Kamoooooon | killer's mage pk movie - TheMYKO supreme2016

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

CapriCornia

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 30, 2015
103
177
81,440,700
360
Irkla kapışan partiyi vurmayı marifet sananların mükemmel başarısı :) sadece nova düştüğünüz kısmı koymayın novadan sonra düşmeyince kaçıştığınız kısımları da koyun :)

• Like
Reactions: Iadyvixen
D

DISEQBLIURMM

Guest
Irkla kapışan partiyi vurmayı marifet sananların mükemmel başarısı :) sadece nova düştüğünüz kısmı koymayın novadan sonra düşmeyince kaçıştığınız kısımları da koyun :)
ne diyosun oğlum ya video bu sakin ol amk hangimiz kesildiğimiz sahneleri koyuyoruz videomuza mage videosu bu sakin ol amk --

Ganja

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 9, 2015
100
73
79,303,950
1,091
Kamooooooon rulaz ^^ capri bonz içmiş

• Like
Reactions: DISEQBLIURMM

KillerBooo

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
330
278
107,081,700
1,097
Yoruma bak ya niye öldügün yerleri koymadın, niye novaların sonrasını koymadın...Olum senin icin aptal diyolardı da harbi bu kadarını beklemiyodum, siz kafayı yemişşiniz bilader 3-4 pt kesince götünüz de kalkmış 1-2 server iş yapınca kendinizi pilavyer de sanmışşınız, allahtan forumdaki yazılarınızdan nasıl kekolar oldugunuzu tüm foruma gösterdiniz,oyunda isterseniz admin olun şu saatten sonra

P

ParisHilton_

Guest
Oo yakında 8 kişi de movie çekip editlemeyi öğrenecek, güzel güzel ötekisi daha güzel olacak :D

NothingSchwegeiN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 21, 2015
81
28
78,693,450
233
kardeş kimseyi tanımam iki clandan da ama sizde bi ne bileyim mallık var sanki adını koyamadığım değişik bir şey önce bir kaçınıza bu teshisi koymustum ama şimdi belli bir zaman geçti forumda ki konuları da baya yakından takip ediyorum ama konusmalarınız,çektiginiz videolar, come 8 vs 8 1 vs 1 gibi çocuk çocuk muhabbetler filan kendinizi ispatlama çalışmaları olmuyor yani komik duruma düşüyorsunuz gibi.

EndOfAllSultans

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 25, 2016
6
0
78,021,900
22
kardeş kimseyi tanımam iki clandan da ama sizde bi ne bileyim mallık var sanki adını koyamadığım değişik bir şey önce bir kaçınıza bu teshisi koymustum ama şimdi belli bir zaman geçti forumda ki konuları da baya yakından takip ediyorum ama konusmalarınız,çektiginiz videolar, come 8 vs 8 1 vs 1 gibi çocuk çocuk muhabbetler filan kendinizi ispatlama çalışmaları olmuyor yani komik duruma düşüyorsunuz gibi.

İşsiz iyi takip et o zaman adamlar resmen video içinde tahrik ediyor ama herkes neyin ne olduğunu biliyor para ile bi yere kadar sonrası hep hüsran onlara sadece.ilk Mega Cr harpyy de anlar onlar uzatmaya gerek yok sizi dertleriniz ile bas başa bırakıyoruz...

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
YARASI OLAN GOCUNUR! OLMUYAN GÜLER GEÇER.

• Like
Reactions: DiDi

EndOfAllSultans

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 25, 2016
6
0
78,021,900
22
YARASI OLAN GOCUNUR! OLMUYAN GÜLER GEÇER.

Tıpkı sizin gibi değil mi Yara olacak birsey yok ama konuları takip ettiğini söyleyen arkadaş geçen db Paris vs vs diye kicini yirtarken ona karşı tek kelime yapmayı p burda alakası olmadığı halde konuya müdahil olmak isteyen zavallı birini anliyama dim yoksa dediğim gibi herkes gördü neyin ne olduğunu burda bizlik birsey göremiyorum saten sadece müzikler tahrik edici ve özenti geldi biraz o kadar

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Tıpkı sizin gibi değil mi Yara olacak birsey yok ama konuları takip ettiğini söyleyen arkadaş geçen db Paris vs vs diye kicini yirtarken ona karşı tek kelime yapmayı p burda alakası olmadığı halde konuya müdahil olmak isteyen zavallı birini anliyama dim yoksa dediğim gibi herkes gördü neyin ne olduğunu burda bizim birsey göremiyorum saten sadece müzikler tahrik edici ve özenti geldi biraz o kadar
BEN ORTAYA ATTIM LAFI GUZEL KARDESIM KIMSEYIDE ETIKETLEMEDM BILE HER 2 TARAF ICIN GECERLI BI SOZDU AMA.. SEN NEDENSE HERZAMANKI GIBI ATLIYOSUN DIREK BI ALINIYOSUN SOZUMDEDE DEDIGIM GIBI YARASI OLAN GOCUNUR HEP BOYLE BI KENDINI ANLATARAK YORUM YAPARAK BSYLERI KANITLAMAYA CALISIOSUN BIRAKDA SERVER GORUYO NEYIN NE OLDUGUNU SENIN YAPTGN YORUMLARA GORE MILLET KAFASINDAKILERI DEGISTRMEZ SU OYUUNU AZ OYUN DIE OYNA SIDIK YARISI DIE DEGIL

GreenStreetHoLigan

Nefes aldığımız sürece herşey mümkün
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Teknoloji Müdürü
Feb 17, 2015
123
29
79,303,950
616
BEN ORTAYA ATTIM LAFI GUZEL KARDESIM KIMSEYIDE ETIKETLEMEDM BILE HER 2 TARAF ICIN GECERLI BI SOZDU AMA.. SEN NEDENSE HERZAMANKI GIBI ATLIYOSUN DIREK BI ALINIYOSUN SOZUMDEDE DEDIGIM GIBI YARASI OLAN GOCUNUR HEP BOYLE BI KENDINI ANLATARAK YORUM YAPARAK BSYLERI KANITLAMAYA CALISIOSUN BIRAKDA SERVER GORUYO NEYIN NE OLDUGUNU SENIN YAPTGN YORUMLARA GORE MILLET KAFASINDAKILERI DEGISTRMEZ SU OYUUNU AZ OYUN DIE OYNA SIDIK YARISI DIE DEGIL
Adam Haklı :)

EndOfAllSultans

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 25, 2016
6
0
78,021,900
22
Kimsenin kafasına silah dayamadik fikrini değiştirsin diye dur sakin ol kral sizsiniz ben iyiyim birsey ispatlama ya gerek yok ki