Job Change ve IP Limit

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

KishinAsura

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2018
119
143
80,219,700
1,721
Öncelikle merhaba,
Daha önceki TheMYKO db lerinde bulundum ve ortalama 2 senedir oyun oynayamıyordum. Gelen "Yeni Server" maili ile heyecanlandım ve tekrar başlamak istiyorum. Fakat bir kaç sorum var;
1. Evimde 3 adet laptop mevcut. Detayları incelediğimde her pc için 2 client açılabilir diye okudum. 3 Pc için 6 char açabilir miyim (farm ve pazar için) ? Herhangi bir IP Sınırlaması var mı?
2. Pus itemlerini incelediğimde Job Change seçeneğini gördüm. Masterlı ve Mastersız olarak. Bu seçenekler oyun açıldığı an itibari ile aktif oluyor mu yoksa belli bir süre sonra mı oyuna ekleniyor?
3. Benim oynadığım dönemde Eslant 2 olarak bir farm haritası mevcuttu. Bu db nin detaylarında göremedim ama yine de sormak istedim. Eslant 2 Farm Haritası Mevcut mu?
4. Dark Mare lerde 2 ayrı seçenek vardı. Dark Mare (Melee) ve Dark Mare(Magic) Şeklinde (isimleri yanlış olabilir). Yine eslant haritalarında bu moblar olacak mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,857
Öncelikle merhaba,
Daha önceki TheMYKO db lerinde bulundum ve ortalama 2 senedir oyun oynayamıyordum. Gelen "Yeni Server" maili ile heyecanlandım ve tekrar başlamak istiyorum. Fakat bir kaç sorum var;
1. Evimde 3 adet laptop mevcut. Detayları incelediğimde her pc için 2 client açılabilir diye okudum. 3 Pc için 6 char açabilir miyim (farm ve pazar için) ? Herhangi bir IP Sınırlaması var mı?
2. Pus itemlerini incelediğimde Job Change seçeneğini gördüm. Masterlı ve Mastersız olarak. Bu seçenekler oyun açıldığı an itibari ile aktif oluyor mu yoksa belli bir süre sonra mı oyuna ekleniyor?
3. Benim oynadığım dönemde Eslant 2 olarak bir farm haritası mevcuttu. Bu db nin detaylarında göremedim ama yine de sormak istedim. Eslant 2 Farm Haritası Mevcut mu?
4. Dark Mare lerde 2 ayrı seçenek vardı. Dark Mare (Melee) ve Dark Mare(Magic) Şeklinde (isimleri yanlış olabilir). Yine eslant haritalarında bu moblar olacak mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, Hoş geldin tekrardan..

Eslant II haritasi artık mevcut değil, LFC&EMC ve tek tip ESLANT haritalarında farm yapabilirsiniz.
Her PC 2 tane client açabilir ama IP sınırlandırmasına takılabilirsin..
Eslant slotlarlarında Dark Mare ve ANTI AFK Dark Mare slotları olacak.

KishinAsura

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2018
119
143
80,219,700
1,721

Eslant II haritasi artık mevcut değil, LFC&EMC ve tek tip ESLANT haritalarında farm yapabilirsiniz.
Teşekkürler.

KishinAsura

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2018
119
143
80,219,700
1,721

Ip Sınırlaması Kaç Olacak Acaba?
@Kojiro