Hurdaci Hakkinda

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

inalifetime

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jul 8, 2017
3
0
78,021,900
12
eslantta 4:00 sularında hq kesecektik OMG clanından gonnisen nickli şahıs hq ya daldığımızda priesti yokken dalıp ks atmaya başladı bizde bu durumda atak kestik tek başına kesemeyeceği için fakat 2 dk sonra OMG clanından hani o çok delikanlı geçinen HURDACI nickli şahıs geldi ikisi ks ile hq yu kestiler şimdi konu ne boss nede item konu yapılan bu hareket sizlerden empati yapmanızı istiyorum boss buluyorsunuz dalıyorsunuz bir karaktersiz gelip ks atmaya başlıyor duruyorsunuz oda duruyor 2 dk sonra clanından arkadaşlarını çağırıp boss u kesiyorlar insanlar item açı olmuş lafta hepsi dürüst insanlar ama krallık seçimlerinde dürüstler sadece :) ne diyelim bütün bosslar sizin olsun

MaNaS RebornofHalley2

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 29, 2014
240
172
89,865,600
5,528
Sizin caniniz mi sklyr la ben vardım charda boss un cani fulldu gel yardim et dedi adam geldim kestim charimiz full dizili zaten adama yardim etmeye gittim bu kadar yok sa ben cz de riote kesiyordum sizin kıçı kırık hq nuza mi ihtiyacim var gereksiz meşgul etmeyin forumu :)

inalifetime

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jul 8, 2017
3
0
78,021,900
12
Sizin caniniz mi sklyr la ben vardım charda boss un cani fulldu gel yardim et dedi adam geldim kestim charimiz full dizili zaten adama yardim etmeye gittim bu kadar yok sa ben cz de riote kesiyordum sizin kıçı kırık hq nuza mi ihtiyacim var gereksiz meşgul etmeyin forumu :)
boss un canı senin karaktersiz arkadasının biz daldığımızda dalıp biz atak kesince atak kesmesi olabilirmi acaba birde haklıymıs gibi yazıyorsun burata senin kadar karaktersiz bir adam daha var mı bu oyunda

tebow

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
144
56
79,487,100
3,650
dünde benim başıma benzeri bir olay geldi chaos stone bossundan ds ve shaula çıktı drop bendeydi kaydırıp ds yi aldılar bişey demedim aradan 5 saat falan geçti yine taşı kestik roc çıktı bana mirage pickleyip rocu aldılar niye böyle yapıyorsunuz diye yazdığımda sıkıntılımısın dedi bende çıktım clanından

HURDACI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
195
93
81,013,350
1,278
dünde benim başıma benzeri bir olay geldi chaos stone bossundan ds ve shaula çıktı drop bendeydi kaydırıp ds yi aldılar bişey demedim aradan 5 saat falan geçti yine taşı kestik roc çıktı bana mirage pickleyip rocu aldılar niye böyle yapıyorsunuz diye yazdığımda sıkıntılımısın dedi bende çıktım clanından
kardeşim 1. si 8 kişilik toplama partiden clanımda 2 kısı vardı ve o partide bizim clandakı adamların tıkladıgını ne hakla nerden uydurarak nerden cıkararak bu kanıya varıyorsunuz anlamıyorum. 2. olarak ta ROC cıktıgında sana dedım kı kardeşim sana gitmiş veya Daddy_Cool a gitmiş fark etmez sen payını alırsın sonuc olarak bu ortak pay edılecek bır drop dedım dogru mu ? Yalansa yalan de bana boş konuma salak herıf. Sonra sen dedın kı böyle böyle bana gelen ıtemı kaydırdınız falan. Lan salak sana gelse demek ki calacaktın aptal mı kandırıyorsunuz amk adamlara bak ya resmen karalamaya gelmişler bu dünyaya salak herıfler. Neymiş efendım partiyi ben kurdum drop bana gelıcektı kaydınırdınız vaaay anasını ya bence bu durumda sen hırsız durumuna düşüyorsun ? Cünkü sana pay verilecektir dedim sorun sende bence. Neyse beni bilen bilir zaten

HURDACI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
195
93
81,013,350
1,278
eslantta 4:00 sularında hq kesecektik OMG clanından gonnisen nickli şahıs hq ya daldığımızda priesti yokken dalıp ks atmaya başladı bizde bu durumda atak kestik tek başına kesemeyeceği için fakat 2 dk sonra OMG clanından hani o çok delikanlı geçinen HURDACI nickli şahıs geldi ikisi ks ile hq yu kestiler şimdi konu ne boss nede item konu yapılan bu hareket sizlerden empati yapmanızı istiyorum boss buluyorsunuz dalıyorsunuz bir karaktersiz gelip ks atmaya başlıyor duruyorsunuz oda duruyor 2 dk sonra clanından arkadaşlarını çağırıp boss u kesiyorlar insanlar item açı olmuş lafta hepsi dürüst insanlar ama krallık seçimlerinde dürüstler sadece :) ne diyelim bütün bosslar sizin olsun
kardeşim oyun başında başlasaydınız görürdünüz KS leri de Mob çekip öldürenleride. HIZLI OLAN KAZANIR

tebow

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
144
56
79,487,100
3,650
bugüne kadar birini dolandırmışmıyım çıksın söylesin ama senin listen kabarık anlaşılan herkesle kavgalısın

HURDACI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
195
93
81,013,350
1,278
bugüne kadar birini dolandırmışmıyım çıksın söylesin ama senin listen kabarık anlaşılan herkesle kavgalısın
Çekemeyen takıyo kanka doğrudur ve üstelik o drop çıktığında ben aflydım alakam yok ve sana yine de yardımcı olmaya çalıştım sen sürekli patyiyi ben kurdum drop bana gelmedi bu ne ya dedin :) zaten bu hq kesilirken de ben yoktum ayrıca eslantta kesilen bir bosss herkes ks atar:))

tebow

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
144
56
79,487,100
3,650
benim sinir olduğum nokta drobun bana gelmemesi değil drop sırası bendeyken 2 sefer bilerek kaydırılması hırsız muhamelesi gibi bişey bu

HURDACI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
195
93
81,013,350
1,278
benim sinir olduğum nokta drobun bana gelmemesi değil drop sırası bendeyken 2 sefer bilerek kaydırılması hırsız muhamelesi gibi bişey bu
güvenmemiştir arkadaş o yüzden yapmıştır ben sana dedım pm den pay edılır dıye sen bana ılle de bana gelsin diyorsun item ve bunun sounucunda da babam gelse ben ona hırsız derim :) Ayrıca 1. olayda 8 kısılık partide ben ve 1 kişi clandandı gerisi toplamaydı o shaulaya da ben nıye tıklayım ? Yani onu geçtım kalan 6 kişi tıklamamışta ben mı tıklamısım ? bunun kanıtı nerde aq ? bakın işinize ya

PRESLAV

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
219
90
83,882,700
2,765
Reinar yada apollon tam hatırlayamıyorum MrsTebow nickli priesttin ilk gün dm dönüyoduk çıkan itemler pay olucak dediğimde kabul etmiştin ama ne hikmetse üzerine gelen 2x shard 1x raptor 2x ibyi alıp kaybolmuştun :D

tebow

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
144
56
79,487,100
3,650
benim nickim tebow mrstebow değil

ShivaJigsaw

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 19, 2014
5
1
78,021,900
10
kardeşim oyun başında başlasaydınız görürdünüz KS leri de Mob çekip öldürenleride. HIZLI OLAN KAZANIR
salak herif takmış bi çekemeyen çok yok bilmem ne senin nereni çekemicez biz sen kimsin ki çekemicez kodumunun kıtıpiyoz u

HURDACI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
195
93
81,013,350
1,278
salak herif takmış bi çekemeyen çok yok bilmem ne senin nereni çekemicez biz sen kimsin ki çekemicez kodumunun kıtıpiyoz u
Ne diyorsun be koyduğum aptalı