Iyi bir clan aramaktayım

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
9 yıldır hep 2kişi casper-hp veya usko steamko ve TheMYKOlarda electronics - booobbies olarak yer aldık. kimi zaman clanlarda yer aldık genelde pişmanlıkla bitsede.

2kişi steamko - cypherda ilk 2 72 skillerini açan kişilerdik ve kutulu naziyle oynuyorduk.
uskoda stone kovalayan arkadaşlar beni tanır. sadece switch pre alıp ilk 80 olup stone kovalayıp item yapanlardandık.

ilk TheMYKO dbsinden beri oynamaktayım. db yi çok iyi biliyorum. bir önceki serverda da ilk bossların çoğunu kesmiştik 3kişi. oyun bilgisi ve playerlık olarak yeterince iyi olduğumu düşünüyorum.

*Ortalama bir clan aramıyorum. sürekli stoneları ve eslant bosslarını kovalayan , ilk bossları kesmek için seri hareket edebilen, ilk 60 veya 65 tarzı hedefleri olan pkda isim tutmayı bilen, ekip olarak oynayabilen çok iyi bir clan arıyorum.

*pre+exp sc + scler vs. full başlayabilirim.

yazımı ukalaca bulan çok kişi olcaktır onlardan özür diliyorum ama cidden saçma sapan clanlardan bıktım.

***clandan item veya master itemi tarzı bir beklentim yok. düşen itemde paylaşım pay şu bu tarzı olaylara uyum sağlarım. tek isteğim np sıralamasında ilk 50 tarzı iyi sıralara oynayan bir ekip istiyorum

class olarak en iyi asas oynamaktayım( ilk level kasmada okçu veya crlerde okçuya dönmede problem yaratmam). clanına göre wariorda oynayabilirim

forumdan özel mesajla ulaşabilirsiniz
saygılar sevgiler