Isimsiz konu

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Mortal Immortal

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 26, 2016
114
65
79,487,100
1,118
Aslında serverde olmaması gereken çok saçma şeyler var ama, benim şuan ki isteğim kesinlikle olması gereken birşey. Açtığımız konuları yoruma kapatamıyoruz veya atılan yorumları silemiyoruz. Yetkili arkadaşlarda baya meşgul galiba rica etsekte yardımcı olan olmuyor diyeceğim ama cevap veren olmuyor. Malum ülkemizin % 70'i zeka saçıyor ve bunu bazı konulara taşıyorlar, zevk almak için girdiğimiz şu oyunda, saygı-sevgi çerçevesi içerisinde oynamayı bilmeyen insanları, dışarda yüzüne bakmayacağımız insanları, eğitemeyeceğimiz insanları ve saçmalıklarını görmek hatta cevap yazmak zorunda kalabiliyoruz. İnsanları böyle karşı karşıya bırakmayı sanırsam istemezsiniz. Bu tür yanlış şeyleri savunacak kadar aptal olduğunuzu da zannetmiyorum yetkili arkadaşlar. Benim açtığım konuları yoruma kapatın yada yorumlarını silin. Yada bunları yapabilme şansı verin. Oyunun gidişatı sizin sizin tercihiniz olabilir ama beni ilgilendiren konularda istediğim gibi davranabilme saygısını göstermek zorundasınız.

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
Bu topici senin açtığına inanamıyorum. Gözlerim yaşardı şerefsizim. Daha 1 gün önce Leonidlerle attığınız vs videosunun altına ''AĞLAYIN, DERS VERİLİR, KRALIZ BİZ, KESEBİLEN YOK BİZİ'' gibi yazılar yazıp saçma sapan videolar paylaşan siz değil miydiniz? Herkesle münakaşa eden siz değil misiniz? Ama yazdıklarına tamamiyle katılıyorum tabiki. Sevmesende SAYGI önemli.

Mortal Immortal

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 26, 2016
114
65
79,487,100
1,118
Bu topici senin açtığına inanamıyorum. Gözlerim yaşardı şerefsizim. Daha 1 gün önce Leonidlerle attığınız vs videosunun altına ''AĞLAYIN, DERS VERİLİR, KRALIZ BİZ, KESEBİLEN YOK BİZİ'' gibi yazılar yazıp saçma sapan videolar paylaşan siz değil miydiniz? Herkesle münakaşa eden siz değil misiniz? Ama yazdıklarına tamamiyle katılıyorum tabiki. Sevmesende SAYGI önemli.
Bunları niye bana yöneltmişsin anlayamadım ama fark etmediysen söyleyeyim, bu zamana kadar forumda kimseyle münakaşaya girmedim ve o türden yorumlar yapmadım. Forumuda pek takip eden birisi değilim ama öyle insanlar var ki, yapmadıkları bişeyi yapmış gibi, olmayan bişeyi olmuş gibi, oyunda farklı burada farklı konuşan, vs saçmalıklar yapan, bunların cevabını vermek gerekebiliyor, ama bu cevabı verip vermemek benim kişisel seçimim olmalı.

A

Angellady

Guest
Magemize hile diyip iftira attıkları için ve verdikleri sözleri bahanelerle kapattıkları için ne dememizi bekliyordun bro?

R

RihannastyI

Guest
melee polemikleri magelere nazaran daha saygı çervesinde :)

VeyselBAYARR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 6, 2016
102
18
79,120,800
265
Ayy gülüm sana saygı duymuyolarmı saygı duyulsunmu istiyosun :DD eger sen birine hile deyip hile olmadıgı kanıtlandı halde hale hile diye aglıyosan yani bunu sizin icin diyorum ve leonid kimse aglayında derler zırlayında derler ama tabi senin fikrin aglamak iyidir insna icini boşaltır

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
Ayy gülüm sana saygı duymuyolarmı saygı duyulsunmu istiyosun :DD eger sen birine hile deyip hile olmadıgı kanıtlandı halde hale hile diye aglıyosan yani bunu sizin icin diyorum ve leonid kimse aglayında derler zırlayında derler ama tabi senin fikrin aglamak iyidir insna icini boşaltır
Yav kardeş sen neden her konuda havlıyorsun? Sana kemik atan mı oldu da burda bana cevap yazıyorsun? Hadi hoşt başka kapıya sen kimsin de senden saygı bekliyim.

Magemize hile diyip iftira attıkları için ve verdikleri sözleri bahanelerle kapattıkları için ne dememizi bekliyordun bro?
Benim verdiğim sadece 1 örnekti kardeşim. İlk delosu aldığınızda da aynı şeyi yaptınız , Jackass muhabbetinde de aynı şeyi yaptınız, clanınızı daha server açılmadan önce tanıtırken bile aynı şeyi yaptınız. Belki sen yapmamış olabilirsin sözüm meclisten dışarı ama clanın ve mortal için söylüyorum ben.

Mortal Immortal

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 26, 2016
114
65
79,487,100
1,118
Bu konuya cevap vermeyen yetkili arkadaşlar bazı düşündüğümüz şeyleri kanıtlamış oldu, bunu yazdıktan sonra cevap vermenizede gerek yok, bunu bilmem yeterli oldu :)