İTEM CALINMASI

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

tearsofdewil

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 2, 2018
460
823
196,092,600
4,953
İngilizceyi çok bilmem ama sanırım apeye çağırıyor kanka pay vermek için

AntiWogan

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 9, 2015
66
37
78,388,200
2,683
Random party de bende vermem talepte etmem dayıcım ne malum senin pay etcegin su saçma konulardan vazgeçin bowluda cs taşını da ekip arkadaşların ile dön baska tavsiyem yoktur

serkanbuyruk24

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 5, 2020
16
2
78,052,425
1,233
kardeşim ne bowl donuyordum ne cs kesıyordum. cr gorevini yaparken bır anda kafamıza remnant attı ve partyden olur da bır sey cıkarsa bolusulur dendı herkes tamam dedı. sonra bu amk gevur yabancısına gıttı ıtem adam tüydü. olay bundan ıbaret

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
iki tarafın ingilizce seviyesini topla a2 seviyesi olmuyor

• Like
Reactions: koZeZ

tatudobem

Level 30
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2020
1
1
183,150
87
Bu olayla ilgili bazı soruları çok netleştirmek istiyorum. Her şeyden önce, dropları RANDOM PARTY'de paylaşmanız gerektiğine dair bir kural yoktur. İkincisi, şikayet eden adam, sadece onun için eşyayı istedi ve haydut olduğu için bu eşya onun için olduğunu söyledi. Ürünü satıp paylaşmak istemedi, bunun yerine onu kullanmak istedi. Sırf Rogue olduğu için. Ve bir diğeri, aynı partide, dex muskasından dakikalar önce başka bir düşüş (güç kemeri) oldu. Ve kimse konuşmadı. Ve sonra Kojiro, öğeyi silmek için Kingkarazu ile temasa geçti. Olanlarla ilgili bazı şüpheler bırakıyorum. Düşüşü bir partiye bölmemek yasak mı? Her zaman paylaşmak zorunda mıyım? Ve bir diğeri, herhangi bir düşüşten payımı benimle paylaşmazlarsa, onlardan öğeyi silmelerini isteyebilir miyim? Bunu tartışma yaratmak için veya "adalet" istediğim için göndermiyorum. Ancak sunucunun kuralları bana açık olmadığı için. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmek isterim. Böylece sunucudaki yolculuğum sırasında hata yapmam

@Kojiro

Last edited:
  • Like
Reactions: koZeZ