 sene önce sen warrior oynarken clan kurup 1 hafta boss kesip farm yapip clan kasasiyla nts basip gasp ettiğini hatirlatti. Bence karusta clan olmamasindan değil senin boşlukta ve aç kalmandan dolayi böyle birşey yapmaya karar verdin. Kardeşler dikkat edin,sonra ah canım vah canım demeyin...
:) ben hiç bi zaman nts basmadım basmam da farklı bi nicklede oynamam clan kasasına gelince ben zaten 4 yıl aynı adamlarla oynadım herkezin şifresi birbirinde vardı kimin kasasını patlatıcam komik olma ötede oyna işine bak bence ;) aç kalmaya gelince dedin ya kasa patlattın herhalde gene kasa patlattım çoğu adamdan daha çok itemim var belkide en çok itemi olan warior benimdir ;) hayır bide işin komik tarafı videoların 2 side farklı db ve aynı adamlar :) ve ben kasa patlatıyorum hiç güleceğim yoktu. başka yerde sızlan hadi canım üyeliğide yeni açmış gelmiş kendi nickinle yazda kim olduğunu bilelim.

Last edited:

Tansssss

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2019
10
0
19,413,900
17
Senin icin özellikle bi üyelik acmadım,konunu gördüm yazdim. Hirsiz SaHRa konularini dün gibi hatirliyorum forumda. Neyse sen güzel bi iş için girişimde bulunmuşsun. Sana bol şans ama soyma adamları

SaHRa

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 14, 2018
42
20
78,235,575
327
Senin icin özellikle bi üyelik acmadım,konunu gördüm yazdim. Hirsiz SaHRa konularini dün gibi hatirliyorum forumda. Neyse sen güzel bi iş için girişimde bulunmuşsun. Sana bol şans ama soyma adamları
özelden telefon numaranı atarmısın

SaHRa

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 14, 2018
42
20
78,235,575
327
bide tutarsız konuşmaların yokmu clan kasasını patlattın kesin net bilgi aynı clandaymışız gibi sonra forumda konular vardı biraz delikanlıysan telefon numaranı at bekliyorum